Всемирный банк поддержал запланированное открытие рынка сельскохозяйственных земель в Украине. Об этом банк сообщил на своей странице в Facebook.
Всемирный банк поддержал земельную реформу в Украине
Что говорит банк
«Земельная реформа предусматривает, что украинские фермеры смогут покупать и продавать землю сельскохозяйственного назначения, а также будут иметь возможность инвестировать и диверсифицировать источники своих доходов, а владельцы земли смогут получить прибыль за свой актив», - говорится в сообщении.
Плюсы реформы
-
Пойдет на пользу как всем фермерам — малым, средним и крупным, так и землевладельцам. Реформа повышает уровень жизни украинского народа путем раскрытия сельскохозяйственного потенциала страны.
Читайте также: Рынок земли: Власть готовит новые изменения относительно аренды
-
Реформа включает меры по ограничению концентрации земли в одних руках, прекращение рейдерских атак и предоставления финансовой помощи малым фермерам.
«Двух десятилетий закрытого рынка и непрозрачности, которая стимулирует коррупцию, хватило всем — пора земельной реформы», — отметил Всемирный банк.
Читайте также: Рынок земли. Как будут продавать и покупать сельхозземли в Украине
Ранее сообщалось
-
Глава государства поручил Кабинету министров до 1 октября разработать законопроект об обороте земель сельскохозяйственного назначения, а Верховной Раде — отменить земельный мораторий до 1 декабря 2019 года.
-
Премьер-министр Алексей Гончарук 19 сентября заявил, что Кабмин предлагает открыть рынок земли в Украине с 1 октября 2020 года.
-
Ранее президент Зеленский заявил, что после запуска рынка земли сельхозназначения ее смогут купить только украинцы или украинские компании. В то же время премьер-министр Гончарук назвал условие доступа иностранцев к покупке украинской земли.
Комментарии - 21
Её и много и СРЕДНИЙ урожай пшеницы хороший - 42 центнера с гектара
В США - 35,4 центнера с гектара
В Канаде - 32,9
В Японии - 36,9
В Турции - 27,1
В Индии - 32.9
В России - 26,8 .....
https://ua.112.ua/mnenie/prodazh-zemli-inozemtsiam-iak-praktyka-neokolonializmu-vidstalykh-derzhav-513946.html
А чим кращі Порошенко і Коломойський від іноземців?
Може нехай власник приймає рішення, продати місцевим українським олігархам-євреям чи відразу з Ізраїля?
Протестувальники принесли з собою плакати «Не дамо продати землю», «Нема землі – нема України» та підготували інформаційні листівки для водіїв.
«Протестуємо проти введення ринку землі тільки тому, що розуміємо, що доступу до цього ринку українські аграрії, ані малі, ані середні не отримають. Законопроєкт передбачає до 250 тисяч гектарів в одні руки, що передбачає продаж державної землі, що не робить жодна країна цивілізована світу. Всі держави аграрні тільки накопичують державний земельний банк, а наша державна хоче розпродати…Іноземний капітал навіть через від’ємний відсоток отримає кошти, а у нас кредити – під 21 %. Якщо ми навіть отримаємо їх під 8-10%, то ми все одно не будемо конкурентоспроможні».
«Ми не можемо отримати землю в оренду, а ті, хто дав хабаря, має доступ до Держгеокадастру, отримують землю в оренду. Доки Україна не переможе на Сході, доки України не переможе корупцію, доки Україна не відшліфує все законодавство, надавати право купівлі земельних ділянок пайовиків має право тільки громада або сільська рада для того, щоб не порушувати стале землекористування»
Аналогічні мітинги сьогодні заплановані в усіх областях України. Також акція протесту фермерів проти про проведення земельної реформи та відкриття ринку землі має відбутися 12 листопада під стінами Верховної Ради.
Читай вдумливо і освоюй…
Для вас новина, що Порошенко один з 10 найбільших латифундистів і власників СХ земель?
На льоту перевзуваєтесь:)
Ну-ну, навіть не здивувався.
А скільки власників землі?
Чому якісь 2 тисячі осіб, половина з яких проплачена, вирішують за мільйони як їм бути з їх приватною власністю?!
Ну да, їм зручніше копіки за оренду роками платити, чим почати платити реальну ціну за оренду чи купувати за реальні гроші! То на чиїй стороні має бути держава - на стороні латифундистів Бахматюків, Костюків, Порошенків та приватних фермерів що не платять за оренду власникам, чи на боці мільйонів власників землі?.
Дозвольте нарешті селянину самому визначатися що робити з своєю власністю за 100 років!
До революції 1917 року землю продавали як іноземцям так і місцевим, і що гірше було ніж при радянській владі яка брехала що селянин власник своєї землі?
Може держава ще вирішить обмежити мене продавати житло, авто, тощо?
То може давайте дамо право громадянам дійсно розпоряджатися власністю а не вирішувати за них? А то у нас найбільше проти продажу землі міські жителі, які самі тієї СХ землі не мають...
От ви привезли авто з Нідерладндів, а вам дозволяють його продати лише громаданину Голландії. Вас влаштує що держава забороняє продати українцю?