ЕнергоПроект-БРС
Меню

polo456
23 жовтня 2017, 22:44
Что нам нравится в Каштанах, так это месторасположение — нам очень удобно, до центра города ехать не далеко. Инфраструктура развита: садики, школы, есть из чего выбрать, есть где погулять, есть куда сходить за продуктами, рынки, поликлиники не далеко.

Планировка квартиры очень удачная, впринципе можно было бы сделать из 2шки трёхкомнатную. Шумоизоляция хорошая. Окна выходят на стадион, вид радует. Балкон сделали закрытым. Окна поменяли сразу на качественные.

Надеемся, что не настроят еще перед нами домов.
Коментарі (1)
mango555
10 жовтня 2017, 13:44
Дуже заважають часті тренування собак на полі і стадіоні, цей гучний лай, від якого голова боліти починає у своїй квартирі. До того ж помітно, що більшість собак без намордників і дуже агресивні. Поки що я реєструю звернення на 1551, але наступного разу вже буду викликати поліцію, може так щось буде краще вже. Цитую Кодекс України про адміністративні правопорушення — Стаття 154. Порушення правил тримання собак і котів

Тримання собак і котів у місцях, де це заборонено відповідними правилами, чи понад установлену кількість, чи незареєстрованих собак, або приведення в громадські місця, або вигулювання собак без повідків і намордників (крім собак, у реєстраційних свідоцтвах на яких зроблено спеціальну відмітку) чи в невідведених для цього місцях — тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб — від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, що спричинили заподіяння шкоди здоров'ю людей або їх майну, а так само повторне протягом року вчинення порушення з числа передбачених частиною першою цієї статті — тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварин і на посадових осіб — від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

більше тут http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/80731-10/page
Написати коментар