The Lakes New Kiev Quarters.

norge15 norge15
28 жовтня 2017, 13:42
3
ЖК The Lakes буде досить великим комплексом. На території майже в 3 га побудують два величезних 26-поверхових будинки. Комунікації комплексу будуть централізованими.

Дивина, що квартири в ньому пропонують дві компанії: забудовник (ДБК-Житлобуд) і девелопер (St Sophia Homes). Причому в «ДБК-Житлобуд» кажуть, що вперше чують про те, що квартири в ЖК «The Lakes» продає хтось ще, отже потенційним інвесторам дуже уважно вивчати всі документи і переконатися, що на цьому об'єкті не передбачені «подвійні продажі».

Так ось, два цих «продавця" описують комплекс по-різному. У відділі продажів «ДБК-Житлобуд» говорять про те, що крім житлових будинків, забудовник зобов'язується ще висадити дерева, розбити клумби, облаштувати дитячий майданчик і гостьовий паркінг.

А ось в St Sophia Homes, крім усього цього, обіцяють потенційним інвесторам закриту територію комплексу і свій власний дитячий садок.

Єдине, що ці компанії обіцяють «синхронно», так це нежитлові приміщення на перших поверхах будівель — так що в будь-якому випадку якась своя інфраструктура ЖК «The Lakes» з'явиться.

Так, купити квартиру в панельному будинку ЖК «The Lakes» можна з розрахунку від 17 тис. за кв.м в 1-кімнатних, 16,5 тис — за кв.м в 2-кімнатних і 16 тис грн за кв.м в 3-кімнатних.

У монолітно-каркасному будинку вартість «метра» на 1 тис. грн вище.

Потенційним інвесторам все ж треба ще переконатися, що будівництво ведеться відповідно до закону і має необхідний пакет дозвільної документації.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися