Інвестували в одну квартиру, отримали іншу, що на рік пізніше

InvestorSinergy InvestorSinergy
2 лютого 2021, 16:13
Інвестували в квартиру в Сінергії 3+ на початку 2019 року, оплатили повністю. Згідно договора купили ми євродвушку 41 кв.м., отримати готову мали у 4 кварталі 2019р. Але… будівництво нашого дома закінчили у 4 кварталі 2020 р. Ну як закінчили? Вхід у під'їзд доробили вже зараз, а під'їзд до будинку взагалі ще не зроблений, бо поряд йде будівництво інших секцій. Запросили нас оформлювати право власності, пішли ми в квартиру, а там не євродвушка, а однушка, не має ще однієї перегородки. Питаємо, як так? Де перегородка, що є у нас в договорі, та є в вас на сайті, та взагалі в рекламі Сінергії 3+. Кажуть у відділі сервісу, що по документах це однушка, а ви потім ставьте перегородку як вам потрібно. А будівельник не буде вам робити перегородку, то там в вас витяжка під газовий котел. І така квартира в Сінергії 3+ не одна. Але якщо кожна сім'я зробить перегородку, як ій заманеться, то потім будемо читати про газові вибухи, не дай Боже. Цей забудовник вводить людей в оману, обіцяє одне, а потім каже — беріть інше! Вирішувати наше питання ніхто не збирається, ні відділ продажу, ні відділ сервісу, переводять стрілки один на одного! Дуже розчарована, ми вважали, що забудовник поважає інвесторів, а не дурить. Будьте уважні при купівлі житла в Сінергії!

Головна / Всі забудовники / Синергія / Відгуки / Інвестували в одну квартиру, отримали іншу, що на рік пізніше