Rebel
Зарегистрирован:
27 ноября 2009
Последний раз был на сайте:
17 октября 2024 в 04:06
27 ноября 2009
Последний раз был на сайте:
17 октября 2024 в 04:06
Просмотров профиля:
Сегодня: 2
Всего: 93553
Сегодня: 2
Всего: 93553
Rebel
- Пол:
- мужской
- Город:
- Київ
- Место работы:
- IT
- Блог
- Комментарии
- Валютный форум
- Отзывы
- Горячая линия
- 0
- 15 января 2020, 13:14
- # Обговорення валютного ринка 15 _month_ 2020|января
Так склалося, бо такі закони - мова, звичайно, не про прямі обмеження.
- +15
- 15 января 2020, 12:54
- # Обговорення валютного ринка 15 _month_ 2020|января
Ну, з тексту ситуація навпаки стабільна:
экспортировала товаров на $45,96 млрд (прирост в сравнении с аналогичным периодом 2018-го составил 6,3%), а импортировала – на $55,34 млрд (прирост составил 6,2%)
Тобто темпи зростання експорту та імпорту співпадають. Поки.
экспортировала товаров на $45,96 млрд (прирост в сравнении с аналогичным периодом 2018-го составил 6,3%), а импортировала – на $55,34 млрд (прирост составил 6,2%)
Тобто темпи зростання експорту та імпорту співпадають. Поки.
- 0
- 15 января 2020, 12:48
- # Обговорення валютного ринка 15 _month_ 2020|января
Мене - так. Але я не на пошті працюю.
P.S. Якщо не зрозуміло, то написане вище - не образа - це досить типове сприйняття топами подібних ситуацій.
P.S. Якщо не зрозуміло, то написане вище - не образа - це досить типове сприйняття топами подібних ситуацій.
- +22
- 15 января 2020, 10:45
- # Обговорення валютного ринка 15 _month_ 2020|января
Перейти у гривню після затяжного її зростання на 20% за рік і падіння депо-ставок?
Якось не дуже розумно виглядає.
Бо скидається на вихід з $ в районі нижньої точки.
Якось не дуже розумно виглядає.
Бо скидається на вихід з $ в районі нижньої точки.
- +26
- 15 января 2020, 10:42
- # Обговорення валютного ринка 15 _month_ 2020|января
Так вони ж бидло - страйків не влаштовують, значить все ОК. )
- 0
- 14 января 2020, 18:33
- # Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|января
Якщо не буде чого продавати, то не буде й ринку. Все просто.
- 0
- 14 января 2020, 18:24
- # Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|января
Тобто притік зупинився, пішло перекредитування?
- 0
- 14 января 2020, 15:32
- # Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|января
кожен квадратний метр землі має бути оподатковано, і якщо земля не вживається — плати податок великий, або здай в сільраду на термін 5 чи більше років
Тобто поточних власників, якім орендарі платять копійки ви пропонуєте обкласти великим податком.
Це для того, щоб вони добровільно віддали (вже навіть не продали, а саме віддали) землю? :)
Віддали орендарям.
Або чиновникам сільради, щоб ті могли мутити корупційні схеми (адже сільрада не буде обробляти землю).
Цікава ідея. Запропонуйте нашим олігархам та чиновникам, їм сподобається такий варант віджиму власності.
Тобто поточних власників, якім орендарі платять копійки ви пропонуєте обкласти великим податком.
Це для того, щоб вони добровільно віддали (вже навіть не продали, а саме віддали) землю? :)
Віддали орендарям.
Або чиновникам сільради, щоб ті могли мутити корупційні схеми (адже сільрада не буде обробляти землю).
Цікава ідея. Запропонуйте нашим олігархам та чиновникам, їм сподобається такий варант віджиму власності.
- +44
- 14 января 2020, 13:42
- # Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|января
Великі штрафи + рідкісне їх призначення = корупція і бардак.
Низькі штрафи + масове їх призначення = порядок.
Низькі штрафи + масове їх призначення = порядок.
- 0
- 14 января 2020, 13:23
- # Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|января
Суть происходящего - не открыть рынок, а переоформить землю на себя.
Так, але без цього етапу ринок не з'явиться.
Так, але без цього етапу ринок не з'явиться.
- 0
- 14 января 2020, 12:35
- # Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|января
Саме так.
- 0
- 14 января 2020, 12:32
- # Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|января
FIXED: которые НЕ обсуждаются уже 30 лет в стране :)
- +194
- 14 января 2020, 12:27
- # Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|января
Пропоную стягнути з топ-менеджерів 1% з суми позовів, від яких відмовився Нафтогаз.
Скльіки там, ~$12 000 000 000?
Скльіки там, ~$12 000 000 000?
- 0
- 14 января 2020, 12:18
- # Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|января
От подписания контракта с газпромом осталось еще около 2 млрд долларов.
Газпром давав якісь гроші в бюджет за контракт?
Газпром давав якісь гроші в бюджет за контракт?
- +45
- 14 января 2020, 12:13
- # Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|января
можно только по беспределу
Ну, це нормальний метод роботи у нашій країні.
Ну, це нормальний метод роботи у нашій країні.
- 09:29 Валютный дефицит давит на гривну: каким будет курс доллара и евро
- 08:26 Продажи алкоголя выросли до 72,7 млрд грн: Гетманцев требует проверок
- 08:01 Новые нормы площади жилья: правительство меняет программу єОселя
- 21.06.2026
- 17:12 Японский пенсионный фонд начинает инвестировать в криптовалюту
- 11:56 Иллинойс хочет брать 0,2% за каждый крипто-перевод, даже между собственными кошельками.
- 20.06.2026
- 13:22 Bybit вошла в список Fortune Crypto 100 на фоне развития концепции новой финансовой платформы
- 11:40 Объемы торгов на криптобиржах упали до минимума с сентября 2024 года, но RWA бьют рекорды
- 19.06.2026
- 19:37 Криптобиржа WhiteBIT получила лицензию MiCA в Австрии и запустит отдельную платформу для ЕС
- 19:14 Выплата 3 000 евро: кто в Украине сможет получить репарации
- 17:48 Долар на межбанке подешевел на 9 копеек

