Multi от Минфин
(8,9K+)
Оформи кредит — выиграй iPhone 16 Pro Max!
Установить
gsv
gsv
Зарегистрирован:
1 октября 2009

Последний раз был на сайте:
22 июня 2026 в 19:49
Просмотров профиля:
Сегодня: 8
Всего: 78804
Подписчики (54):
ugzWtPtK
ugzWtPtK
Georhii
Козак ЮА
56 лет
SlavkoLv
SlavkoLv
56 лет
Wladwest
Wladwest UA
56 лет
Igoc1975
Патріот України
50 лет, Львів
KozakUkraine
Kозак UA
46 лет, Львів
ZoranaHil
ZoranaHil
56 лет
BogdanW
BogdanW
46 лет
Natycia
Natycia
AlexCliff
AlexCliff
Amalea
Amalea
Gallic
2020 GL
26 лет
все подписчики

gsv

Город:
Киев
Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия
+363
13 декабря 2019, 9:04
# Обговорення валютного ринка 13 _month_ 2019|декабря
Якщо ОРДЛО перераховує кошти в пенсійний фонд то в мене заперечень немає! А якщо ні - то тоді нехай виплачують з проданого Росії обладнання.
Вивчи механізм фінансування пенсійної системи а потім будемо спілкуватися.
0
13 декабря 2019, 8:39
# Обговорення валютного ринка 13 _month_ 2019|декабря
Жаль, що не вказав посилань, але такі висловлювання дійсно лякають
+30
13 декабря 2019, 7:44
# Обговорення валютного ринка 13 _month_ 2019|декабря
Довідка: дефіцит пенсійного фонду складає близько 157 мільярдів гривень.
+145
13 декабря 2019, 7:36
# Обговорення валютного ринка 13 _month_ 2019|декабря
«Вы знаете сколько мы заплатили пенсий людям, которые находятся на оккупированной территории? Цифра есть у нас — 108 миллиардов. https://ru.slovoidilo.ua/2019/12/13/novost/finansy/avakov-nazval-summu-vyplachennyx-pensij-zhitelyam-ordlo
Не можна не радіти. А хто платив в пенсійний фонд? ОРДЛО? Як завжди годуємо Донбас.
Отримуючи дві пенсії на окупованій території та неокупованій, хто відмовиться від однієї з них? Як гадаєте, захочуть мешканці ОРДЛО повернення під юрисдикцію України?
0
12 декабря 2019, 11:11
# Обговорення валютного ринка 12 _month_ 2019|декабря
Падает. на 5.30 :0
+1
12 декабря 2019, 10:07
# Обговорення валютного ринка 12 _month_ 2019|декабря
Багато хто к 10 годинам курс уточнюють
0
11 декабря 2019, 12:00
# Обговорення валютного ринка 11 _month_ 2019|декабря
В них теж все було
Верховна Рада відкрила імпорт електроенергії з Росії. Це руйнівне рішення для енергетичної безпеки України. https://www.epravda.com.ua/columns/2019/10/11/652519/
0
11 декабря 2019, 11:58
# Обговорення валютного ринка 11 _month_ 2019|декабря
Іди вчи економіку! Або хоч форум почитай. Мені нема про що з тобою спілкуватися.
+11
11 декабря 2019, 11:46
# Обговорення валютного ринка 11 _month_ 2019|декабря
А так і копійок не буде.
+11
11 декабря 2019, 11:44
# Обговорення валютного ринка 11 _month_ 2019|декабря
Тоді все клас! Тільки не розумію чому тоді зараз чіпляються до НБУ? Чому впав імпорт? Чому величезний дефіцит бюджету? Мабуть то все вороги «Слуг» козні роблять :)

Ти хоч уяву маєш що таке економіка?
0
11 декабря 2019, 11:32
# Обговорення валютного ринка 11 _month_ 2019|декабря
За сім'ї робітників.
+89
11 декабря 2019, 11:31
# Обговорення валютного ринка 11 _month_ 2019|декабря
Хлопчики явно забули, як на початку 90-х Росія відключала без попередження живлення стратегічних об'єктів. В результаті ТИСЯЧІ шахтарів залишалися під землею без світла та повітря ризикуючи життям, в реанімаціях лікарень весь персонал стояв біля пацієнтів, забезпечуючи дихання вручну. Залежність від Росії ДУЖЕ дорого обходиться
Все стало на свої місця. Тепер зрозуміло якому вони народу служать. Українського виробника - укладають, російського підтримують.
+90
11 декабря 2019, 11:22
# Обговорення валютного ринка 11 _month_ 2019|декабря
При курсі 18 економіки не буде.
+30
11 декабря 2019, 11:20
# Обговорення валютного ринка 11 _month_ 2019|декабря
Фунтіка ціную, присуховуюсь, але висновки роблю самостійно :)
0
11 декабря 2019, 10:19
# Обговорення валютного ринка 11 _month_ 2019|декабря
А він не каже, що це його думка. Зайди в facebook на сторінку НБУ, почитай оригінал :)
Страницы: 277278279280281282