gsv
Зарегистрирован:
1 октября 2009
Последний раз был на сайте:
23 июня 2026 в 05:10
1 октября 2009
Последний раз был на сайте:
23 июня 2026 в 05:10
Просмотров профиля:
Сегодня: 4
Всего: 78827
Сегодня: 4
Всего: 78827
Подписчики (54):

-
Козак ЮА
56 лет

-
SlavkoLv
56 лет

-
Wladwest UA
56 лет

-
Патріот України
50 лет, Львів

-
Kозак UA
46 лет, Львів

-
ZoranaHil
56 лет

-
BogdanW
46 лет

-
2020 GL
26 лет
gsv
- Город:
- Киев
- Блог
- Комментарии
- Валютный форум
- Отзывы
- Горячая линия
- +75
- 2 ноября 2021, 10:44
- # Обговорення валютного ринка 02 _month_ 2021|ноября
Не можу тебе зрозуміти. ВСЯ Україна визначилась з європейським напрямком подальшого розвитку. Тобі в інший бік. Чого казишся? Ми будуємо нове життя!!! Іди в Росію, російський паспорт в тебе є. живи там щасливо і насолоджуйся життям. https://pbs.twimg.com/media/CuVlXWzWcAIvU22?format=jpg&name=900×900
- 0
- 2 ноября 2021, 10:26
- # Обговорення валютного ринка 02 _month_ 2021|ноября
Ти читати вмієш? Про що йдеться мова? Про офшори чи несплату податків з офшорів?
- +30
- 2 ноября 2021, 9:45
- # Обговорення валютного ринка 02 _month_ 2021|ноября
Мінфін: видатки бюджету за 10 місяців — на 7,3% менші від плану, запозичення — на 23,4% https://finbalance.com.ua/news/minfin-vidatki-derzhbyudzhetu-za-10-misyatsiv---na-73-menshi-vid-planu-zapozichennya---na-234
- +39
- 2 ноября 2021, 9:29
- # Обговорення валютного ринка 02 _month_ 2021|ноября
Тепер зачекаємо шоу зі сплати податків з офшорних 40 млн
- +84
- 2 ноября 2021, 9:27
- # Обговорення валютного ринка 02 _month_ 2021|ноября
Це не Європа — це ЗЕляндія. В Європі щорічно подають декларації і не вимагають доводити легальність прибутку десятки років назад. Перед над усе там працює пезумпція невинуватості. Якщо фіскальний орган ДОВЕДЕ, що це була нелегальна фінансова операція, тоді ти маєш доводити, що це не так.
- +34
- 2 ноября 2021, 9:07
- # Обговорення валютного ринка 02 _month_ 2021|ноября
Загниваюча Америка! Нові рекорди на Волл-стріт: Dow Jones досяг історичного максимуму https://banker.ua/uk/novi-rekordi-na-voll-strit-dow-jones/
- +26
- 2 ноября 2021, 8:36
- # Обговорення валютного ринка 02 _month_ 2021|ноября
Налоговая будет учитывать весь доход, полученный человеком с 1995 года, и доход, который он документально подтвердил Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/ru/news/ukraincev-zhdet-novyy-nalog-kto-i-skolko-budet-platit-795616.html
Документально підтвердити дохід за 27 років? Воно просто з'їхало з глузду.
Документально підтвердити дохід за 27 років? Воно просто з'їхало з глузду.
- +30
- 1 ноября 2021, 10:32
- # Обговорення валютного ринка 01 _month_ 2021|ноября
При тому, що запаси роблять влітку. А зелене неподобство згадало про це в листопаді.
- +30
- 1 ноября 2021, 10:31
- # Обговорення валютного ринка 01 _month_ 2021|ноября
Добав собі ще кінцеву адресу — росія.
- 0
- 1 ноября 2021, 10:02
- # Обговорення валютного ринка 01 _month_ 2021|ноября
8-)
- +15
- 1 ноября 2021, 10:01
- # Обговорення валютного ринка 01 _month_ 2021|ноября
Готуєтесь до кастингу 95 кварталу?
- +94
- 1 ноября 2021, 9:46
- # Обговорення валютного ринка 01 _month_ 2021|ноября
Посмійся з себе і зніми ЗЕлені окуляри. Внутрішнього дефолту в грудні не було? ЗЕленка покрила девальвацію за рахунок запозичень.
Давно вже прийшов час відмитись від ЗЕленки
Давно вже прийшов час відмитись від ЗЕленки
- +15
- 1 ноября 2021, 9:20
- # Обговорення валютного ринка 01 _month_ 2021|ноября
Шура не дуди, а читай!
- +133
- 1 ноября 2021, 9:07
- # Обговорення валютного ринка 01 _month_ 2021|ноября
Цена электроэнергии в Украине повысилась на 25% после отказа России от поставок угля и электричества https://strana.best/finance/359896-pojavilis-pervye-rezultaty-enerheticheskoj-blokady.html
Вперше з часів Януковича. Назад в 90-ті? Добре попрацювала зелена банда. Тепер виявляється залежимо від Росії по поставкам вугілля та електроенегрії.
Вперше з часів Януковича. Назад в 90-ті? Добре попрацювала зелена банда. Тепер виявляється залежимо від Росії по поставкам вугілля та електроенегрії.
- 15:43 Евро подешевело на 22 копейки: НБУ установил курсы валют на четверг
- 13:56 В BlackRock назвали оптимальную долю биткоина в инвестиционном портфеле
- 13:05 В первом квартале 2027 года в Украине введут пособие на оплату аренды жилья для ВПЛ
- 12:43 Подсанкционный российский олигарх Дерипаска зарабатывает на украинских дорогах — депутат ВР
- 12:24 Китай обогнал США по количеству миллиардеров: где живет больше всего богачей мира
- 11:38 Комитет Европарламента одобрил законопроект о цифровом евро
- 11:16 Банковские вклады украинцев растут неравномерно: кто прибавил, а кто потерял в мае
- 10:53 Валюта дешевеет: как изменился курс доллара и евро 24 июня
- 09:36 Как перейти с одного вида пенсии на другой: инструкция от Пенсионного фонда
- 09:13 Правительство направило 220 млн грн на оборону: кто получит финансирование


Оскільки в оригіналі проросійською газети вказано не «нацисток», а «націоналісток» то раджу тобі вивчити значення цих слів.
Трім того, судячи з того, що в тебе в голові повний венигрет в мене нема сумнівів, що ти класична жертва російської пропаганди. Поясню чому.
В УСІХ словниках світу крім російських слово «НАЦІОНАЛІСТ» синонім слова «ПАТРІОТ».
Ну, а те що проти патріотів заводять карні справи свідчить про те, що владою керують росіяни.