Для того, щоб залишити відгук, потрібно увійти або зареєструватися
12 березня 2020, 9:49
Знайшов дуже хорошу медичну страховку для мами.Більше такої не бачив серед страхових. Страховка — Турбота 24/7.Заплатив всього 995 гривень.Там є все для мами, коли я знаходжусь у відрядженнях. Якщо високий тиск, вона телефонує до страхової, а лікар з ліцензією консультує та радить, що робити.Також вона телефонувала з отруєнням, теж проконсультували, як собі допомогти, які препарати краще.Записали її на консультацію до лікаря та оплатили аналізи.Очні консультації мама сплатила сама, а от все що по телефону, навіть розшифрування результатів аналізів, які теж страхова оплатила і рекомендації щодо лікування- це все входить в поліс. Дуже зручно.Це як палочка- виручалочка для мене, бо якщо чесно, то часу зазвичай на організацію лікаря, аптеки, аналізи, черги під кабінетами витрачається дуже багато, а в мене його просто не нема, тим паче коли я у відрядженнях.
4 (не зарахована)
26 лютого 2020, 10:28
Відділення за адресою: Київ, ул. Фрунзе, 40
Дякую Сергію за терпіння з моєю справою. Телефонувала йому разів з десять. І весь час отримувала відповідь на всі свої питання. Було таке відчуття, що я єдиний клієнт з яким просто носяться на руках.Тепер по справі: маю поліс автоцивілки УПСК, а мене протаранив Хюндай без полісу. Викликали поліцію і я повідомила свою страхову. І тут почалося. Мені сказали, що виплати не буде. Виявляється, що мені потрібно бути звертатись до страхової того хлопця, який не мав страховки. А як звертатися, якщо не має до кого??? Дякую, що потрапила на Сергія, який мені розповів, що маю зателефонувати у моторне бюро, що вони займаються такими випадками. Це було дуже цінною. Зараз всі процедури проходжу у мтсбу та маю надію, що отримаю виплату.
14 лютого 2020, 16:12
Відділення за адресою: Київ, ул. Фрунзе, 40
Оформив у вівторок ввечері дуже швидко туристичний поліс за кордон для дружини із сайту UPSK.Дуже хвилювався, що заплачу гроші, а поліси не отримаю, що щось не спрацює, а завтра виліт.Але все добре.Сервіс зручний та зрозумілий. У мене проблем не виникло, спасибі за таку швидку можливість зробити страховку.
AntoNez
10 січня 2020, 12:35
Відділення за адресою: Київ, ул. Фрунзе, 40
Не міг про це не написати, бо розумію, що сума немала. Вобщем, у мене признали повну гибель машини. Вилетів в кювєт, машина не могла сама їхать. Страхова організувала мені евакуатор та доставили мене одразу на станцію. Не на секунду не пожалів що я страхував каско. Щиро вдячний за ваш професіоналізм та нормальне людське відношення. Мабуть прийшов час міняти автівку. Нову буду знову страхувати у вас. Як то кажуть від добра добра не шукають. До зустрічі)
Александр Москалюк
26 грудня 2019, 20:50
Стався страховий випадок. У цій ситуації я був постраждалий. Страхова компанія максимально затягувала з усіма діями. У мене було авто 2014 року WV Polo після оцінки ушкоджень мені страхова компанія нарахувала 104000 грн, я зробив незалежну експертизу на 4 сто, сума ремонту 150000,107000 і 102000 грн і на кустарному сто 97000 грн. А як дійшло до виплати то виплатили 52000 грн. Ну сперечатись не має толку я й на став судитись. Саме цікаве, те що експерт з страхової компанії з Києва Улітін 2 місяці вів справу і нічого не зробив передав справу Холодняку Денису Олександровичу, який до мене телефонував і почав торгуватись як на базарі. Якщо я погоджусь скинути 10% від суми страхової виплати то гроші мені швидше виплатять, на шо я відмовився. Дану страхова компанію я рекомендую обходити стороною.
OlegPin
16 грудня 2019, 21:54
Відділення за адресою: Київ, ул. Фрунзе, 40
Немного повозился с документами, ждал на экспертизу и расчет по ней где-то месяц. Но потом как-то дело пошло быстро. Через 10 дней получил выплату в размере 34 тысяч. Ремонтировался на автостанции на Петровке. Очень внимательные ребята, сделали машину как новую. Буду оформлять новый полис автогражданки уже в УПСК.
Nazar873
29 листопада 2019, 12:35
Відділення за адресою: Київ, ул. Фрунзе, 40
маю каско УПСК. Попав у дтп.Подав документи до своєї страхової. До винуватця не подавав. Тільки повідомили його страхову. Вирішив що чекати по автоцивілці 90 днів не має у мене сил та часу. Розраховував на своє каско. УПСк мене не підвели, через 23 дні я вже відремонтувався. збитків на 43 тисячі. Рекомендую звертатися до них — порядні та надіні. На всі питання вчасно відповідали та завжди були на зв'язку.
bi88304
27 листопада 2019, 10:04
Відділення за адресою: Київ, ул. Фрунзе, 40
Паркувалась біля металевої огорожі та пошкодила бампер автівки. Звернулася за своїм КАСКО в UPSK, все професійно, спілкувалася ввічливо, в усьому розібралися. Сплатили 7200гивен на ремонту станцію де мені і відновили бампера.
petromalyna
17 листопада 2019, 21:23
Відділення за адресою: Львів, ул. Левицкого, 21 , оф. 1
як потерпілий ДТП у вересні написав заяву. в страховій сказали оцінити на СТО збитки. СТО Шкоди офіційне. вийшла сума 5 тис, з копійками. це за потрісканий і подряпаний задній бампер. нового я не вимагав. гроші готівкою не хотів. з київського офісу подзвонили і сказали, що це того не вартує і оцінили у 2900 грн. запитую — як ви можете через телефон і в Києві бачити збитки і знати вартість у Львові? Попросив СТО у Львові, якому довіряє УСПК, щоб оцінили і відремонтували — не має такого. запитую -решту докладати мені?- А нас це не цікавить. конторний агент у Львові «оцінив», щоб не бути в мінусі. а за що будуть жити агети… я ж на руки гроші не хотів. навіть у найгірші часи донецькі страхові компанії мали по регіонах свої СТО, а тут… це не страхова, контора…
Nik34
31 жовтня 2019, 20:53
Благодарен отделу урегулирования, особенно Сергею за быстроту и профессионализм. Ждали только экспертизу 15 дней, а потом все быстро. Позвонили, озвучили сумму, порекомендовали где лучше сделать ремонт в моем случае. Остался доволен. заплатили 17 тысяч
Evgeny207
24 жовтня 2019, 7:05
ДТП 1.10.19, заявление написал и сделал оценку 3.10… 19. до сих пор нет калькуляции суммы ущерба, 3 недели 'футбол', позвоните завтра, послезавтра, через неделю. И постоянно прикрываются законом « У нас есть 90 дней на выплату», Зачем нужны такие страховые компании?? Полис виновника АМ 8140121
Коментарі (1)
Timur23
14 жовтня 2019, 13:26
Відділення за адресою: Київ, ул. Фрунзе, 40
Оценщик посчитал повреждения моей машины на 28 тысяч.
Я решил показать свою машину еще на другую станцию. Сумма была примерно одинаковая. У оценщика на 1800 грн меньше.
Впринципе считают нормально. Попросил оплатить мне в течение 2-х неделель так как собирался с семьей в отпуск на машине а тут такое дело. Не обещали, но сказали, постараются. Сказали что у них есть до 90 дней на выплату. О себе им напоминал на всякий сллучай еще два раза. Помогло. Оплатили. За что им очнь благодарен. Мы съездили таки с семьей на машине в отпуск. И слава богу без ексцесов.
mihey11978
18 вересня 2019, 10:10
18.05.2019г мы попали в аварию: в нашу машину врезался автомобиль, который был застрахован в УПСК. Вызвали полицию. На того, кто в нас врезался, полицией было составлено три протокола. В ближайший рабочий день мы поехали в данную страховую компанию. Представитель компании сделал фото авто и послал нас на экспертизу повреждений на СТО (при этом дал нам координаты контактного лица. На СТО произвели дефектовку, составили счет-фактуру и отправили в страховую. Сумма ремонта составляла около 35тыс. грн. (запчасти на замену были б.у.). Мы связались со страховой, сказали, что бы мы ждали выплаты после 15.07, но сумма при этом будет не 35тыс, а только 13тыс (мол износ, машина не новая). Но в счете итак были указаны запчасти б.у, если бы запчасти были новыми, то сумма была бы на много больше.
Цены могли быть не верными, если:
1. Сбой в программе.
2. Кто-то специально поставил цены ниже: вручную сделал исправления.
