РІЕЛ
Меню

Для того, щоб залишити відгук, потрібно увійти або зареєструватися
5 (не зарахована)
Seratonin
4 грудня 2019, 21:57
Вчора оглядали декілька ЖК Львова, у Великій Британії дуже сподобався внутрішній дворик, та зовнішній вигляд будинків. Взагалі тихо, затишно та по-домашньому якось.
Написати коментар
5
Dorty
26 листопада 2019, 15:19
Сьогодні особливо гарно в сонячних проміннях виглядав ЖК, сподобалось поєднання кольорів фасаду, кожен будинок гармонійно вписується у загальний концепт та саму назву Велика Британія.
Написати коментар
5 (не зарахована)
Ivanovy
29 жовтня 2019, 21:32
Склалися позитивні враження від побаченого на будівництві у ЖК Велика Британія. Сам комплекс нагадує осучаснений Львів. Нашій родині сподобалось все.
Написати коментар
5
Venecia
21 жовтня 2019, 16:48
Концепція житлового комплексу Велика Британія мені довподоби, варіант з терасою перспективно має вписатись у загальну картину. Приємні враження після відвідання відділу продажів. Дякую.
Написати коментар
5 (не зарахована)
VolterFor
1 липня 2019, 21:54
Сподобався ЖК Велика Британія своєю затишною атмосферою, поряд все необхідне, для мене важливими пунктами була аптека, супермаркет, гарна транспортна розв‘язка, щоб дитина самостійно могла добиратися до школи.
Написати коментар
5
VolterFor
19 червня 2019, 13:32
Мені сподобався комплекс, чудовий візуал, на разі, неможливо побачити всю картину, проте, як тільки будут здані останні черги — він явно засяє новими фарбами. Зручно, що вся інфраструктура «під боком», якщо маєш автомобіль, то взагалі ні з чим проблем не виникне.
Написати коментар
5
Fishtodo
29 травня 2019, 13:41
Доброго дня, ми вже давно заселились і живемо в ЖК Велика Британія, перша черга. Ми повністю задоволені, зручно добиратися до роботи, дитина, поблизу, ходить до школи, розвинена інфраструктура, все поряд.
Щодо квартири, то все влаштовує, зробили ремонт і радіємо нашому придбанню. З документами, як було, так і є все добре.
Написати коментар
1
Mark Markpeh
21 травня 2019, 12:20
Доброго дня. Корпорація Ріел затримує 3-4 чегру комплекса Велика Британія ось уже 1.5 роки. Коли буде накінць-то зданий будинок — нам не відомо… Майже кожного тижня ми зустрічаємось з керівництвом компанії і далі обіцянок справи не йдуть… Ніколи і нікому не раджу звязуватись з корпорацією Ріел!!!
Думаю наша історія з нею ще довгго буде тягнутись!!!
Написати коментар
Реклама