Вчера, 2 июля, через сеть Ethereum прошло менее 500 000 транзакций. Как сообщает Trustnodes, с начала 2018 года число обрабатываемых за сутки транзакций не падало ниже уровня в 650 000 – 750 000 единиц, пишет Forklog.
В сети Ethereum снизилось количество транзакций из-за возросших комиссий
С чем это связано: Вероятнее всего, это произошло из-за внезапно возросших комиссий, размер которых 2 июля достиг 1 доллара, несмотря на то, что сеть использовала только половину своей производительности.
На момент публикации новости комиссия составляет 0,7 доллара.
Издание предположило, что кто-то уплачивает неуместно высокие комиссии, повышая стоимость использования ресурсов сети Ethereum для всех ее участников.
Вместе с тем ряд пользователей связывает это с «преднамеренной атакой на сеть, реализованной путем сомнительного airdrop» и голосованием на бирже FCoin, практикующей модель «майнинга при помощи транзакций».
Что дальше: Эксперты полагают, что высокие комиссии в будущем могут существенно повлиять на эффективность сети и сделать ее непригодной для использования.
Ранее сообщалось, что Ethereum может оказаться более интересен американским регуляторам чем биткоин и признан торгующейся на фондовых биржах ценной бумагой.
Комментарии - 28
Дійсно вважаєте себе криптоекспертом? То прокоментуйте аргументовано тему, озвучену в цій статті. А саме, чому на думку експерта падає кількість транзакцій з одночасним ростом комісій в той час як мережа працює лише на третину своїх можливостей?
«Дійсно вважаєте себе криптоекспертом»- тот момент, когда человек говорит что знает языки программирования и путает понятия криптоэксперта и блокчейн-знатока. Гуляйте дальше, я вижу не владеете предметов разговора.
— хіба це Ви не про себе написали? Чи у Вас з пам'яттю проблеми?
Знання мов програмування прямо ніяк не пов'язане з криптою та блокчейном. Якщо Ви цього не розумієте, то мабуть Ви таки дійсно понтовий неофіт — щоки надуваєте, а на виході лише шпик. З часом, коли наберетесь досвіду, Вам стане соромно за свої балабольні коментарі.
Поцікавтесь у свого синка, який на його думку відсоток програмерів в світі знає блокчейн і чи логічно знання мови програмування прирівнювати до знання блокейну.
Ця стаття не про протоколи блокчейн, а Ви тут пишете «каспер», «райден», «шардінг», причому ніяких деталей і коментарів, самі терміни. Мабуть гадаєте, що виставляючи свої знання криптотермінів хтось повірить, що Ви не рагуль?
«пойдите на тот же reddit и почитайте»
— тобто я не помилився про «нахватався термінів з новин та форумів» :)
Своїх думок по піднятій в статті темі у Вас нема.
— ну і скільки з тих, хто знає пайтон в курсі поточних проблем з криптопротоколами або взагалі цікавляться криптою?
Криптоблокчейн — це капля в морі цифрового світу, але ви тут чомусь думаєте, що на крипті світ клином зійшовся.
— ще раз, ця стаття не про проблеми алгоритмів, проблема якраз в іншому (уважно читайте).
По-друге, мінфін — це форум про фінанси та економіку взагалі, а не про технічні нюанси реалізації криптоблокчейну.
Якби я до статті про вартість космічних запусків написав «скоріше б raptor!», а на Ваш логічний подив відповідав «захочете поговорити про замкнену схему з повною газифікацією — мілості просім» чи посилав гуглити. То як би Ви оцінили такі коменти?
Проблема не в тому, щоб використовувати спецтерміни, а в тому, щоб тупо сипати ними без жодних пояснень. Так зазвичай роблять ті, хто хоче похизуватися своїми знаннями.
«sudo apt-get update себе в голове сделайте»
— це теж дитячий гумор, мета якого дешеве хизування.
Коментарі мають бути по темі і привносити корисне та зрозуміле доповнення до теми. Якщо Ви обізнані про перспективи та можливий ефект від впровадження нових протоколів чи нової моделі масштабування, то опишіть коротко суть. Це доповнить статтю і читачі наставлять Вам плюсів. Звісно при умові, якщо Вас цікавить не лише самолюбування.
«це форум про фінанси та економіку взагалі, а не про технічні нюанси реалізації криптоблокчейну»- согласен, очень странно что тему про технологичный аспект запилили на эк. форум, но всё же она есть. Если вас задевает отсутствие знаний в теме- что же, соболезную, но это не даёт вам права делать замечания тем кто разбирается, при этом не обоснованно.
