виручали двічі. працюють відмінно!

5/5
danovskiyval2019-09-01 21:43:00
з ТАСом в мене було два страхових випадки впродовж 3х років, і в обох випадках компанія відпрацювала своє на 100 %. Перший раз в мене було лобове зіткнення в ожеледицю, я потрапив у лікарню а моїй дружині ледве врятували життя. В той період лікування і судів страхові агенти ТАСу, а саме Олексій Драган та його колеги, зробили все щоб я не клопотався про папери і самі зайнялися моїми всякими справками( це, авжеж, не означає що вони мають так кожен раз робити, але я людяність маю на увазі). І врешті виплатили максимум компенсації за лікування, за авто і авто другої сторони. Дуже (!) вдячний за людяність і хорошу оперативну роботу.

А другий страховий випадок — потрапив камінчик у лобове скло і поповзла тріщина. Позвонив своєму агенту (той же Олексій Драган), все зареєстрували і врешті скло на мій пассат ставили оригінальне в салоні. З ТАСом мені було дуже просто і їхньою роботою задоволений- ще й досить швидко як в перший так і в другий раз. Дякую.
Страхова група «ТАС»
2 сентября 2019, 12:20
Доброго дня!
Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку нашої роботи! Були раді допомогти Вам!

З повагою, СГ «ТАС»

Коментарі до відгуку - 0