Компанія WOG не веде жодної господарської чи підприємницької діяльності на територіях, що не підконтрольні українській владі, починаючі з початку ведення бойових дій на сході України.
АЗК WOG не працюють у зоні АТО з 2014 року
Від імені мережі WOG до правоохоронних органів України, у зв’язку із захопленням терористами декількох АЗК на тимчасово окупованій території, неодноразово скеровувалися відповідні заяви про злочини.
«З часу подання нами перших заяв про захоплення терористами майнових комплексів WOG на території Луганської та Донецької областей пройшло вже більше, аніж півтора року. Жодної реакції з цього приводу поки що немає. І до цього часу, нам достеменно не відома доля захоплених у зоні АТО наших АЗК, оскільки ми не маємо жодної можливості впливу чи контролю над їх діяльністю.
Більше того, компанія WOG ніколи не вповноважувала третіх осіб на представництво, чи ведення господарської діяльності від нашого імені у зоні АТО. Ні про які домовленості із самопроголошеною владою так званих «ЛНР“ та »ДНР“ взагалі мови бути не може. Ми не працюємо у зоні АТО з 2014 року.
Загалом, подібна ситуація сьогодні склалася не лише у компанії WOG. Об’єктивно, усі інші оператори нафтового ринку, які до початку ведення бойових дій на сході країни, мали там свої представництва, наразі втратили майно і понесли значних збитків”, — зазначив генеральний директор компанії WOG Сергій Корецький, коментуючи повідомлення окремих осіб у соціальних мережах.
Крім того, інформуємо, що через відсутність адекватного реагування з боку правоохоронних органів, на заяви компанії WOG, щодо захоплення терористами майнових комплексів підприємства, на початку лютого 2016 року, нами повторно були скеровані заяви про злочини терористів по відношенню до нашої компанії, до поліції Луганської області.
Документ
Разом з тим, реагуючи на повідомлення, яке у соціальних мережах поширив співголова громадської Ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов, компанія WOG уповноважена заявити наступне.
Твердження громадянина Д.Снєгирьова про те, що “мережа АЗС «WOG“ офіційно оформила документи, та пройшла перереєстрацію у податкових органах т.зв. »ЛНР«, і якій фактично буде дозволено працювати на ринку реалізації нафтопродуктів на території самопроголошеної республіки», — не відповідають дійсності, і є такими, що шкодять діловій репутації компанії WOG.
Відповідно, компанія WOG вимагає від громадянина Д. Снєгирьова спростування власних неперевірених і неправдивих даних.
Крім того, юристи компанії наразі вивчають можливість подання судового позову до Д. Снєгирьова з метою захисту, честі гідності і ділової репутації компанії.
Комментарии - 19
С той территории вешают по дополнительные баки (в канистрах это уже вопрос, можно только для личного потребления) и челнокуют что бы там продать дешевле чем купили?
0,363 — (покупка) UAH/RUB и того:
А(92) — 14.52 грн/литр;
А(95) — 15.25 грн/литр;
Газ — 7.26 грн/литр.
Да кто там и здесь контрабандой только не занимался. Самый выгодный бизнес был и будет. Если 90% обуви — контрабанда (офиц. статистика), то где гарантия, что 90% не покупается просто с той территории?!
Это где такие цены? Откуда узнали?
Я кроме шуток, интерисуйтесь, выясним, посмеемся вместе.
И второстепенный: а как с наличием?
Вот так всегда — кому-то война, смерть и горе, а кому-то и доходы от контрабанды.
Привожу все цифры приблизительны:
И может немного устаревшие (но вряд ли что поменялось)
1 литр топлива — 40руб. Вроде жирно, почти ОАЭ?
Но гривной можно рассчитаться только по 1грн=2руб. А вот и попались?
Но есть валютчики с курсом 1грн=3руб. Выход, сдавай грн живи красиво?
Но все расчеты сразу в рублях, а где в грн сразу урезают по реал курсу.
Но можно приехать сюда, сдать рубли и цены выйдут пониже. Стремно возить и долго на КПП можно застрять.
Но можно обналичить за % с карты виза «фашисткого» привата. (переспрашивал карты привата там ходят :) обналичивают валютчики).
Но при обмене валют на рубли с Вас % возьмут символический, а если снять гривну то больше.
Но много товаров дороже, и надо иногда в шопинг тур сюда.
Свести воедино, все эти «но» предлагаю Вам самому.
Так в том то оно… А гривны то нет., если получать доход в грн, и менять на рубли по ком курсу. То будет очень хорошо. Особенно (тут говорят отменили?) если есть/был фиксированный курс 1грн=2руб. То если зарабатывать в гривне, и менять на руб по ком курсу вообще шикарно выходит.
Но они изолированы от гривны в обороте, да и вообще от товарооборота, поэтому к ним не применим «паритет цен».