Мінфін - Курси валют України

Встановити

Про компанію

Рейтинг компанії: 85.01 / 100

Мікрокредитна компанія «Ваша Готівочка» пропонує своїм клієнтам зручний засіб вирішення їх фінансових питань — кредит онлайн на банківську карту в будь-який час та в будь-якому місці.

Починаючи з серпня 2019 року послуги з надання коштів у позику онлайн, а з травня 2020 року у відокремлених підрозділах (які надають послуги під торговою маркою «Ваша Готівочка») надаються небанківською фінансовою установою — Товариством з обмеженою відповідальністю «Лайм Кепітел». (код ЄДРПОУ: 42201361).

Перше відділення компанії «Ваша Готівочка» було відкрито 11 січня 2012 року в місті Миколаєві.

Здійснює свою діяльність на основі ліцензії надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту № 3133 від 11.07.2017

Свідоцтво про реєстрацію ФК № 1188 від 11.04.2019

Керівник — Міщенко Олеся Петрівна

Переваги та недоліки компанії Ваша Готівочка:

 • простота і швидкість оформлення позики;

 • бонусна програма;

 • дострокове погашення без штрафів і комісій;

 • відсутність необхідності надавати довідку про доходи

Недоліки:

 • короткий термін кредитування

Мінімальні вимоги до позичальників компанії Ваша Готівочка:

— вік клієнта повинен знаходиться в межах від 18 років до 75 років;

— наявність ідентифікаційного номера, а також посвідчення особи громадянина України, тобто паспорта;

— наявність банківської карти, для отримання грошей в режимі онлайн;

— наявність діючого номера мобільного телефону;

— наявність електронної пошти

Кредит можна отримати:

— готівкою в одному з відділень МФУ (яких вже більше 200 по всій Україні)

— оформити кредит онлайн на картку України в будь-якій точці країни (навіть в тих населених пунктах, де представництв компанії немає)

Як погасити кредит:

— сплатити позику на розрахунковий рахунок в касі банку (дізнатися реквізити для оплати можна в особистому кабінеті на сайті МФУ);

— перерахувати кошти через банківський термінал (наприклад, Приватбанку);

— зробити оплату через IBOX за допомогою функції «Оплата платіжного доручення»;

— мобільний банкінг;

— повернути кошти у відділенні нашої компанії, якщо кредит не був оформлений онлайн через особистий кабінет (в іншому випадку необхідно скористатися іншими перерахованими засобами)

Програма лояльності в компанії Ваша Готівочка:

Постійні клієнти можуть розраховувати на індивідуальні умови кредитування, участь у вигідних акціях, спеціальні пропозиції та відсоткові ставки.

Головний офіс:54005, Миколаївська обл., м. Миколаїв, вул. Пушкінська, 28, каб.7
Графік роботи:

