Чтобы оставить комментарий, нужно
войти или
зарегистрироваться
- 4.11.2024
- 17:45 В 2023 году коллекторы в Украине заработали 737 миллионов
- 17:31 Курс валют на вечер 4 ноября: евро закрепилось на 45 грн на межбанке
- 16:44 В октябре ущерб от хакерских атак составил $88,5 млн
- 16:26 За октябрь в «Дии» начислено 125 млн грн «национального кешбека»
- 15:52 Крупнейшие финорганизации Уолл-Стрит предоставили $11 млрд займов компаниям на ИИ-чипы от Nvidia
- 15:15 АРМА готовит продажу активов почти на 820 млн грн
- 14:54 Биткоин-трейдеры готовятся к ценовым качелям из-за приближающихся выборов в США
- 13:52 Eni продала свои активы на Аляске за $1 миллиард
- 13:15 NovaPay будет открывать счета юридическим лицам
- 12:07 USAID выделяет $1,8 миллиона для поддержки трудоустройства украинцев
Комментарии - 174
Підкажіть, будьте ласкаві, як на сьогодні можна он-лайн поповнити валютний рахунок? Це потрібно, щоб з валютного рахунку поповнити акаунт (так наче має працювати), а через обмеження на валютні операції введені Нацбанком 24.04.2022, зокрема через заборону переказів на іноземні, валютні рахунки, коштів з гривневих рахунків, і через те, що наразі неможливо просто купити валюту шляхом переказу коштів зі свого гривневого рахунку на свій же валютний, це тепер стало проблемою.
Допоможіть, бо вже майже рік в карти не грав, зараз стопудово має поперти, а поповнити рахунок не можу.
Про це свідчить Огляд інфляції Мінекономіки
Суттєвих втрат також зазнали озброєння / військова техніка кац*пів:
— танків — 66 од.,
— бойових броньованих машин — 84 од.,
— артилерійських систем — 81 од.,
— РСЗВ — 14 од.,
— засобів ППО — 9 од,
— літаків — 1 од.,
— вертольотів — 1 од.,
— БПЛА оперативно-тактичного рівня — 51,
— автомобільної техніки та автоцистерн — 60 од,
— спеціальної техніки — 20.
Про це у своєму Telegram-каналі повідомив перший заступник Міністра оборони України Олександр Павлюк.
https://ua.news/ua/war-vs-rf/potery-rossyy-v-ukrayne-za-nedelyu-neskolko-tysyach-soldat-samolet-vertolet-y-polsotny-bpla
програми на торентах: можуть бути
російські трояни.
«Хакери троянізують ISO та установчі файли й розміщують їх у безкоштовному доступі на торент-трекерах. Якщо жертва завантажує та встановлює такі файли на свій компʼютер, хакери отримують доступ до його вмісту і можуть протягом тривалого часу залишатися непомітними», — заявило Держспецзв’язку.
Особливо небезпечним є використання зламаної операційної системи, бо в такому випадку зловмисники можуть отримати повний адміністративний доступ до компʼютера, на якому її встановлено.
По-перше, Путін і без того давно не їздив за кордон, за винятком візитів до найближчих партнерів. Тепер, після публічного повідомлення про ордер МКС, його подорож до держав-учасниць Статуту є виключеною, хоча…
Бо, по-друге, 123 держави — це переважна більшість, але далеко не всі держави світу. Юрисдикцію МКС не визнають майже всі держави Азії, Північної Африки тощо. Подорож до Китаю, до Індії, до Ірану чи до дружної КНДР? Та будь ласка! Звісно ж, його не визнає сама Росія та її сателіт Білорусь. І навіть США не є учасником МКС, той же Ізраїль, тож туди Путін за потреби може полетіти без загрози арешту за ордером з Гааги.
По-третє, навіть ті не надто демократичні держави, що є учасниками Суду, можуть закрити на нього очі: світ вже мав такий досвід.
Тож для того, щоб не мати завеликого розчарування, варто знати також недоліки міжнародної системи.
Стосовно МКС, то якраз його не визнають кити світової політики: США, Китай,Ізраїль, та ж Росія і т. д. Тому, як на мене, це таке собі, аби було…
Там є лазійки згідно яких можна прийняти це рішення було. Бо Римський статут передбачає можливість, що й без ратифікації держава може визнати юрисдикцію суду в певних справах, подавши про це належну заяву.
Але виконане воно ніколи не буде.
