28 грудня 2019, 14:22 Читать на русском

Привіт, 2020! Як змінився «Мінфін» за останній рік

Маленькі перемоги та розвиток, списки бажань та амбіційні цілі — «Мінфін» проаналізував, як змінився сайт протягом року. Ділимося тим, які нові розділи стали доступними для користувачів порталу та наскільки простіше стало шукати інформацію і отримувати бонуси.

бонус від Мінфіну, бонус до депозиту, результати року, новий рік,
фото: medium.com

Наприкінці року час робити підсумки і пожинати результати плідної праці. «Мінфін» теж не байдикував у 2019 році, а працював над поліпшенням сайту.

В якості подарунку для відвідувачів порталу наша команда оновила депозитний каталог, запустила розділ із онлайн-кредитами та розширила продуктову лінійку «Бонусу від Мінфіну».

Також «Мінфін» запустив власний YouTube-канал, де регулярно ділиться корисними фінансовими новинами, порадами щодо інвестицій, прогнозами курсу і оглядами банківських продуктів. На даний момент канал зібрав 10,7 тис. підписників.

Новий депозитний каталог

Банківський депозит — найпопулярніший інструмент для збереження та примноження грошей. Однак, вибрати банк для розміщення вкладу не така вже й легка справа. Треба багато часу і сил, щоб детально порівняти умови депозитів та їхню дохідність.

На початку 2019 року «Мінфін» запустив депозитний каталог — зручний сервіс для вибору банку, що дозволяє інвестувати гроші максимально вигідно та допомагає зекономити час завдяки оформленню заявки онлайн.

На нашому ресурсі зібрані найкращі депозитні пропозиції від 25 українських банків. Каталог дає можливість встановити потрібні фільтри та швидко підшукати вклад, що найліпше відповідає запитам вкладника. Чим конкретнішими будуть критерії пошуку, тим кращі для вас варіанти з’являться у списку банків.

Завдяки програмі «Бонус до депозиту» вкладники отримують додаткову дохідність до 1,5% річних до основної ставки банку. На сайті є список фінустанов, які беруть участь у програмі. Варто обрати банк на сайті «Мінфін», заповнити заявку і відкрити депозит, а потім підтвердити на сайті розміщення вкладу і отримати бонус.

«Мінфін» протягом 2019 року виплатив вкладникам бонуси на суму 8,4 млн грн.

Клієнти звертають увагу на різні нюанси: строки вкладу, відсоткові ставки, можливість дострокового зняття грошей, умови виплати відсотків за депозитом тощо.

Депозитний калькулятор на фінансовому порталі допоможе порахувати реальну дохідність депозиту, враховуючи відсотки, додатковий бонус та податки, і вибрати найвигідніший варіант.

Деякі фінустанови беруть участь в «Розіграші від топ-банків». Інвестори можуть отримати до 25 тис. грн, просто розмістивши вклад у банку.

«Мінфін» знає все про банки і з радістю поділиться із вами повним досьє на кожну фінустанову. У каталозі зібрані тільки актуальні дані та акції банків, які подані максимально чітко і зрозуміло. Під кожною пропозицією з’явилась карта з відділеннями банку і можливістю прокласти потрібний маршрут.

Крім цього, можна почитати відгуки клієнтів про якість обслуговування у  фінустановах, а також познайомитися із Рейтингом стійкості та Народним рейтингом банків. Так буде легше вирішити, в якому банку розмістити депозит.

«Бонус від Мінфіну»

Влітку 2019 року фінансовий портал запустив сервіс «Бонус від Мінфіну», де зібрав найвигідніші фінансові пропозиції для інвесторів. До цього розділу додалося кілька нових категорій, що розказують про нові можливості інвестування та отримання додаткового доходу.

«Мінфін» тепер дарує бонуси не лише до депозиту. Клієнти мають можливість вигідно інвестувати гроші в нерухомість, облігації державної позики (ОВДП), недержавні пенсійні фонди (НПФ) або отримувати бонуси за страхування чи послуги бізнесу. Найсміливіші можуть спробувати навіть ризикові інвестиції із високою дохідністю.

Портал домовляється із банками і компаніями про максимально вигідні умови інвестицій, доступні лише відвідувачам «Мінфіну».

Кредит-онлайн

«Мінфін» знає, як швидко отримати гроші в кредит і не переплачувати зайві відсотки. Ще рік тому сайт допомагав брати позики лише в банках, цього року наша команда додала послуги мікрофінансових організацій (МФО).

Для відвідувачів порталу зараз доступні 42 перевірені кредитні організації. Можна обрати будь-яку фінустанову компанію на свій смак і замовити вигідний кредит-онлайн. «Мінфін» допоможе порівняти відсоткові ставки та інші умови отримання грошей. Видача кредитів здійснюється цілодобово та без вихідних на банківську картку, не потрібно жодних довідок чи поручителів.

До того ж фінансовий портал протягом 2019 року працював над доповненням інформації в розділі кредитів, її візуалізацією і дизайном. Разом із розширенням продуктової лінійки «Мінфін» детально і прозоро описав кожну пропозицію.

