Помічник Яна не допомагає, а тільки заважає
ShchOksana29, 2024-08-15 15:44:25Привіт!
Приватбанк, ваш віртуальний помічник «Яна» не допомагає, а тільки заважає вирішити проблему.По-різному переформульовую для «Яни» запит за ключовими словами, але розуміє вона через раз.Будь ласка, дозвольте переключати на живого менеджера швидше.А потреба поговорити з живим працівником інколи буває дуже нагальна.
Із- за «Яни» виникає бажання взагалі не працювати з Приватбанком <..
Відповідь банку
![Приватбанк](https://minfin.com.ua/img/company/1/slogo/logo/privat.jpg)
Вітаємо.
Яна віртуальний помічник, котрий допомагає з\'єднатись з потрібним оператором і це дозволяє максимально скоротити час очікування. У разі виникнення непорозумінь, для з\'єднання з оператором достатньо перефразувати питання. Також варто не забувати, що ви завжди можете звернутися в наш чат на офіційному сайті банку pb.ua/chat або з мобільного застосунку. Вибачте за створені незручност..