Чтобы оставить комментарий, нужно
войти или
зарегистрироваться
- 23.12.2024
- 13:37 Правительство задолжало перед банками по программе «5-7-9» 10 миллиардов — НБУ
- 13:20 Эфириум стремится к $6,000, а XYZVerse обещает рост на 16,900%: кто окажется победителем
- 12:44 Приватбанк запускает валютообмен в банкоматах Recycler
- 11:47 Украина получила около $1,1 млрд от МВФ
- 11:40 Пропустите эти 4 мемкоина и обратите внимание на скрытый бриллиант
- 10:33 Курс валют на 23 декабря: доллар и евро дорожают в обменниках
- 09:44 Северокорейские хакеры похитили в 2024 году криптоактивы на $1,34 млрд
- 08:41 Общий объем оказанной помощи Австралией составляет более одного миллиарда долларов — Шмыгаль
- 08:00 Официальный курс: НБУ повысил гривну на пять копеек
- 22.12.2024
- 16:01 Комиссия по ценным бумагам и биржам США одобрила первые гибридные ETF на базе биткоина и Ethereum
Комментарии - 55
как формируется курс в этой паре, какие факторы влияют?
Финансовый портал «Минфин» продолжает рассказывать о самых важных вопросах на финрынке на своем youtube канале — https://www.youtube.com/watch?v=HCmD65rb9B8&feature=emb_title.
Таку думку науковий співробітник Академічного центру Бориса Немцова (Прага, Чехія) Олександр Морозов висловив в ефірі програми «Студія Захід» з Антоном Борковським, яка вийшла ввечері 23 листопада 2019 року на каналі Еспресо.TV.
«Знаючи характер української політики - люди готові багато чого вибачати з політичних дій та з риторики тому лідеру, за якого вони голосували, якого вони обрали, але економічне погіршення сприймається просто катастрофічно. Людина відразу втрачає довіру», - зазначив він.
При цьому Морозов звернув увагу на зростання державного боргу та дефіциту бюджета, що фіксується за президентства Зеленського, «який буде достатньо важко перекрити українській владі».
«І ось тут, дійсно, приховане Кощійове яйце, доволі небезпечне. Тому що враження про те, що Україна починає зубожіти й влада не знає, яким чином вийти зі становища, й усі при цьому знатимуть, що влада позичає гроші - не важливо де вона позичає, у кого, але починає позичати - ми ж зараз живемо у сучасному світі, тут усе є відкритим, ці зростаючі позики будуть безкінечно обговорюватися. Й це (для влади - ред.) буде важкою ситуацію. Буде важко зберегти електоральну підтримку», - пояснив аналітик.
https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/ukraintsi-zaplatyat-za-kozhnogo-nardepa-po-350-tisyach-griven-scho-vidomo.htm
https://nv.ua/biz/experts/missiya-mvf-uletaet-bez-rezultata-chto-dalshe-sergey-fursa-50055295.html?fbclid=IwAR2kgEQjTXvu4i9DLhYEMNGhug4RloKZ6XJMfRe9nYNnbjDA-ZKhTm_PRWw
Про це заявив директор економічних програм Українського інституту майбутнього (Ukrainian Institute for the Future, UIF) Анатолій Амелін.
У UIF вважають, що світова економічна криза може наступити в найближчі роки, оскільки сьогодні з’являється все більше передумов для цього. Наприклад: зростання економіки США, зниження індексу ділової активності країн Азії та Європи, проблеми на азіатських ринках нерухомості, а також зростання світового ринку боргових зобов’язань.
У зв’язку з можливою загрозою рецесії світової економіки, експерти Інституту розробили модель розвитку української економіки в умовах кризи, виходячи з того, що вона настане в третьому кварталі 2020 року.
Згідно з розрахунками, можлива криза в 2020-2021 роках призведе до падіння українського експорту на 16%, зростання курсу долара до 30-35 грн/дол., падіння реального гривневого ВВП на 8-9%, зниження зарплати в доларовому еквіваленті на 20-30%, а також звільнення півмільйона людей.
Джерело: коментар прессекретаря Приватбанку Олега Серги LIGA.net
Пряма мова Серги: «Була необхідність у медичній допомозі та діагностиці. Пан Крумханзл почуває себе добре, ніякої загрози здоров'ю немає. Зараз він перебуває в лікарні. Після кількох днів відпочинку і реабілітації повернеться до роботи».
Деталі: Прессекретар також спростував діагноз «інфаркт», про який раніше повідомив у своєму Telegram-каналі депутат від «Слуги народу» Олександр Дубінський.
А вот интрига с Приватом и Беней растёт.