Рік тому інформація про банки, які надають позики, не була адаптована для переглядів із телефону. Тепер оновлений розділ із кредитами легко і зручно відкривати на мобільних пристроях. Це стане в пригоді під час ознайомлення з деталями умов позики та прийняття рішення, чи варто брати кредит.

Розділ про ОВДП

Облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) вважають найнадійнішими цінними паперами в Україні, оскільки їх погашення в повному розмірі гарантує держава.

Номінальна вартість однієї облігації складає тисячу грошових одиниць. Обіг ОВДП відбувається в електронному вигляді, облік же здійснює Нацбанк України. 

Власникам цінних паперів іноді важко зорієнтуватися на внутрішньому фондовому ринку та підрахувати дохідність розміщення облігацій. Саме тому «Мінфін» запустив окремий розділ про ОВДП.

В допомогу інвесторам в 2019 році на сайті почала публікуватися детальна інформація про погашення та виплату відсотків за ОВДП, про аукціони цінних паперів та результати розміщення облігацій на первинному ринку. А також на «Мінфіні» можна знайти повний календар подій щодо ОВДП.

YouTube-канал

У липні 2019 року «Мінфін» розпочав систематично вести YouTube-канал. Всього за півроку на нього підписалося 10 736 підписників. А відео набрало 2,7 млн переглядів. 

На каналі ми розповідаємо про фінансові новини, радимо, як заробляти гроші та уникати фінансових втрат, а також куди вигідно інвестувати капітал. «Мінфін» знає все про банки і познайомить глядачів із новими кредитними, депозитними та картковими продуктами. Фінансовий експерт Олексій Козирєв спеціально для вас аналізує ринок та ділиться прогнозом курсу валют у відеоформаті. 

Найпопулярнішим у 2019 році стало відео «Прогноз МВФ: мировой кризис и что будет с долларом в Украине?», яке набрало 118 786 переглядів.

Відеоматеріали на YouTube-каналі «Мінфіну» загалом зібрали 3,9 млн хвилин переглядів. Виявилось, що їх майже однаково дивляться як чоловіки — 51,2%, так і жінки — 48,8%. Серед найактивніших підписників — люди віком від 25 до 55 років. Третину аудиторії каналу займає молодь — до 35 років.   

Український валютний форум

На жаль, фінансова грамотність українців досі накульгує. Щоб ефективно інвестувати гроші та примножувати заощадження, варто розуміти базові речі, які відбуваються на ринку економіки.

В 2019 році «Мінфін» активно взявся за організацію наймасштабніших економічних конференцій та форумів країни. Учасники подій знайомилися із «правилами гри» на українському фінансовому ринку, шукали найвигідніші фінансові інструменти для інвестицій та розбиралися із поведінкою валюти

Особливо корисним став Український валютний форум 27 лютого 2019 року, який «Мінфін» провів спільно з BankOnline. Провідні експерти обговорювали на ньому новий закон «Про валюту і валютні операції» та розбирали практичні кейси нововведень із боку НБУ, банків та фінансових компаній.

Не менш корисною була конференція FinRetail 29 листопада 2019 року. Її присвятили інноваціям у світі фінансів та тенденціям фінансового ринку, а також новим ідеям, зв'язкам та партнерствам для укріплення свого бізнесу.

«Мінфін» став залучати топових економічних спікерів для роз'яснення ситуації на фінансовому ринку, експертних дискусій та порад учасникам. Форуми дозволяють підвищити фінансову грамотність та ефективно керувати своїм капіталом.    

Новий рік — нові сюрпризи

В 2020 році команда «Мінфіну» продовжить радувати користувачів сайту зручними сервісами для керування фінансами та інвестування свого капіталу. 

Чекайте ще більше бонусів, розіграшів, акційних пропозицій і нагород для наших відвідувачів. А для читачів - корисний аналіз та унікальна інформація про фінанси та інвестиції, і, звісно ж, міжбанк та прогнози курсу долара

Відкривайте світ фінансів разом із «Мінфіном». Розгорнуті каталоги та прозора інформація про продукт полегшить ваш вибір, зручні сервіси зекономлять дорогоцінний час, а фінансовий портал подарує бонуси інвесторам.  

Світлана Тартасюк

Коментарі - 4

+
+15
gastgeber
gastgeber
6 січня 2020, 17:35
#
Всё правильно делаете. Спасибо!
+
0
alex2013a90
alex2013a90
6 січня 2020, 18:55
#
А почему только 25 банков в каталоге. Можно добавить все банки?
+
+15
mary27
mary27
6 січня 2020, 19:45
#
Потому, что только 25 банков сотрудничают с ''минфином''.


Хотела бы, чтоб ''минфин'' вышвырнул из своего ''каталога'' финансовые пирамиды и прочих жуликов.
+
0
deltam
deltam
7 січня 2020, 12:12
#
З Різдвом Христовим і Новим Роком. Завжди з цікавістю відвідую ваш сайт. Дякую і сподіваюся на подальшу співпрацю.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама