Multi от Минфин
(8,9K+)
Оформи кредит — выиграй iPhone 16 Pro Max!
Установить
Rebel
Rebel
Зарегистрирован:
27 ноября 2009

Последний раз был на сайте:
17 октября 2024 в 04:06
Просмотров профиля:
Сегодня: 4
Всего: 93563
Подписчики (88):
mafiozi
mafiozi
96 лет
05091972lmd
05091972lmd
Ramo
Ramo
Sofiaz
Sofiaz
viktory2001
viktory2001
20 лет
987
987
meag
meag
53 года, Вараш
Mandarinka2013
Mandarinka2013
95 лет, Киев
uliymua
uliymua
yakost
yakost
slexus
slexus
shtanc
shtanc
все подписчики

Rebel

Пол:
мужской
Город:
Київ
Место работы:
IT
Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия
0
30 ноября 2021, 15:02
# Обговорення валютного ринка 30 _month_ 2021|ноября
Запаси природного газу в українських підземних сховищах (ПСГ) на 27 листопада склали 16,4 млрд кубометрів, що майже на 38,6% менше торішніх показників.
В 1.6 (!) раза менше.
При цьому, там, де нема можливості індивідуально регулювати, опалюють «на повну».
Мабуть, нам таки потрібна жорстка енергетична криза, щоб нарешті розібратися з марнотратним опаленням та підігрівом вулиць.
+15
30 ноября 2021, 13:30
# Обговорення валютного ринка 30 _month_ 2021|ноября
Це омікрон досі валить сировинні ринки? Тимчасове відновлення виявилось недовгим. Газ, нафта, зерно.
+28
30 ноября 2021, 13:23
# Обговорення валютного ринка 30 _month_ 2021|ноября
В Сибири возник дефицит угля
Следователи в Алтайском крае начали проверку информации о дефиците угля в Локтевском районе региона, из-за которого жители вынуждены незаконно рубить деревья, сообщает пресс-служба регионального следственного управления СК РФ во вторник.
Проблемы с поставками угля испытывают жители нескольких районов Алтайского края в течение двух месяцев. По данным властей, сбои в поставках произошли из-за резкого подорожания топлива, которое завозят из Кемеровской области, и его дефицитом в связи с большим объемом экспортных поставок.

https://www.finanz.ru/novosti/aktsii/v-sibiri-voznik-deficit-uglya-1031010895

* Те саме очікує і нас, але у загальнодержавному масштабі. Пригадайте ситуацію з масками на початку 2020.
+15
30 ноября 2021, 13:16
# Обговорення валютного ринка 30 _month_ 2021|ноября
Урожай зерна в России оказался фикцией
«Региональные органы оказывают давление на сельхозпроизводителей сегодня с тем, чтобы они «давали вал», и по площадям, и по урожаям», угрожая в противном случае прекратить субсидии и господдержку

https://www.finanz.ru/novosti/birzhevyye-tovary/urozhay-zerna-v-rossii-okazalsya-fikciey-1031009942
0
30 ноября 2021, 13:09
# Обговорення валютного ринка 30 _month_ 2021|ноября
Будемо пробивати 27 назад сходу, чи таки ринок залипне на 27 з копійками?
+15
30 ноября 2021, 12:13
# Обговорення валютного ринка 30 _month_ 2021|ноября
Додані нові норми й для зеленого рівня. Зокрема, додалась заборона регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів у міському та внутрішньообласному громадському транспорті у кількості більшій, ніж сукупна кількість місць для сидіння та 50% місць для стояння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу.
https://moz.gov.ua/article/news/urjad-vnis-zmini-do-karantinnoi-postanovi-golovne

* Цікаво буде подивитись на реальне застосування цієї норми у метро. :)
+38
29 ноября 2021, 11:12
# Обговорення валютного ринка 29 _month_ 2021|ноября
Всі вже зібрались вгору? :)
+45
29 ноября 2021, 9:12
# Обговорення валютного ринка 29 _month_ 2021|ноября
В пріоритеті вкрасти побільше грошей і роздати побільше землі любим друзям мера — злобудовникам.
+15
29 ноября 2021, 9:11
# Обговорення валютного ринка 29 _month_ 2021|ноября
Не заважайте людям пиляти гроші та дерева.