Возможно, представители СК в г.Одесса, работают по схеме, согласно которой:
• у них в отчетах одни суммы, а по факту, выплачивают другие (на много меньше);
• разницу в выплате (документальной и фактической) забирают себе.
Цены в калькуляции, выданой нам представитне соответствуют действительности.
Например:
• цена новой двери в предоставленной нам калькуляции СК (передней левой для нашего авто) 7625грн.;
• по факту минимальная ее цена (даже не у дилера — ссылка на сайт https://prom.ua/p703803711-dver-perednyaya-levaya.html) — от 17000грн.;
• Т.о. видно, что в калькуляции цены отредактировали: убрали спереди единицу.
Т.е. уменьшили цену на 10000грн, просто отредактировав: убрав спереди единицу.
Это только на первый взгляд, не вдаваясь в подробности (так же настораживает цена на стекло – 2220грн).
Есть неточности по ремонтным работам (скорее всего одно было заменено другим):
• Указан ремонт порога (у нас с порогом во время ДТП ничего не случилось);
• Не указан ремонт стойки (стойка погнулась, представители СК делали фото повреждений).
AndreyPachyk779
29 липня 2019, 22:50
Відділення за адресою: Київ, пр-т. Бажана, 12
В этом году решил перестраховаться и купил каско и осаго от УПСК. Как оказалось сделал это очень вовремя) Подъезжая к дому столкнулся с шевроле. Был виноват, но страховая полностью оплатила ремонт мне и пострадавшему. Очень благодарен ребятам за оперативность! Через 5 дней снова сел за руль)
TarasKiev
29 липня 2019, 1:31
Відділення за адресою: Київ, пр-т. Бажана, 12
Наконец-то и в Украину дошел европейский сервис! За 15 лет вождения автомобилем впервые не только получил подробную консультацию по всем вопросам (а задал их, поверьте, не мало), но и перезвонили мне не через 3 дня, а в течение 5 минут! Кроме того, Антон помог приобрести полис автоцивилки в онлайн режиме. Через несколько минут после оплаты электронный документ был закачан в смартфон. Всем рекомендую!
AndreyPachyk779
27 липня 2019, 23:25
Відділення за адресою: Київ, пр-т. Бажана, 12
Ребят, всем рекомендую оформить КАСКО в UPSK! За 2 года пользования страховка полностью покрыла ремонт бампера, стекла и колеса, а вчера мне подарили вмятину на крыле, но я не переживаю) уже загнал свою ласточку на порекомендованное страховиком СТО и завтра уже буду кататься на ней, любуясь новым крылом. А самое главное — ремонт полностью оплатит УПСК!
frolov35
27 липня 2019, 9:18
Відділення за адресою: Київ, пр-т. Бажана, 12
В этом году руководство компании подбирало страховика для оформления медицинского страхования. Смело порекомендовал им UPSK. Сам пользуюсь ее услугами больше 5 лет и никаких нареканий не было. Как и большинство начал с покупки Автоцивилки. В этом году сын уехал на учебу в Польшу и я оформил туристический полис. Затраты окупились уже через месяц, когда он слег с температурой под 40. Страховка покрыла все расходы на лечение… еще и часть затрат
frolov35
13 липня 2019, 0:01
Відділення за адресою: Київ, пр-т. Бажана, 12
Из-за катастрофической нехватки времени никак не мог добраться до своей страховой для оформления Автоцивилки. Случайно забрел на сайт УПСК и был приятно удивлен удобством онлайн-формы. Потратил минут 15, в 5 минут как указывает страховая не получилось. Сразу оплатил страховку с карты, моментально получил электронный полис на почту и скачал на планшет. Спасибо за экономию времени и оперативность!
1 (не зарахована)
112211sp
5 липня 2019, 19:18
Відділення за адресою: Вінниця, ул. Архитектора Артынова, 46
Потрапив у дтп, лобове зіткнення. Ремонт автомобіля обійшовся у 27000 гривень. Так як, автомобілю більше 12 років страхову виплату нарахували 12000 гр. Перед тим як купувати поліс в цій страховій компанії, раджу декілька раз подумати, щоб потім не виникало питань.
Fank
17 травня 2019, 12:17
Відділення за адресою: Київ, ул. Фрунзе, 40
Въехала в клумбу. Обидно, просто не увидела. Перезвонила сразу в call-центр, все расспросили, выслали номер дела и сообщили, что нужно в течении 3-х рабочих дней подъехать в офис и написать заявление. Я приехала и Антон быстро все оформил, связался с СТО.
Сторінки: 12
Реклама