Чтобы оставить комментарий, нужно
войти или
зарегистрироваться
- 22.11.2024
- 20:00 Рост ВВП замедлился, биткоин достиг $99 тыс, евро обвалилось: главное за неделю
- 19:44 Доллар показывает самый длительный рост за год
- 18:12 Платформа Arkham открыла для Украины доступ к своей новой криптобирже
- 17:38 Курс валют на вечер 22 ноября: доллар на межбанке вырос, а евро упало
- 16:51 Евро упало ниже 43 гривен в официальном курсе впервые с весны
- 16:20 Украинский стартап презентовал инновационную криптокарту
- 14:15 Доллар превысил 103 рубля на международном рынке, впервые с 2022 года
- 13:01 Евро обвалился к 2-летнему минимуму на слабых данных из еврозоны
- 10:44 Курс валют на 22 ноября: доллар и евро подорожали в банках
- 09:21 Глава SEC Гэри Генслер уйдет в отставку в день инаугурации Трампа
Комментарии - 52
Тобто запасаємся поп-корном і спостерігаємо із «зеленого паркана». Цікаво, що буде на тижні, а далі …
Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) може припинити роботу в Україні через дії Кабінету Міністрів з розподілом коштів, які залучалися через «зелені» єврооблігації для виплати боргів інвесторам у відновлювану енергетику.
Про це заявив економіст Андерс Аслунд, інформує Цензор. НЕТ із посиланням на РБК Україна.
«Скінчено, це обман. І особливо я не розумію, як Європейський банк реконструкції та розвитку далі може працювати в Україні після цього», — сказав Аслунд.
За його словами, через дії уряду, в Україні буде колапс із залученням іноземних інвестицій, оскільки в останні роки інвестиції приходили тільки в сектор зеленої енергетики.
«За підсумками січня-жовтня поточного року чистий відтік капіталу з РФ склав 65,7 млрд. доларів, випливає із попередніх даних Банку Росії.
Вивезення капіталу з Росії приватним сектором зросло на 53,9% порівняно з показником за аналогічний період 2020 року і склало $65,7 млрд, йдеться в повідомленні російського Центробанку.
Нагадаємо, що за підсумками 2020 року чисте вивезення капіталу з Росії приватним сектором зросло в 2,2 рази порівняно з 2019 роком і склало $47,8 млрд.»
https://sprotyv.info/ekonomica/ottok-kapitala-iz-rf-uskoryaetsya-dannye-v-cifrah
Здогадуються про щось…
Під санкції потраплять білоруські чиновники, авіакомпанії та туристичні агенції, які причетні до перевезення мігрантів до кордонів Євросоюзу.
Так чому злетіли у п’ятницю на Мб, коли кошти «зелених» заморожені в Ощад? А поміркуйте, енергетична компанія знає, що об'єм гривні є на рахунках і всеодно його виплатять, навіть колись протяжно в часі. Але маючи на балансі зараз вільну гривню, такий наприклад крупний гравець, як Ахмєтов міг заздалегідь почати купувати валюту на Мб через свої структури, поки дешево без конкуренції, тобто робить диверсифікацію і це правильний розумний хід. Тому попит на валюту може продовжитись і далі, бо це не $100млн. потрібно відкупити, а набагато більше. То подивимось, хто кого нагне.
Взагалі новинний фон кінця поточного тижня повинен психологічно вплинути і схвилювати гравців на Мб, «від гріха подалі». Тобто в будь-якому разі від ранку почнуть купувати валюту, скільки буде таких гравців, покаже рух на відкритті сесії. Гроші люблять тишу, а скандал з «зеленими» енергетиками тільки налаштовує на дії, що міцна гривня це штучно, тобто довіру далі треба знову щепити зусиллями Регулятора протяжний період. Все, що буде штовхатись штучно вниз, буде відкупатись на Мб ще з більшим натхненням усіма гравцями. Побажаю Регулятору успіхів «сцяти проти вітру». А може не потрібно?
Новини Цензор. НЕТ Економіка
Україна остаточно втратить довіру с світі, якщо не припинить блокувати виплати коштів по «зелених» єврооблігаціях, — Фурса
Рішення уряду щодо 19,3 млрд грн коштів «зелених» єврооблігацій може призвести до остаточної втрати Україною довіри зовнішніх інвесторів і матиме непоправимі наслідки.
Про це заявив інвестиційний банкір Сергій Фурса, коментуючи інформацію про зупинку урядом розрахунків з виробниками електроенергії з відновлюваних джерел, передає Цензор.НЕТ.
«Укренерго» — державна компанія — взяла гроші дешевше, переконавши і сказавши інвесторам, що ці гроші спрямують на зелену енергетику. І не спрямувати їх на зелену енергетику після цього — виглядає не те, що нелогічно… Пан президент казав про довіру, яка тане, от після цього здається, що довіри не буде взагалі", — заявив Фурса в ефірі телеканалу «Україна24».
Експерт не виключив, що якщо держава вирішить спрямувати ці кошти не на зелену енергетику, як це було прописано в умовах запозичення, за цими облігаціями може бути оголошений дефолт. Джерело: https://censor.net/ua/n3299400