Відгуки про компанію — 70

1/5
06773992782022-01-22 07:27:38
Ця контора по два рази вимагає сплачувати кредит.Кредит заплачений був у 2020 році. У січні 2022 передали до другої компанії вибивати гроші. Листи, які їм не вигідні викидають.Декілька разів відсилали листи, що військовий. Не дотримуються законів України. Відсотки дуже великі.
1/5
katja952021-09-14 10:57:41
Взяла однажды здесь займ, отдала. И мне каждый день названивают с предложением оформить новый займ. Да мне не нужен, задолбали. Уже и писала им и звонила с просьбой не беспокоить меня. Бестолку все
1/5
Ohsash2021-08-20 16:13:15
Добрый день! Прошу Вас никогда не связывается с данной компанией. Полно нарушение закона.
Распространение неправдивой информации
Угрозы судом, хамское поведение угрозы что достанется Вашим родственникам и близким, а так же на закуску Вам напишет человек от них что Вас изувечит и и.д. если не отдадите долг и много всего интересного.
У меня только один вопрос по какой причине данная компания на таком особом счету у НБУ и даже с выходом нового закона их деятельность не регулируется и они себе такое позволяют?
1/5
IraDn2021-07-30 11:38:57
Вчера хотела пролонгировать кредит, в личном кабинете на сайте в 23:10 мне это сделать не дало, так как попросило верификацию через банк ID. Сделала, всё прошло. После чего меня снова не пустило в раздел пролонгаций. И так 3 раза. При этом пыталась зайти на сайт с нескольких браузеров, чтоб уж наверняка, но нет.
Пришлось в 23:20 идти в терминал и делать платёж по реквизитам. В назначении указала, что это пролонгация, и сумму нужную внесла. Квитанция на руках есть. Платёж прошёл успешно.
Сегодня утром мне начинают звонить из этой компании и спрашивать, почему я не внесла платёж. Рассказала оператору ситуацию, сказал, что платежа ещё не видят и он в течении 3-х дней зайдет. Деньги пойдут на погашение тела, а за пролонгацию нужно отдельно платить сегодня…
На вопрос «почему» ответили, что пролонгация возможна только в личном кабинете и в отделении.При этом оказалось, что вчера на сайте были технические проблемы, поэтому оплатить там не было возможности, а отделения работают до 20/00. Как быть в ситуации, если человек работает до 23 не ответили. Деньги не возвращают, чтоб пролонгировать я смогла платёж и не зачисляют их в нужных мне целях. Замкнутый круг. Внятного ответа, почему я не могу получить поддержку онлайн в любое время так и не дали. На сайте проблемы, а клиент деньги теряет. Слов нет и не решается вопрос. И то, что у меня квитанция на руках для этой компании никакой роли не играет.
1/5
Arikm2021-06-21 17:27:59
Позвонили предлагают мне кридит. Хотя номер я не давал. Со мной поздоровались и начался кошмар какой та: плачь детей, жужания, гул, крики мужиков. Отстой не оператор
1/5
366196772021-04-01 15:30:06
Подзвонили і пропонують взяти кредит готівкою. На моє питання «Звідки ви взяли мій номер телефону?», кинули слухавку.
Яке право ви маєте дзвонити мені якщо я особисто не давав вам свій номер телефону? І взагалі згідно закону номер телефону є особистою інформацією, тому я маю право знати хто вам «злив» мої персональні дані.

Ненавиджу МФО і людям бажаю не зв'язуватись, бо попадете в рабство.
1/5
svartur2021-03-30 18:45:08
Проработал в компании несколько лет, действительно хороший коллектив и эффективные руководители в регионе, работал-бы ещё, но… сокращают, у руководства в ГО в Николаеве видимо свой КЗоТ, согласно которому предупреждают об увольнении за пару дней и даже дают право выбора, либо по собственному, либо по соглашению сторон, без какой-либо компенсации, плевать они хотели на Законы Украины.
Я пришёл работать в процветающую компанию, ухожу из загнивающей и проблема не в менеджерах, которые зарабатывают деньги для компании, а именно в руководителях в головном офисе, вот кого нужно заменить для более эффективной работы компании. Закрывать отделения, при этом выгонять сотрудников за пару дней, без какой-либо компенсации, это не выход!
Скучаю по тем временам, когда мог похвастаться, что в нашей компании выплачивают всем всё, мне не доплатили.
1/5
Daniellla2021-02-24 15:19:46
На стадии оформления кредита, попросили 3 номера, я дала самые и подруги, позвонил кредитный инспектор моей маме, и сказал что я беру кредит, назвал сумму и тд, короче если хотите чтоб ваши друзья и родственники были в курсе вашей жизни, вам сюда!!!
1/5
05005271772021-01-13 14:54:53
В мене просрочка місяць, загальна сумма з прострочкою 2700 грн, обіцяють приїхати з колекторами, угрожать розправою всієї моєї сім'ї, що робити чи справді приїдуть, в мене маленька дитина

Як отримати кредит в Ваша Готівочка

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Ваша Готівочка — мікрофінансова організація, яка надає кредити без відмови на вигідних умовах громадянам України. Діє компанія з 2012 року, перше відділення було відкрито в Миколаєві. МФО пропонує оформити позику не невелику суму, швидко, в режимі онлайн, без особистого відвідування філії. В наявності потрібно мати лише паспорт, ІПН, мобільний телефон і карту будь-якого банку.

Умови та термін кредитування в Ваша Готівочка

Компанія Ваша Готівочка займає лідируючі позиції на ринку надання фінансових послуг, працює більше п’яти років. Відрізняється лояльністю до клієнтів і вигідними умовами укладення договору кредитування. Взяти кредит онлайн може кожен повнолітній громадянин України, не залежно від способу отримання доходу, офіційного працевлаштування. Надаються позики пенсіонерам, студентам, жінкам в декретній відпустці. Схвалюються заявки навіть при поганій кредитній історії.

На сьогоднішній день компанія має в своєму розпорядженні велику мережу відділень у всіх містах України. Позичальникові не потрібно збирати документи, брати довідку з місця роботи, шукати поручителів або надавати заставу.

