Чтобы оставить комментарий, нужно
войти или
зарегистрироваться
Страницу просматривают
90377074, jimovik, Kikudzuki, luktab, mariankiev, mido, python, Tefli, tina82, vitnet83, ломбард Капітал, Андрій Пришляк.
Комментарии - 145
Объемы наличной валюты, который собирается продать регулятор, пока не разглашаются, но банкиры говорят, что удовлетворить спрос первоочередных желающих хватит.
31 августа 2019, 19:47
Доброго дня. Ніяк не вплине, цього не станеться, бо залежить багато чого не від України. На інфікування здорової частини Держави біонепотрібом окупованої ДіРи, на це ніхто не наважиться, бо це небезпечно і безглуздя, прирівнюється до самознищення державності як такої. Інтегрувати окуповані території можна тільки перемогою Українського війська, та знищення ворожої інтервенції. Відновленням Українського Законодавства, Українського Прапора, українського населення.
Щодо курсу. На курс гривні, яка міцнішає останні місяці, хоча всі ознаки економіки говорять, що повинно бути навпаки, то зараз більше впливає захід раніше вкраденого, та виведеного капіталу з офшорів бізнес- груп Бєні, що розікрали ПБ у 16 році. Пам«ятаємо чудово банкротсво фінустанови і зрив курсу на 2грн. за місяць. Тепер з»явився Бєня і кошти валютою повертаються в Україну заходячи в папери ОВДП, при цьому аномально зміцнюючи гривню. Якщо поміркувати, чому так відбуваєтьсято, в США відкрили карну справу проти олігарха, тому не дивно, що «сало» треба перекласти, тобто сховати де? в Україні. В мене така думка. Але «свято» ревальвації буде короткотривалим, що позначиться на економіці вже за три місяці, та закінчиться як завжди -девальвацією.
Обсуждение валютного рынка 24 _month_ 2020|марта
200млрд.грн стабфонд звідки? Секвестр Бюджету, так він і так дірявий на 70млрд.грн перший квартал. На мою думку, якщо вирівнювати ситуацію з урахуванням траншу від МВФ, то потрібно середній курс тримати більшу частину року на рівні 30грн. за умови майбутніх кризових викликів. Друк гривні буде чи під транш, чи без нього, тобто емісія все одно відбудеться. Розрахунок середнього курсу в Бюджеті на 2020р. був 27.40 до виникнення ускладнень з кризовою ситуацією, тобто ми зараз знаходимось біля позначки наче кризи немає і міркую, що від неї піде відлік вгору в майбутньому до рівнів які відповідають викликам нашої економіки. Не можу зрозуміти, чому Регулятор так зачепився за цю позначку 28, вони ж розуміють, що цього недостатньо і повинні на упередження вже діяти, ослабити гривню, а потім регулювати. Знову цирк показують, як в минулому році листопад-грудень промисловість падає а курс 24-23. Не можуть. зрозуміти, що Шмигаль не витягне Бюджет триманням навіть 28 зараз, для чого це малює Регулятор, коли ми на початку стагнації? Якби не кошти Газпрому 3млрд.дол завдячуючи команді Порошенка, недоумки жирували увесь цей час, а якби цих коштів не було?Де б ми знаходились, в якій дупі.Зараз у МВФ клянчать допоможіть, бо дефолт. Йолопи, а ви хоч щось заробили для Країни за час царювання? Чи тільки позичати вмієте на проїдання, а борги залишите народу. В мене слів більше немає, хто нами керують. Не дав би і копійки клоунам.
Пропонуємо Вашій увазі прізвища депутатів, які голосували за премії для чиновників:
БПП/ЄС: Баран, Білас, Васьків, Гичка, Дейнека, Демчишин, Домчак, Задорожний, Ільницький, Кеньо, Кирилич, Кужидло, Лабай, Лісна, Ременяк, Саган, Шведа.
Самопоміч: Вервега, Голуб, Дворянин, Письменна, Савчин, Собко.
Батьківщина: Вантух, Гудима, Качмарик, Комарницький, Олексишин, Рак, Устименко, Цибуля, Чебаненко.
Громадянська позиція: Дорош, Касян, Кошик, Охріменко, Титикало.
Укроп: Жукровський, Ільків, Пазин, Сидорович, Сич, Шептицький.
Група «Незалежні»: Бей, Буба, Грабінський, Ковалик, Прокопів.
Народний Рух України: Андрусишин, Гагалюк, Грицик, Ковальчук, Марунчак.
Народний контроль: Дума, Ковч, Масний, Нестор.
Позафракційні: Візняк, Ганущин.
Не голосувала у повному складі за виділення 35 млн грн з обласного бюджету на премії для чиновників лише фракція ВО «Свобода».
Результати поіменного голосування: http://pravdalviv.com/wp-content/uploads/2020/03/2.jpg
https://minfin.com.ua/blogs/zazazazazazazaz/130527/
Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/insurance/10931243-strahovka-bezrobitnim-i-krediti-biznesu-ssha-planuyut-spryamuvati-6-trilyoniv-na-borotbu-z-pandemiyeyu.html
https://www.minprom.ua/digest/259840.html
Про це йдеться в прейскуранті «Нафтогазу», передають Українські Новини.
Ціна на газ «Нафтогазу» для промислових споживачів, які споживають від 50 тис. куб. м у місяць, за умови відсутності заборгованості за газ і на умовах передоплати, встановлена на рівні 4 882,8 гривень/тис. куб. м, на умовах оплати за фактом поставки - 5 536,8 гривень/тис. куб. м.
При цьому для промислових споживачів, які споживають до 50 куб. м в місяць включно, ціна становитиме 5 536,8 гривень/тис. куб. м.