Очень странная история вышла с судом над гауляйтером Украины Эриком Кохом.Задержанный в британской зоне в 1948 году, он был передан Советам, но Советы, несмотря на то, что миллионы советских граждан были убиты по приказу Коха, передали его Польше, которая десять лет готовила судебный процесс, в результате которого за злодеяния Коха на территории Польши, он был осужден на смертную казнь, но тут вмешались «загадочные» силы и он получил пожизненное заключение с отличным питанием, цветным телевизором, ежедневными свежими газетами и дожил с прекрасным здоровьем до 90 лет, застал горбачевскую перестройку и умер в 1986 году. Поляки со своей стороны сделали все, что могли, но «старшего брата» ослушаться не посмели. В СССР в отличие от Нюрнбергского процесса, где гораздо менее кровавых заправил немецкого национал-социализма приговорили к повешению при пристальном внимании всего мира, к судебному процессу в Польше внимания было ноль, и даже во времена Горбачева ни одна газета или какое-либо иное СМИ и словом не обмолвились о том, что кровавый нацистский преступник, стоявший в одном ряду с Гитлером, Гиммлером, Геббельсом, Герингом, Борманом, Гессом, почил на тюремной кровати, а в Советской энциклопедии сказано, что он казнен по приговору польского суда. Естественно, и Украинская ССР тоже все эти годы молчала, как воды в рот набрала. А историю нужно знать. Тогда бы не было сейчас войны, потому как ни Путина, ни Зеленского у власти бы не было. Вот так.
'Є питання. Ви живете, я надіюся, в Україні. Тут все можливо, зараз так, завтра ось так. Не буде вистачати коштів не виключений і вищевказаний варіант."
Виключений.Вам відповідь.
Ніхто на прямий обман не піде.
Або не будуть виплачувати, або знайдуть інші джерела.Але не друк.
ЗСУ б’ють власні рекорди за кількістю одночасно взятих у полон окупантів. Лише за один раз до обмінного фонду України під Бахмутом потрапили 40 росіян, а під Мар'їнкою — 14.
Такі цифри поширюють мережею, хоча в Генштабі їх поки що не коментують. Натомість показують відео, як йдеться в сюжеті ТСН.
Полонені - з Татарстану, Башкортостану, Чебоксар і житель тимчасово окупованої Макіївки Донецької області. За словами речника Сил оборони Таврійського напрямку Олексія Дмитрашківського, росіяни почали набирати ув’язнених вже й до регулярного війська. Саме до таких підрозділів належать ці полонені.
Усі вони під час допитів традиційно нарікають на командування, радянські бронежилети й чималі втрати. Присягаються, що не хотіли нікого вбивати.
Зараз в Україні курс долара в обмінниках наближається до офіційного. У подальшому все залежатиме від лінії фронту.
Про це повідомив колишній член Ради Нацбанку України Віталій Шапран.
«Після початку війни на валютному ринку змінились правила гри. З плаваючого курс став фіксованим, а от готівковий ринок де-факто пішов у вільне плавання, назвемо його умовно ринковим. Поки банки завозили з-за кордону готівкову валюту, операційні ризики та комісії за цими операціями тиснули на дельту між готівковим і безготівковим курсом. Коли готівковий ринок став більш збалансованим, готівковий курс наблизився до офіційного. На збалансованість готівкового ринку зараз впливають настрої українців, в т. ч. тих, які повертаються з-за кордону, а оскільки наші люди працьовиті, то більшість з них повертаються не з пустими кишенями», — пояснив експерт.
Віталій Шапран вважає, що курс знижуватиметься у залежності від лінії фронту.
«Чи може курс підійти впритул до офіційного 36,6? Так, така ситуація може виникнути, проте через війну такі прогнози мають багато „але“: від новин з фронту до настроїв щодо еміграції населення, щодо тримання заощаджень в гривнях і т.д», — сказав економіст.
І ще.
«Після підписання та погодження Радою директорів МВФ Україна зможе отримати 15,6 млрд дол кредитного фінансування протягом наступних 48 місяців.
Однак це ще не все. Програма фонду допоможе уряду залучити десятки мільярдів доларів він інших партнерів, що стане в пригоді не лише під час активної фази війни, а й після її завершення.
Нову програму МВФ для України називають унікальною: фонд уперше надає кошти країні в умовах безпрецедентної економічної невизначеності.«
Перший етап триватиме 12−18 місяців, що відповідає очікуванням МВФ щодо завершення активної фази бойових дій. На цьому етапі ключовою метою програми буде підтримка фіскальної, цінової та фінансової стабільності.
Основна увага приділятиметься максимальній мобілізації доходів бюджету. Мова про податкові надходження, які держава має підвищувати передусім завдяки ефективнішому справлянню та жорсткішому контролю.
Фонд також застерігає Україну від ухвалення будь-яких рішень, які можуть призвести до зниження податкових надходжень під час війни.»
«Який відбій, експерте? Виплати почнуть виплачувати вже з травня. Знову станок запустять, або вже запустили. Ну, а наслідки ви вже знаєте…»
Верстат запустити не можуть,бо є програма МВФ на 48 місяців і 16,5 млрд.,де «альтернативи ринковому продажу ОВДП в період дії програми МВФ не буде: емісійне фінансування (простіше кажучи, „друк коштів“) заборонений.»
Є ще питання?
Президент Мариупольского телевидения, волонтер, общественный деятель Николай Осиченко рассказал, что, согласно инсайдерской информации, сейчас в Мариуполе в моргах задокументировано 87 тысяч погибших, однако эти данные далеко не полны. Его цитирует издание ДнепрТВ.
ПО ТЕМЕ
Объединили берега Днепра: переселенцы из Херсона, Мариуполя и Новой Каховки вышли на акцию в Киеве — сюжет Объединили берега Днепра: переселенцы из Херсона, Мариуполя и Новой Каховки вышли на акцию в Киеве — сюжет
По данным Ильичевского морга, несколько дней назад в Мариуполе было задокументировано 87 тысяч погибших.
Есть еще база данных по неопознанным. Неопознанные тела мирных жителей находятся в братских могилах. Согласно последним данным, таких людей было 26 тысяч 750 человек. База данных по ним есть в Новоазовской прокуратуре. А может быть еще, потому что кроме Ильичевского морга, есть еще другие.
Однако даже эти цифры не окончательны, ведь во дворах и под завалами все еще остаются тела.
«Мы получаем жуткие цифры, но это не все. Эксгумация тел в могилках во дворах — она же еще не закончилась. Эксгумация тел под завалами зданий еще не закончилась. Много людей, от которых не осталось ничего. Цифры Мариуполя ужасны. Минимизировать жертвы можно было на каждом этапе, начиная от местных властей, продолжая центральным и самым важным — это вот это мировое сообщество, которое постоянно выражает беспокойство. Но это беспокойство уже не поможет ни погибшим, ни их родственникам», — констатировал Николай Осичен
Украинское контрнаступление с задачей прорыва российских линий обороны военные эксперты Financial Times оценивают как «очень высокорисковое дело».
Об этом говорится в материале газеты.
«Для этого нужна сыгранность всего гигантского общевойскового оркестра. Каждый должен сыграть свою роль», — цитирует газета бывшего офицера британского Королевского инженерного корпуса Ника Ганнелла, имеющего, как сообщается, обширный опыт прорыва обороны противника.
При этом для Украины риски усугубляются тем, что на фронте она не имеет господства в воздухе. Российская авиация сможет «раздавить украинскую специальную инженерную технику», полагает Ганнелл.
«Классический подход при наземном наступлении — прорваться в тыл противника, на одном или нескольких участках, и нанести сосредоточенный удар по центру тяжести противника. Успешные примеры без господства в воздухе редки», — говорит другой эксперт FT — Бен Барри, бывший командир британского батальона механизированной пехоты.
Но все-таки одно исключение из этого правила он приводит: израильская атака на позиции египтян во время Войны Судного дня 1973 года.
Типичная российская оборона состоит из минного поля, линии противотанковых надолбов — зарытых в землю бетонных пирамид, также известных как «зубы дракона», — затем еще одно минное поле, линия окопов и блиндажей шириной в 400 метров и еще через 500 метров — противотанковый ров, пишет газета, отмечая, про ВСУ трудно будет через все это прорываться — но признавая, что украинскую армию…
Щоденні збитки України від повномасштабної війни з пар@шою зменшилися втричі — з $1,1 млрд на день до $370 млн — міністр фінансів Сергій Марченко.
Також міністр додав, що станом на кінець березня 2023 року, митні надходження збільшилися у 3 рази, а податкові зросли на 8%, порівняно з березнем 2022 року.
За даними Мінфіну, Україна щомісяця витрачає на військову кампанію 130 млрд грн, або приблизно $3,6 млрд. При цьому росія витратила на війну $114,4 млрд за рік (близько $10 млрд на місяць), що становило близько третини всіх доходів бюджету рф 2021 року.
Вышла сегодня в среде русской политической эмиграции в США интересная статья о подробностях того, как СССР украл у республиканской Испании золото как подарок Сталину к 7 ноября 1936. Приведу несколько любопытных цитат.Продолжение смотреть среди комментариев к сегодняшней новости минфина, что цена золота поднялась.
Країни «Великої сімки» дорікнули Швейцарії у тому, що вона недостатньо бореться з російськими олігархами, які ухиляються від санкцій.
Як повідомляє Financial Times, посли G7 в Берні, а також посол ЄС направили відповідного листа швейцарському уряду.
У документі посли зазначили, що керівництву Швейцарії варто провести додаткову роботу для забезпечення дотримання санкцій.
У листі йдеться, що російські олігархи використовували швейцарські закони про недоторканність приватного життя та інші «лазівки», щоб заховати мільярди франків в офшорах.
Посли G7 вказали на чинний в країні закон про захист громадян з подвійним громадянством, законних резидентів, осіб, які мають юридичні зв’язки зі швейцарськими організаціями, і осіб, які мають непряме бенефіціарне володіння. Такі лазівки піддають Швейцарію репутаційним ризикам, зазначили в G7.
Італія заявила про те, що змогла знайти альтернативні джерела газу і позбулася залежності від палива агресора.
Таку заяву зробив міністр навколишнього середовища та енергетичної безпеки Італії Джильберто Пікетто Фратін, зазначивши при цьому, що Італія буде покладатися на поновлювані джерела енергії та атомні електростанції, повідомляє Corriere della Sera.
«Якщо раніше Росія задовольняла 40% наших потреб у газі, то сьогодні ми отримуємо трохи більше 10%. Таким чином, ми подолали нашу залежність від Москви», — зазначив міністр.
За його словами, Італія збільшила імпорт газу трубопроводом зі сходу за допомогою Трансадріатичного газопроводу, а також з Африки завдяки новим угодам з Алжиром та Лівією.
«Гарантією є регазифікатори (установки з перетворення зрідженого природного газу в газоподібну форму — ред.), які дозволять нам купувати газ за найкращою ціною в світі», — зазначив міністр.
За останню добу українські воїни знищили ще 520 російських окупантів. Загалом з початку повномасштабного вторгнення втрати ворога склали вже близько 182 070 осіб . Про це повідомляє Генштаб ЗСУ. Респект ЗСУ!
Міжнародне рейтингове агентство Fitch залишило без змін кредитний рейтинг Білорусі на рівні RD — обмежений дефолт. Про це сказано в коментарі агентства до білоруського рейтингу.
Відзначається, що в минулому році Білорусь порушила боргові угоди з кредиторами і почала виплачувати свої борги не в доларах, а в національній валюті. Нещодавно чергова виплата знову була здійснена в місцевій валюті. Це в свою чергу стало результатом західних санкцій, які фактично відрізали Білорусь від фінансової системи цивілізованого світу.
Крім того, Fitch прогнозує падіння ВВП Білорусі на 1,3% в 2023 році і на 0,3% в 2024-му. Це теж є результатом західних санкцій.
Експерти агентства підкреслюють, що подальша військова співпраця з Росією і допомога їй в рамках війни проти України збільшує санкційні ризики для Білорусі.
Комментарии - 130
Черкаси
Такі цифри поширюють мережею, хоча в Генштабі їх поки що не коментують. Натомість показують відео, як йдеться в сюжеті ТСН.
Полонені - з Татарстану, Башкортостану, Чебоксар і житель тимчасово окупованої Макіївки Донецької області. За словами речника Сил оборони Таврійського напрямку Олексія Дмитрашківського, росіяни почали набирати ув’язнених вже й до регулярного війська. Саме до таких підрозділів належать ці полонені.
Усі вони під час допитів традиційно нарікають на командування, радянські бронежилети й чималі втрати. Присягаються, що не хотіли нікого вбивати.
Про це повідомив колишній член Ради Нацбанку України Віталій Шапран.
«Після початку війни на валютному ринку змінились правила гри. З плаваючого курс став фіксованим, а от готівковий ринок де-факто пішов у вільне плавання, назвемо його умовно ринковим. Поки банки завозили з-за кордону готівкову валюту, операційні ризики та комісії за цими операціями тиснули на дельту між готівковим і безготівковим курсом. Коли готівковий ринок став більш збалансованим, готівковий курс наблизився до офіційного. На збалансованість готівкового ринку зараз впливають настрої українців, в т. ч. тих, які повертаються з-за кордону, а оскільки наші люди працьовиті, то більшість з них повертаються не з пустими кишенями», — пояснив експерт.
Віталій Шапран вважає, що курс знижуватиметься у залежності від лінії фронту.
«Чи може курс підійти впритул до офіційного 36,6? Так, така ситуація може виникнути, проте через війну такі прогнози мають багато „але“: від новин з фронту до настроїв щодо еміграції населення, щодо тримання заощаджень в гривнях і т.д», — сказав економіст.
Також міністр додав, що станом на кінець березня 2023 року, митні надходження збільшилися у 3 рази, а податкові зросли на 8%, порівняно з березнем 2022 року.
За даними Мінфіну, Україна щомісяця витрачає на військову кампанію 130 млрд грн, або приблизно $3,6 млрд. При цьому росія витратила на війну $114,4 млрд за рік (близько $10 млрд на місяць), що становило близько третини всіх доходів бюджету рф 2021 року.
https://news.finance.ua/ua/shhodenni-zbytky-vid-viyny-z-rf-skorotylysya-vtrychi-u-minfini-nazvaly-sumy
Потяг із ними пройшов у суботу через вокзал італійського міста Удіне. Наразі нам вже передано або буде передано близько 60 таких машин.
Як повідомляє Financial Times, посли G7 в Берні, а також посол ЄС направили відповідного листа швейцарському уряду.
У документі посли зазначили, що керівництву Швейцарії варто провести додаткову роботу для забезпечення дотримання санкцій.
У листі йдеться, що російські олігархи використовували швейцарські закони про недоторканність приватного життя та інші «лазівки», щоб заховати мільярди франків в офшорах.
Посли G7 вказали на чинний в країні закон про захист громадян з подвійним громадянством, законних резидентів, осіб, які мають юридичні зв’язки зі швейцарськими організаціями, і осіб, які мають непряме бенефіціарне володіння. Такі лазівки піддають Швейцарію репутаційним ризикам, зазначили в G7.
Таку заяву зробив міністр навколишнього середовища та енергетичної безпеки Італії Джильберто Пікетто Фратін, зазначивши при цьому, що Італія буде покладатися на поновлювані джерела енергії та атомні електростанції, повідомляє Corriere della Sera.
«Якщо раніше Росія задовольняла 40% наших потреб у газі, то сьогодні ми отримуємо трохи більше 10%. Таким чином, ми подолали нашу залежність від Москви», — зазначив міністр.
За його словами, Італія збільшила імпорт газу трубопроводом зі сходу за допомогою Трансадріатичного газопроводу, а також з Африки завдяки новим угодам з Алжиром та Лівією.
«Гарантією є регазифікатори (установки з перетворення зрідженого природного газу в газоподібну форму — ред.), які дозволять нам купувати газ за найкращою ціною в світі», — зазначив міністр.
Відзначається, що в минулому році Білорусь порушила боргові угоди з кредиторами і почала виплачувати свої борги не в доларах, а в національній валюті. Нещодавно чергова виплата знову була здійснена в місцевій валюті. Це в свою чергу стало результатом західних санкцій, які фактично відрізали Білорусь від фінансової системи цивілізованого світу.
Крім того, Fitch прогнозує падіння ВВП Білорусі на 1,3% в 2023 році і на 0,3% в 2024-му. Це теж є результатом західних санкцій.
Експерти агентства підкреслюють, що подальша військова співпраця з Росією і допомога їй в рамках війни проти України збільшує санкційні ризики для Білорусі.