РІЕЛ
Меню

Для того, щоб залишити відгук, потрібно увійти або зареєструватися
Seratonin
4 грудня 2019, 21:57
Вчора оглядали декілька ЖК Львова, у Великій Британії дуже сподобався внутрішній дворик, та зовнішній вигляд будинків. Взагалі тихо, затишно та по-домашньому якось.
Dorty
26 листопада 2019, 15:19
Сьогодні особливо гарно в сонячних проміннях виглядав ЖК, сподобалось поєднання кольорів фасаду, кожен будинок гармонійно вписується у загальний концепт та саму назву Велика Британія.
Ivanovy
29 жовтня 2019, 21:32
Склалися позитивні враження від побаченого на будівництві у ЖК Велика Британія. Сам комплекс нагадує осучаснений Львів. Нашій родині сподобалось все.
Venecia
21 жовтня 2019, 16:48
Концепція житлового комплексу Велика Британія мені довподоби, варіант з терасою перспективно має вписатись у загальну картину. Приємні враження після відвідання відділу продажів. Дякую.
VolterFor
1 липня 2019, 21:54
Сподобався ЖК Велика Британія своєю затишною атмосферою, поряд все необхідне, для мене важливими пунктами була аптека, супермаркет, гарна транспортна розв‘язка, щоб дитина самостійно могла добиратися до школи.
VolterFor
19 червня 2019, 13:32
Мені сподобався комплекс, чудовий візуал, на разі, неможливо побачити всю картину, проте, як тільки будут здані останні черги — він явно засяє новими фарбами. Зручно, що вся інфраструктура «під боком», якщо маєш автомобіль, то взагалі ні з чим проблем не виникне.
Fishtodo
29 травня 2019, 13:41
Доброго дня, ми вже давно заселились і живемо в ЖК Велика Британія, перша черга. Ми повністю задоволені, зручно добиратися до роботи, дитина, поблизу, ходить до школи, розвинена інфраструктура, все поряд.
Щодо квартири, то все влаштовує, зробили ремонт і радіємо нашому придбанню. З документами, як було, так і є все добре.
Mark Markpeh
21 травня 2019, 12:20
Доброго дня. Корпорація Ріел затримує 3-4 чегру комплекса Велика Британія ось уже 1.5 роки. Коли буде накінць-то зданий будинок — нам не відомо… Майже кожного тижня ми зустрічаємось з керівництвом компанії і далі обіцянок справи не йдуть… Ніколи і нікому не раджу звязуватись з корпорацією Ріел!!!
Думаю наша історія з нею ще довгго буде тягнутись!!!
Реклама