P. S. Якби хотіли вирішити питання велодоріжок, то мав би бути комплексний план по всьому Києву. А так тут притулимо мурашник, там доріжку, тут поставимо кілька опор для мосту і так по всьому Києву, який перетворився на суцільний смітник.
+15
26 ноября 2021, 18:08
# Обговорення валютного ринка 26 _month_ 2021|ноября
На цьому фоні Brent вже нижче $74.
0
26 ноября 2021, 18:06
# Обговорення валютного ринка 26 _month_ 2021|ноября
Про нову ревізію вірусу: B.1.1.529.
Донедавна випадки зараження ним були тільки в одній провінції ПАР, але в останню добу ще по одному хворому виявили в Гонконгу та Ізраїлі.
«Цей варіант здивував нас. Він зробив великий еволюційний стрибок і пройшов близько 50 мутацій». Близько 30 з 50 мутацій торкнулися так званого спайк-протеїну — шипів на оболонці вірусу. За допомогою цих шипів вірус проникає в клітини людини.
Це найтривожніша особливість нового штаму, кажуть вчені, оскільки більшість вакцин працює якраз на нейтралізацію цих шипів.
важливо розуміти, що зараз ми маємо справу з вірусом, який радикально відрізняється від того, що з’явився в Ухані і призвів до пандемії.
Це означає, що всі створені натепер вакцини можуть виявитися неефективними проти B.1.1.529.
https://www.bbc.com/ukrainian/features-59430720

* Мало того, що це саме по собі погано, то це ще й додатковй аргумент для антиваксів.
** Замкнене коло: антивакси сповільнюють темпи вакцинації → вірус отримує середовище для мутацій → новий штам обходить старий захист (вакцини) і знижує віру населення у вакцинацію → знову вакцинація проводиться частково і далі по колу.
+60
26 ноября 2021, 13:11
# Обговорення валютного ринка 26 _month_ 2021|ноября
А нафіг нам потрібні московитські національні інтереси?
0
26 ноября 2021, 11:34
# Обговорення валютного ринка 26 _month_ 2021|ноября
У TSMC є фабрики з різними ТП, з різною зношеністю обладнання і т.п., РФ замовляє свої продукти явно не на найсучасніших потужностях, бо там місце забите Apple, AMD і рештою серйозних клієнтів.
Але у будь-якому випадку, техпроцес, за яким виготовляється процесор — це лише окремий елемент системи.
Відставання Совка від Заходу в технології виробництва ЦП було не таким вже й великим — Совок вправно крав архітектуру, компоновку, «діставав» «обхідними шляхами» необхідні компоненти та обладнання для виробництва. Різниця там була кілька років. Але загальне відставання в комп’ютерній сфері було колосальним.
0
26 ноября 2021, 11:25
# Обговорення валютного ринка 26 _month_ 2021|ноября
Ми тут нічого змінити не можемо.
А от займатись справами, замість «інспекцій» державних дач в день народження клерка ОП — можна.
Але дуже не хочеться. :)
+43
26 ноября 2021, 10:41
# Обговорення валютного ринка 26 _month_ 2021|ноября
Майдан можливий виключно у ситуації, коли керівник відірветься від реальності, припинить реагувати на суспільство і піде напролом.
Це сталось з Януковичем, якому досить було звільнити міністра МВС і жодного Майдану не було б.
Порошенко завжди проявляв гнучкість, тому при ньому все було спокійно.
Поточний поки що також проявляє гнучкість, але ймовірність, що у певний момент у нього зірве дах — дуже висока.
Страницы: 123456