Насчет наполнения- с радостью пообщался бы по поводу redeyes или ithaca с кем-нибудь, но это вовсе не значит что я должен кого-то учить, и напомню с чего все началось: сделал замечание человеку с комментом- "
Скоро транзакции будут стоить так дорого что уже никто не сможет этой криптовалютой пользоваться"- что он не в курсе темы, и тут ворвался баллистик, в онучах и брылем и начал кадилом махать во все стороны. Довольно четко и точно все изложил. Так что, от вас ждать знаний и обсуждений по теме, или так и дальше будете Бэкать и Мэкать?
— той момент, коли людина говорить, що розуміється на крипті та протоколах блокчейн, але плутає ці поняття :)
«очень странно что тему про технологичный аспект запилили на эк. форум»
— странно у Вас в голові, бо новина не про технологічний аспект
«проблема в отсутствии sharding & scalability»
— сегментація мережі це не причина, а можливе рішення проблеми.
Масштабування — це взагалі загальне поняття, яке може бути реалізоване різними підходами.
В данному випадку причина проблеми, що описана в статті — це навмисні маніпуляції, які привели до неочікуваного зростання комісій.
«Если вас задевает отсутствие знаний в теме»
— ні, це Ви вивчили пару модних слів, розкидаєтесь ними, задравши носа і вважаєте всіх хто їх не знає лузерами. Така поведінка властива підліткам з низькою самооцінкою.
«это не даёт вам права делать замечания тем кто разбирается»
— мої зауваження по суті Ваших коментів — для Вас вони понтовий кіч, а для мінфінівців вони пусті і не несуть корисної інфи.
— очевидно цей комент гіперболічний.
Але проблема недосконалої архітектури криптовалют існує і поки не вирішена. Можливі пропоновані рішення частково вирішують поточні проблеми, але несуть в собі додаткові ризики в притул до відмови від децентралізації. На фоні значного зростання попиту в смартконтрактах поки нема впевненості, що проблема буде однозначно вирішена в найближчому майбутньому. Тому Ваш юнацький оптимізм може не виправдатися.
«напомню с чего все началось: сделал замечание человеку… что он не в курсе темы»
— Ви не можете наперед знати в курсі людина чи ні. А я лише відповів Вам у Вашому ж зухвалому стилі — повернув Вам Ваше.
«Бэкать и Мэкать»
— той факт, що Ви постійно і невтємно юзаєте дитячі лайки, підтверджує, що в дупі у Вас ще дитинство грає.
"«очень странно что тему про технологичный аспект запилили на эк. форум»
— странно у Вас в голові, бо новина не про технологічний аспект"- очень важно мнение рагуля с 3мя классами образования, который за 10 комментов и несколько дней- так и не смог с шардинг и скалабилити.
Дальше не вижу смысла продолжать диалог с человеком который ничего не смыслит в теме. Желаю вам удачи с вашим скудным багажом знаний. Как только получите немного образования, и это будет не киста- пишите, буду рад пообщаться не с рагулем.
Заодно претензии к минфину: новости про БЧ черпают с форклога, и выбирают те, что сильнее обычного связаны с самим БЧ технически, чем экономически. Раздел на минфине для бч запилите и фид с форклога- проще будет.
— заява була, що проблеми будуть вирішені в цьому році. Це не те саме, що вони вже вирішені. Різницю відчуваєте? Як воно буде в дійсності час покаже, бо зростаюче навантаження та архітектурні модифікації несуть нові ризики.
«Заодно претензии к минфину»
— претензія Ваша безпідставна, бо новина була про ймовірну атаку на мережу, а не про протоколи. Але мабуть Ваше самолюбування своїми знаннями термінів заважає бачити суть.
— на відміну від Вас я не виставляю себе експертом з блокчейну. А Ви виставляєте, але чомусь плутаєтесь навіть в базових речах. То може «мнение рагуля с 3мя классами образования» — це Ви таки про себе?
Дійсно, Ваші постійні невтємні вживання термінів схожі на одного відомого персонажа:
"Шардинг! Шардинг! Скалабилити! Редайс! Протокол итака! Каспер, каспер!" :)
“Дальше не вижу смысла продолжать диалог»
— перша здрава і корисна думка від Вас.
Сказано вже достатньо, взаєморозуміння нема, тому я теж пропоную облишити.