ДБК-Житлобуд
Меню

Для того, щоб залишити відгук, потрібно увійти або зареєструватися
4
est1
22 січня 2018, 17:50
ЖК «Ярославичі 2»
м. Вишгород, вул. Кургузова, 11-а
Будинок 1 — IV квартал 2017 року
Будинок 2 — III квартал 2018 року
Будинок 3 — IV квартал 2018 року

Ярославичі 2 — Житловий комплекс у Вишгороді Київської області який є продовженням проекту індустріальної та індивідуальної серії будівництва у місті від досвідченого і надійного забудовника — Корпорації «ДБК-ЖИТЛОБУД». Комплекс складається з чотирьох сучасних 25-ти поверхових житлових будинків, які знаходяться по вул. Кургузова, 11А.
Написати коментар
3
norge15
28 жовтня 2017, 13:42
ЖК The Lakes буде досить великим комплексом. На території майже в 3 га побудують два величезних 26-поверхових будинки. Комунікації комплексу будуть централізованими.

Дивина, що квартири в ньому пропонують дві компанії: забудовник (ДБК-Житлобуд) і девелопер (St Sophia Homes). Причому в «ДБК-Житлобуд» кажуть, що вперше чують про те, що квартири в ЖК «The Lakes» продає хтось ще, отже потенційним інвесторам дуже уважно вивчати всі документи і переконатися, що на цьому об'єкті не передбачені «подвійні продажі».

Так ось, два цих «продавця" описують комплекс по-різному. У відділі продажів «ДБК-Житлобуд» говорять про те, що крім житлових будинків, забудовник зобов'язується ще висадити дерева, розбити клумби, облаштувати дитячий майданчик і гостьовий паркінг.

А ось в St Sophia Homes, крім усього цього, обіцяють потенційним інвесторам закриту територію комплексу і свій власний дитячий садок.

Єдине, що ці компанії обіцяють «синхронно», так це нежитлові приміщення на перших поверхах будівель — так що в будь-якому випадку якась своя інфраструктура ЖК «The Lakes» з'явиться.

Так, купити квартиру в панельному будинку ЖК «The Lakes» можна з розрахунку від 17 тис. за кв.м в 1-кімнатних, 16,5 тис — за кв.м в 2-кімнатних і 16 тис грн за кв.м в 3-кімнатних.

У монолітно-каркасному будинку вартість «метра» на 1 тис. грн вище.

Потенційним інвесторам все ж треба ще переконатися, що будівництво ведеться відповідно до закону і має необхідний пакет дозвільної документації.
Написати коментар
Реклама