Привату чхати на шахраїв
ijowef, 2024-07-26 11:30:20Отримав p2p переказ на картку іншого банку, але відправляли з привату. Вважаю цю транзакцію шахрайською, впевнений на 90%.
Готовий повернути кошти, але якщо я їх поверну зараз, то злодії переведуть їх знову кудись далі.
Дзвоню на 3700 (маю квитанцію), описую ситуацію і прошу перевірити чи у клієнта все добре, мені кажуть що такої перевірки не існує і посилають до мого банку. А до чого ..
Відповідь банку
![Приватбанк](https://minfin.com.ua/img/company/1/slogo/logo/privat.jpg)
Вітаємо.
Наші спеціалісти вже перевіряють інформацію та розбираються в ситуації, за результатами розгляду якої з вами додатково зв\'яжуться. Вибачте за створені незручності.