Не рекомендую!

1/5
butik282023-10-30 00:14:10
Дело # 92320293 от 09.10. 2023г. Не рекомендую эту страховую компанию. Я и виновник ДТП застрахованы в компании « ТАС», г. Константиновки, Донецкой области.
Я обратился к своей компании- дилеру, где я обслуживаюсь, по ремонту моего авто после ДТП. Ремонт оценили в 92000,00 грн. Предоставил этот счёт в «ТАС». Общение с представителем страховой компании, не могу оценить как хорошее. Общение было только по мессенджеру, грубовато.На просьбу позвонить, был отказ. Эксперта никакого не было для оценивания ущерба авто. В нашем городе сотрудник «ТАС» сделала осмотр повреждений автомобиля, без опыта оценивания.
После всех разбирательств, страховая мне выплатила сумму в размере — 27500.00 грн. Ремонт машины мне пришлось делать за свой счёт.
Ещё раз не рекомендую эту страховую компанию!
Страхова група «ТАС»
30 октября 2023, 16:42
Добрий день.
Згідно з п. 36.2 ст. 36 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності автовласників», «… Страховик має право здійснювати виплати без проведення експертизи (у тому числі шляхом перерахування коштів особам, які надають послуги з ремонту пошкодженого майна), якщо за результатами проведеного ним огляду пошкодженого майна страховик і потерпілий досягли згоди про розмір та спосіб здійснення страхового відшкодування і не наполягають на проведенні оцінки, експертизи пошкодженого майна».

Оскільки між АТ «СГ „ТАС“ як страховиком та вами як потерпілою особою було досягнуто згоди щодо розміру страхового відшкодування, і ви не наполягали на проведенні оцінки, у відповідності до заяви від 11 жовтня 2023 року було проведено виплату в розмірі 27571 грн.
З повагою, СГ „ТАС“

Коментарі до відгуку - 0