А те що заарештують на території Німеччини, то ніхто просто на просто туди не поїде.А якщо поїде, то буде домовленість, як у випадку із США у цьому плані, і ніхто не заарештує.Оце такі реалії, для когось, на жаль, а для когось, на щастя.
Одне слово, це, як на мене, не є сильно чимсь дієвим.
Они этим показывают что НАТО пшик? Зачем все эти танки и гаубицы если стрелять нечем?
Служба безпеки спільно з БЕБ ліквідувала масштабну схему привласнення промислових обсягів блакитного палива із газотранспортної системи НАК «Нафтогаз України».
До організації оборудки причетний топменеджмент 16 регіональних газових підприємствах у Київській, Харківській, Дніпропетровській, Львівській, Вінницькій, Житомирській, Волинській, Закарпатській, Сумській, Рівненській, Хмельницькій, Чернігівській та Івано-Франківській областях, які пов’язані з одним із українських олігархів.
Схема полягала у тому, що «на папері» посадовці платили за газ приватним підконтрольним компаніям, але насправді не отримували від них газу. Фактично вони здійснювали несанкціонований відбір блакитного палива, яке знаходилося у газотранспортній системі і належало державі.
Такі злочинні дії завдали Україні збитків на майже 3,5 млрд грн лише у 2021 році.
Інша частина схеми полягала у тому, що облгази отримували сплату за тарифами від споживачів, але одержані гроші використовували не для придбання газу. Ці кошти «перераховувалися» підконтрольним комерційним структурам для виведення у тінь.
При цьому облгази продовжували використовувати запаси державної газотранспортної системи і тим самим збільшували свою заборгованість перед Нафтогазом.
У подальшому організатори схеми намагались «списати» штучну заборгованість за рахунок бюджетних коштів.
Втім співробітники СБУ викрили оборудку та заблокували її
У дослідженні взяли участь 67 країн, в яких існує встановлена владою мінімальна заробітна плата. У кожній країні свої особливості оподаткування, а різниця між «чистою» і «брудною» зарплатами може становити від 0% до 35% (в Україні — 19,5%). Щоб рейтинг був об'єктивним, експерти порівнювали зарплати нетто, тобто гроші, які працівник отримує на руки або на банківський рахунок.
Найбільше зростання мінімальної зарплати за рік зафіксували в Аргентині (104,5%) й Туреччині (100%). Але слід враховувати, що в цих країнах інфляція і падіння вартості національної валюти протягом декількох років були досить високими.
Високим зростанням «мінімалки» також відзначилися Молдова (32,5%), Латвія (27,1%) і Малайзія (25,8%).
Україна в рейтингу зростання зарплат зайняла 59-е місце: з жовтня 2022 року «чиста» мінімальна зарплата становить ₴5 393,5 , що на 3,1% більше, ніж у січні 2022 року (₴5 232,5).
«Скромний» загальний бонусний фонд, як кажуть співробітники банку, був в розмірі 18−25 мільйонів доларів, пишуть The Guardian та Sky News.
До краху через ситуацію, яка склалася у материнській компаній — американському Silicon Valley Bank — його британська «дочка» була прибутковим підприємством із 600−700 співробітниками.
За наявною інформацією, бонуси співробітникам SVB UK були узгоджені до банкрутства банку та схвалені його новим власником, британським банком HSBC. Його виконавчий директор Іен Стюарт, заявив, що у такий спосіб компанія прагнула «визнати досвід і продемонструвати довіру до SVB UK».
Джерела Sky News переконують, що якби SVB UK не був придбаний іншим, платоспроможним банком, ці великі бонуси не були б виплачені.
Минулого тижня стало відомо, що співробітникам SVB у США також були виплачені бонуси. Як повідомляло CNBC, вони отримали річні премії лише за кілька годин до краху банку. Розмір виплат визначити неможливо, але за оцінками вони коливаються від 12 до 140 тисяч для топ-посадовців.
Україна із річним показником інфляції у 26,6% в 2022 році зайняла 20-у позицію серед країн світу. Найбільша інфляція в Зімбабве — споживчі ціни зросли на 243,8%.
Про це свідчать дані Trading Economics.
У трійці лідерів також Венесуела (155,8%) та Сирія (139,5%), але статистичні вимірювання в цих країнах востаннє проводилися жовтні та серпні відповідно.
В Європі найвища інфляція була у Молдові (30,2%), а в ЄС — в Угорщині (24,5%).
13 винищувачів передасть Словаччина, 20 — Польща.
https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3684316-bitva-za-ukrainu-den-trista-visimdesat-vosmij.html
Респект за допомогу Україні.