Оформили іпотеку

irasmilyanska irasmilyanska
10 липня 2020, 11:51
не зарахована
В доступну іпотеку в Україні мало хто вірив, якщо у Європі та штатах менше 5 відсотків, то у нас було всі двадцять! Сьогодні знизили до 10 відсотків і ми наважились взяти іпотеку на 10 років. Для нас це реально вихід, що платити за оренду 8-10 000 гривень на місяць, що за свою квартиру різниця ж є. Тут і перевага велика, тому що ти оформлюєш готову квартиру. Ми обрали Синергію, скажу відразу що вони були не перші в нашому списку, однак у Києві дорожче, по друге різниця точно є!
Ірпінь сьогодні це сучасне європейське місто, і набагато комфортніше ніж у спальних района столиці! Як мінімум дихати легше, а інфраструктура дуже розвинута, такого ізобілію супермаркетів та іншого в Києві у нас не було. Повертаючись до іпотеки, я спочатку думала про розстрочку, однак перший внесок би не потянули, та й вирішили не однушку а як мінімум двушку брати. Аня із відділу продажу порадила іпотеку. Скажу відразу, документів потрібно тьма, однак в Синергії нам допомогли все оформити і зібрати співпрацючи з Правекс Банком. Так за тиждень, аж самій не віриться ми оформили іпотеку на 10 років, перший внесок був 10 відсотків, а щомісяця платимо 7600 гривень, по суті як за оренду. Зараз на залишок коштів зробимо ремонт та уже переїдемо до себе! Крім того, ніхто не забороняє погасити іпотеку раніше, це навіть краще для всіх! Тож перший блін пішов не комом! іншим можу рекомендувати