Сегодня, 16 ноября, Верховная рада приняла закон «О внесении изменений в Кодекс законов о труде Украины относительно праздничных и нерабочих дней» (законопроект № 5496).
16 ноября 2017, 12:22
Читати українською
В Украине появится новый выходной день
За соответствующий законопроект проголосовали 238 народных депутатов.
Документом установлен еще один праздничный и выходной день – 25 декабря.
Как сообщается в сопроводительном документе к законопроекту, около 11 000 религиозных католических и протестантских общин, составляет около 30% от всех действующих религиозных организаций Украины, празднуют Рождество Христово по Григорианскому календарю, то есть 25 декабря.
Читайте также: Новый год 2018: в январе будем отдыхать 10 дней
Источник:
Минфин
Комментарии - 37
Картошку теперь когда сажать? 25-го декабря? :)
Переважна більшість християнського світу зустрічає Різдво 25 грудня. Але залишилось декілька «особливих» країн, де досі Різдво відмічають за нелогічним старим стилем.
Але мій комент про елементарну логічність, коли хтось не хоче визнати помилку в очевидних речах.
За цією ознакою релігії можна поділити на більш прогресивні та дрімучі :)
Сложно объяснять каждому крестьянину принципы жизни и почему надо делать то и не надо делать другое, поэтому все вдалбливалось через «Не укради, иначе ад» и пр. Государству эта функция религии всегда была выгодна, плюс они получают разветвленную агентурную сать.
Самый, конечно, писк — это когда Библия была на неизвестной всем латыни, а каждый пастор его уже трактовал населению на свое усмотрение.
Релігія явище більш ніж масове, а в «падаючому літаку» навіть атеїсти стають віруючими :)
Тому зверхньо відноситись до религій не варто, як і боротися проти них. Що потрібно — так це масова якісна освіта (фактично масове просвітництво), щоб зменшити коло питань, які малоосвічені люди хибно відносять до релігійної сфери.
Щодо етики — сама по собі ніяка наука може бути замінником релігії, бо релігія — це більше ніж просто знання. Атеїзм, до речі — це теж форма релігії.
Но, он всего лишь один человек, а не все люди. глупо судить по одному обо всех
— а Вам зараз смерть в потилицю дихає?
Я навів конкретний приклад, коли переконаний атеїст за декілька днів до смерті фактично жалкує, що не був віруючим. І це відома людина, яка має історичну репутацію, тому писати «що завгодно» він точно б не став.
Я можу навести й інші задокументовані приклади, коли нерелігійна людина перед лицем смертельної небезпеки починає шукати зв'язок з «Вищими Силами».
Якщо Ви вважаєте все це маячнею, то я Вас спитаю — Ви самі 100% впевнені, що Ваша душа припинить існування після смерті фізичного тіла?
Да, это бред) Может кто впоследствии и «уверует», но далеко не все.
У меня была ситуация, где была угроза моей жизни, как мне тогда казалось, не думала я ни о каком отче наш и уж точно о боге, я была сконцентрирована на угрозе, в том случае на оппоненте
Фигня короче какая-то.
— тобто 100% впевненості у Вас нема.
В такому разі будь-яка категоричніть (як то «повна маячня») буде безпідставною.
«У меня была ситуация, где была угроза моей жизни»
— відповім Вашими словами «глупо судить по одному обо всех»
Я з Вами згоден, що у мене нема підстав говорити за всіх. Але і у Вас нема підстав казати "далеко не все" без наведення об'єктивної статистики.
Кожен судить з власного досвіду.
Для мене більш логічною є думка, що наш світ — це продукт творіння, а не випадковості, а душа людини не припиняє існування після фізичної смерті. Ви так не важаєте і маєте таке право. Довести чи спростувати свої переконання ні Ви ні я не зможемо — можемо лише схилятися до тієї чи іншої версії (фактично вірити).
— різниця є в плані відповіді на питання сенсу (мети) життя і як наслідок — в способі життя.
Уявіть, що Ви поступили в універ і забули навіщо Ви туди пішли — чи вплине це на Ваше університетське життя?
так и у вас этой статистики НЕТ
>> питання сенсу (мети) життя і як наслідок — в способі життя.
Как было спето в замечательной песне:
«Быть может, тот облезлый кот был раньше негодяем, А этот милый человек был раньше добрым псом.» Но тут поется о переселении душ, а это к индусам.
— фактично так і є.
Але одні продовжують жити в безпам'яцтві, а інші шукають відповіді, тому на відміну від перших мають шанс знайти.
«а это к индусам»
— а чому тільки до індусів? Які гарантії, що не й до Вас? :)
Вы песню Высоцкого погуглите, тогда поймете почему к индусам.
Якщо є що цікаве сказати, пишіть туди.
— які «нації» маєте на увазі?
В багатьох православних країнах 25 грудня вихідний — Бєларусь, Болгарія, Греція, Молдова, Румунія — і нема ніякої ворожнечі.
Більшість помісних православних церков відмічають Різдво в грудні як і переважна більшість християн світу.
Московська церква застрягла в минулому і поки тримає в минулому Українську церкву.
Як тільки московські «мишебрацькі» обійми ослабнуть, Українська церква перейде на більш логічний григоріанський календар. Це розуміють в багатьох країнах, де Московська ПЦ допоки має вплив. Тому в таких країнах Різдво офіційно відмічають двічі в грудні і січні — щоб забезпечити плавний перехідний період.