LGrigorieva - блог
31 серпня 2020, 11:55
Шахрайство в банках. ТАСкомбанк і Піреусбанк можливо працюють за принципом фінансової піраміди, що є порушенням законодавства України щодо банківської діяльності. ТАСкомбанк протягом останніх кількох років викупив ряд банків з непрозорою структурою, за оголошеною неперевіреною завищеною ціною, що визиває сумнів щодо реального розміру акціонерного капіталу банку, законності його походження та фактичних кінцевих бенефіціарів.За словами працівників Піреусбанку в 2016 році, Нацбанк проводить недостатній контроль банківської системи, так як за звітністю Піреусбанк є банком з 100% європейським капіталом, але капітал розміщує в доларах США, а не в євро, що свідчить про те, що капітал не належить грецькому Піреусбанку.Банки-піраміди, якими можуть виявитися ТАСкомбанк, Піреусбанк, створюють нездорову конкуренцію, відволікаючи ліквідність у інших банків та резерви НБУ на рефінансування банківської системи, що призводить до нестабільності фінансової системи, грошово- кредитної політики та економіки України.Зі слів співробітників ПАТ «Таскомбанк» в центральному офісі банку є несанкціонований вихід з офісу банку в інші приміщення даної офісної будівлі, який знаходиться на 4 поверсі в «серверної», другий кімнаті після кімнати програмістів.Зі слів співробітників Банку Кліринговій дім в центральному офісі банку є несанкціонований вихід з офісу банку в приміщення прилеглого будинку, на 3 поверсі в чоловічому туалеті.Вказані факти свідчать про порушення законодавства України щодо вимог до приміщень фінансових установ та допускають можливість приховування і несанкціонованого виносу коштів і документів з офісу банку, наприклад, при проведенні перевірок державними контролюючими органами, або для здійснення інших шахрайських дій.
28 серпня 2020, 11:47
Уклонение от уплаты НДФЛ. Кисельова Людмила Михайлівна, протягом 30 років здає в оренду квартиру, на яку у неї оформлено право власності, що знаходиться за адресою пр.Маяковського 52, м.Київ, без сплати за весь цей час податку від отриманого доходу из розрахунку 300 дол. США за місяць. Державна податкова служба иДержавна фіскальна служба України не принимают данное заявление к исполнению.
27 серпня 2020, 11:14
Шахрайство в Вієйбібанке та Банке Фінансова ініціатива. Працівники ПАТ «Вієйбібанк» Саливон А. в 2012 році спілкувався с Чебукиной Т. про розпорядження щодо роботи банку, дані кримінальними структурами.В 2012 році міноритарний акціонер ПАТ «Вієйбібанк» Бахматюк О.Р. за допомогою співробітників банку рейдерські захопив частку капіталу мажоритарного акціонера банку Максимова С.Працівники ПАТ «Вієйбібанк» Саливон А. та Чебукина Т. в 2012 році спілкувалися про приховування фактів шахрайства с картками клієнтів цього банку, в результаті чого проводилося масове розкрадання коштів клієнтів Вієйбібанка. Після цього, за такою ж схемою протягом декількох років проводилося крадіжка з картрахунків клієнтів різних банків. На той момент в Вієйбібанку знаходився програміст, який можливо займався хакерськими крадіжками, можливо він не був оформлений в штат банку.Крадіжка з рахунків банків проводилася під керівництвом осіб, які знають принципи роботи різних програмних комплексів різних банків, тобто, можливо під керівництвом Саливона А.Також працівник ПАТ «Вієйбібанк» Чебукина Т. спілкувалася с працівником ПАТ «Сбербанк України» Васильєвої А. в 2013 році відносно приховування фактів шахрайства с картками клієнтів ПАТ «Вієйбібанк», так як переведення в готівку вкрадених коштів відбувалося в касах та банкоматах ПАТ «Сбербанк України».Для зняття вкрадених коштів на протязі декількох років може надавати допомогу громадянка Білорусі, зареєстрована в Вітебську, Бухнер Анжеліка, яка протягом більше 15 років має посвідку на проживання в Австрії, де постійно проживає з чоловіком, громадянином Австрії, в місті Трагвайн, та спілкується з Салівоном А.В 2018 році на балансі ПАТ «Фінансова ініціатива» обліковувалися ОВДП, які знаходилися в заставі в НБУ під отримане цим банком рефінансування, яке за інформацією НБУ було виведено банком шахрайським шляхом на рахунки пов’язаних компаній, тобто вкрадено. Постановою НБУ встановлено заборона на викуп ОВДП, що знаходяться на балансі банків, відповідно яких почато процедуру ліквідації та банкрутства, тобто таких як ПАТ «Фінансова ініціатива», але станом на 2019 рік в обліку ПАТ «Фінансова ініціатива» ОВДП не обліковувалися, що з’являється порушенням законодавства України.
27 серпня 2020, 10:48
Шахрайство в Сбербанке. Зі слів співробітників ПАТ «Сбербанк України» в 2014 році цей банк має українських акціонерів, що не відповідає звітності, що публікується цим банком про те, що 100% акцій ПАТ «Сбербанк України» належать російському Сбербанку. Це свідчить, що ПАТ «Сбербанк України» з початку свого існування з 2008 року займається фальсифікацією звітності і шахрайством, тому що не відомо фактичний розмір його акціонерного капіталу, законність його походження, кінцевих бенефіціарів, і він працює за принципом фінансової піраміди, що є порушенням законодавства України щодо банківської діяльності та призводить до незаконного збагачення його керівників та реальних власників. Це шахрайство відбувається з відома відповідальних осіб НБУ, що проводили в 2008 році перереєстрацію ЗАО «Банк НРБ» в ВАТ «Сбербанк України», та здійснюють банківський нагляд, а також під приховуванням відповідальними особами НКЦБФР, що здійснюють державне регулювання ринку цінних паперів, реальних фактів щодо продажу в 2008 році Сбербанку акцій ЗАО «Банк НРБ» та в подальшому щодо щорічного державного нагляду за звітністю цієї компанії. Закриття зараз цього банку надасть позитивний ефект на економіку України, з метою зупинення його шахрайської діяльності, а також так як його позичальникам не потрібно повертати кредити країні-агресору Росії.Відсутність фінансової підтримки від Сбербанку Россії призводить до невиконання Сбербанком України нормативів діяльності банку, які вимагає законодавство України, та з метою подальшого свого функціонування Сбербанк України, за допомогою відповідальних осіб НБУ, що здійснюють банківський нагляд, в подальшому маніпулює із звітністю, вказуючи нереальні показники, чине вплив на НБУ не впроваджувати нові нормативи, які ще більш відображають незадовільну роботу цей установи, тим призводять до ризикової діяльності всю фінансову систему країни.
24 серпня 2020, 15:48
Шахрайство з ухилення від сплати податків. ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ЖБК«СХІДНА БРАМА» Код ЄДРПОУ 39358210, та ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «ОБК СХИДНА БРАМА» Код ЕГРПОУ 41305755, здійснюють продаж та надання в оренду нерухомого майна, розташованого в ЖК «Східна брама» відповідно видам діяльності, зареєстрованим в їх Статутах: 68.10 Купівля та продаж власного нерухомого майна, 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Прошу перевірити повноту сплати податку на додану вартість та податку на прибуток цими підприємствами від проведення вказаної діяльности та притягнути осіб, винних в несплаті зазначених податків, до відповідальності за ст.190 Кримінального кодексу України. З повагою, Григор'єва Л.М.