Отримати гроші в борг можна лише при наявності паспорта та ІПН. Заявка подається онлайн схвалюється протягом 10−15 хвилин, після чого підтверджується намір клієнта і гроші нараховуються на карту.

Звичайно ж, перед подачею заявки, потрібно детально ознайомиться з умови надання позики. Ваша Готівочка пропонує взяти кредит на найбільш вигідних умовах, з мінімальною процентною ставкою, яка становить на добу 0,01%. На цих умовах можна взяти позику на шістнадцять днів, на суму до 9 тисяч гривень.

Переваги оформлення кредиту в Ваша Готівочка

У деяких випадках звернення в мікрофінансову організацію набагато вигідніше, ніж в банк. Серед основних плюсів оформлення мікрокредиту в Ваша Готівочка можна виділити:

 1. При першому зверненні надається позика на максимально вигідних умовах, з ставкою 0,01% в день. При своєчасному погашенні кредиту компанія робить перерахунок і повертає сплачені відсотки. В результаті чого клієнт скільки бере грошей, стільки й повертає.
 2. Гроші до зарплати отримати можна як на карту банку, так і завітавши до офісу компанії. Подібна пропозиція дуже актуальна для тих, хто не має можливості користуватися інтернетом.
 3. Заявки схвалюються навіть при наявності заборгованостей і прострочень перед банками або іншими МФО. Взяти кредит може людина без офіційного працевлаштування.
 4. Надається позика без підтвердження платоспроможності, без довідки про доходи.
 5. Оформити кредит можна не виходячи з дому в режимі онлайн, заповнивши заявку на офіційному ресурсі компанії. Рішення по заявці приймається протягом декількох хвилин, після чого гроші надаються на карту.
 6. Отримати кредит використовуючи інтернет можна в будь-який час доби.
 7. Прозорі умови кредитування, без прихованих платежів і комісій. Компанія у своїй діяльності керується виключно законами України.
 8. Представлена ​​можливість оформлення пролонгації при виникненні фінансових труднощів і не можливості погасити борг своєчасно. Своєчасно скориставшись послугою, до закінчення дії договору, що не будуть нараховані штрафи. Буде потрібно лише оплачувати відсотки на загальних умовах. Також підключенні функції пролонгації дозволяє уникнути поганої кредитної історії.
 9. Погасити кредит можна достроково з перерахунком відсотків, без будь-яких штрафів чи інших санкцій. Сплативши заборгованість до закінчення терміну договору компанія робить перерахунок і повертає надміру сплачені відсотки.
 10. Використання особистого кабінету дозволяє відстежувати рух грошових коштів, погашати борг, подавати заявки на подальші позики та вчиняти інші важливі операції.

Також варто відзначити деякі недоліки оформлення кредиту:

 1. Для нових клієнтів кредит оформляється на суму не більше 9 000 гривень.
 2. Термін надання позики до 16 днів.
 3. При наступних зверненнях досить висока процентна ставка. При цьому якщо потрібен кредит терміново даний варіант є найбільш прийнятним.

Хто може взяти кредит в Ваша Готівочка

Потенційним позичальником мікрофінансової організації може бути громадянин України, який:

 • досяг віку 18 років;
 • має в наявності паспорт, ІПН, мобільний телефон.

Тому оформити договір кредитування може кожен повнолітній громадянин України, не залежно від сфери діяльності, трудового стажу, наявності заборгованості перед іншими МФО. Головне мати в наявності паспорт, ІПН, діючий номер телефону для підтвердження наміру.

Як оформити позику в Ваша Готівочка

Звернувшись в МФО оформити кредит не складе труднощів, якщо клієнт відповідає вимогам, має вік старше 18 років. Процес оформлення відбувається в кілька етапів, буде потрібно:

 1. Відвідати офіційний ресурс компанії, розрахувати суму кредиту і термін погашення скориставшись спеціальним калькулятором. Ознайомитися з умовами надання позики. Якщо сума кредиту, термін погашення, інші умови влаштовують подати заявку заповнивши анкету.
 2. Перш потрібно пройти процедуру реєстрації, це не займе багато часу. Необхідно буде вказати особисті дані, номер телефону, електронну пошту. Слід надавати тільки достовірні дані в необхідному обсязі, не допускаючи будь-яких помилок.
 3. Використовуючи мобільний телефон потрібно буде підтвердити створення аккаунта на сайті. З цією метою потрібно ввести код, отриманий в СМС, до відповідного рядка в анкеті. Після того як рахунок у системі створений можна заповнити заявку на отримання кредиту.
 4. Відвідавши особистий кабінет необхідно знайти розділ «оформити позику», де вказати термін і суму, спосіб отримання грошей, на карту або при відвідуванні офісу компанії.
 5. Далі потрібно пройти процедуру верифікації, підтвердивши особистість. Ця операція здійснюється в обов’язковому порядку. Після чого буде потрібно внести дані картки, натиснути «Продовжити». З карти буде списана невелика сума, яка в подальшому повернеться клієнту. На представлений номер телефону надійде повідомлення щодо підтвердження операції списання коштів з банківської карти. Верифікація буде завершена якщо позичальник впише отриманий код в спеціальну рядок.
 6. Наступним етапом є сама процедура оформлення кредиту. З цією метою потрібно натиснути «Оформити позику», після чого відкриється анкета. Заповнення якої не займе більше 10−15 хвилин. Необхідно при цьому стежити за правильністю надання всіх даних. Так як це може вплинути на рішення по заявці. Варто звернути увагу, що деякі з рядків не потрібно заповнювати в обов’язковому порядку, але надання цієї інформації може впливати на рішення по розгляду заявки. По закінченню заповнення заявки потрібно перевірити на достовірність, виключити можливі помилки і відправити її на розгляд натиснувши відповідну кнопку.
 7. Потім потрібно дочекатися рішення по заявці. в більшості випадків рішення приймається в автоматичному режимі протягом декількох хвилин. Повідомлення надходить в особистий кабінет, на номер мобільного телефону у вигляді СМС повідомлення.
 8. Якщо позика схвалений можна отримати кошти відвідавши розділ під назвою «Мої позики», підтвердивши рішення натиснувши на кнопку «Отримати». Далі слід підтвердити згоду, попередньо ознайомившись з договором кредитування. Отримати СМС повідомлення з кодом, вести його в спеціальне вікно і гроші надійдуть на картку банку. Зараховуються кошти моментально, в повному обсязі.

Як погасити кредит

МФО пропонує різні способи для погашення кредиту, завдяки чому позичальники мають можливість використовувати найбільш підходящий. Сплатити заборгованість можна:

 1. Відвідавши особисто відділення мікрофінансової компанії. Клієнт повинен мати при собі договір і паспорт. Подібний спосіб погашення кредиту можуть вибрати тільки ті клієнти, які брали позику в відділенні компанії.
 2. Використовуючи особистий кабінет на ресурсі МФО, сума заборгованості списується з банківської карти.
 3. У відділенні будь-якого банку, надавши реквізити МФО і паспорт. При цьому потрібно сплатити комісію за переказ грошових коштів.

При виникненні будь-яких питань щодо погашення заборгованості можна зателефонувати за номером гарячої лінії 0800 202 404.

Причини відмови в оформленні позики в МФО Ваша Готівочка

Мікрофінансова компанія може відмовити при подачі заявки, статися це може по ряду наступних причин:

 1. Вказані невірні дані при заповненні анкети. Так як вся надана інформація клієнтом проходить ретельний контроль, і якщо будь-які дані надані не точно, це призведе до відмови системи. Тому рекомендується вказувати тільки достовірні дані і ретельно перевіряти їх на наявність помилок.
 2. Погана кредитна історія. Мікрофінансових компанія надає кредит навіть при негативної кредитної історії, але якщо даних занадто багато, може послідувати відмова. Так як кредитна історія позичальника проходить перевірку, і дуже багато заборгованостей може служити причиною негативного рішення по заявці. У цьому випадку буде потрібно виправити кредитну історію, погасивши заборгованості, так як кредит отримати буде неможливо.
 3. Невірні дані банківської картки. Чи не правильно зазначена інформація щодо платежів карти може служити причиною відмови. Наприклад, якщо невірно вказаний термін дії карти, інші дані, в тому числі ім'я або прізвище клієнта. Так само зробить відмову якщо рок дії картки закінчився.
 4. Клієнт має непогашені заборгованості в даній мікрофінансової компанії. У тому випадку, коли позичальник впевнений, що він погасив всю суму попереднього кредиту, а йому прийшла відмова, можна звернеться в компанію, надавши підтверджуючі документи. Потім слід подати заявку на кредит повторно.

Відгуки позичальників

Кредитна компанія користується величезною довірою серед громадян України. