РІЕЛ
Меню

OlegThorik
19 травня 2020, 20:58
Мы давненько счастливо проживаем в самом лучшем ЖК Киева — Львовский Квартал — это лучшее вложение которое мы сделали со своей женой до рождения детей. Нам здесь очень нравится, все близко, для молодой и прогрессивной семьи — супер!
Svitlana1111
15 травня 2020, 14:50
З власного досвіду говорю що забудовника як Ріел потрібно обходити стороною, у нашому будинку інвестор купив квартиру у 2016 році зараз 2020 і ви не повірите будинок досі не здали і терміни здачі досі невідомі, хамське відношення працівників,їм саме головне щоб ви уклали договір а потім вам ніхто пояснювати нічо не буде, за свої гроші ще маєш бігати і вибивати, я розумію що купуючи на етапі будіництва житло є затримки але не на роки, я просто не розумію як може існувати фірма стільки років і так халатно відноситись до клієнтів
Коментарі (1)
Woinol
12 травня 2020, 14:05
Сучасний та гарний комплекс, розташування будинків досить просторе по территорії. Загальні враження від відвідування на 5 з 5-ти!
Valentin12
30 квітня 2020, 15:53
Житловий комплекс Велика Британія справив на мене дуже гарні враження та викликав позитивні емоції. Можу сказати, що заходячи на территорію, одразу відчувається домашня атмосфера.
Deff
2 квітня 2020, 18:33
Дуже сподобався сам комплекс та прилегла за розташуванням інфраструктура. Полюбляю такі рішення, які використані в дизайні будинків.
Wendol
28 лютого 2020, 13:37
Просторий та затишний комплекс, по загальному вигляду 10/10, планування відмінне, якість будівництва на висоті. Мені сподобався.
Zivertan
8 лютого 2020, 22:09
Заїжджали в комплекс, сподобалось абсолютно все. Від транспортної розв’язки до придомової території. Будівельники активно зводять сусідні будинки. Тож на фініші має бути дуже гарно та гармонійно в цілому.
Weon
31 січня 2020, 13:21
Моїй родині сподобався комплекс, якраз вийшло сонечко і залило будинок та подвір‘я своїм зимовим світом — це було дивовижно! Тому ставлю 5* комплексу. Квартири дуже вдало сплановані.
Afinfin
18 січня 2020, 22:19
Оглядав ЖК Велика Британія, мені сподобалось все, починаючи від зовнішнього вигляду і закінчуючи вхідною группою та квартирами всередині. Все продумано для життя в новобудові.
Varlaam
11 січня 2020, 22:22
Якісне житло, алекватна ціна, гарний зовнішній вигляд, лаконічний дизайн. Велика Британія — осередок вдалого поєднання найкращих архітектурних та дизайнерських рішень.
Sunny1
28 грудня 2019, 16:44
Гарний комплекс, прямо у подвір‘ї є дитячий майданчик, неподалеку гарна школа. Cподобалось все, дивились квартиру, гарне планування двокімнатної. Все влаштувало.
Amsterdam123
22 грудня 2019, 10:06
Гарний ЖК Велика Британія, креативно розроблені планування квартир, світле та просторе подвір‘я, грамотно поєднанні кольори фасадів будинків. Молодці забудовники, архітектори, дизайнери.
Asddert
13 грудня 2019, 13:05
Сподобався ЖК Велика Британія, масив розташування та загальні враження. Спочатку ззовні здивував масштаб, але вже коли зайшли на подвір‘я зрозуміли що «всередині» панує певна домашня атмосфера. 5 зірок.
Seratonin
4 грудня 2019, 21:57
Вчора оглядали декілька ЖК Львова, у Великій Британії дуже сподобався внутрішній дворик, та зовнішній вигляд будинків. Взагалі тихо, затишно та по-домашньому якось.
Dorty
26 листопада 2019, 15:19
Сьогодні особливо гарно в сонячних проміннях виглядав ЖК, сподобалось поєднання кольорів фасаду, кожен будинок гармонійно вписується у загальний концепт та саму назву Велика Британія.
Ivanovy
29 жовтня 2019, 21:32
Склалися позитивні враження від побаченого на будівництві у ЖК Велика Британія. Сам комплекс нагадує осучаснений Львів. Нашій родині сподобалось все.
Venecia
21 жовтня 2019, 16:48
Концепція житлового комплексу Велика Британія мені довподоби, варіант з терасою перспективно має вписатись у загальну картину. Приємні враження після відвідання відділу продажів. Дякую.
VolterFor
1 липня 2019, 21:54
Сподобався ЖК Велика Британія своєю затишною атмосферою, поряд все необхідне, для мене важливими пунктами була аптека, супермаркет, гарна транспортна розв‘язка, щоб дитина самостійно могла добиратися до школи.
VolterFor
19 червня 2019, 13:32
Мені сподобався комплекс, чудовий візуал, на разі, неможливо побачити всю картину, проте, як тільки будут здані останні черги — він явно засяє новими фарбами. Зручно, що вся інфраструктура «під боком», якщо маєш автомобіль, то взагалі ні з чим проблем не виникне.
Fishtodo
29 травня 2019, 13:41
Доброго дня, ми вже давно заселились і живемо в ЖК Велика Британія, перша черга. Ми повністю задоволені, зручно добиратися до роботи, дитина, поблизу, ходить до школи, розвинена інфраструктура, все поряд.
Щодо квартири, то все влаштовує, зробили ремонт і радіємо нашому придбанню. З документами, як було, так і є все добре.
Сторінки: 1234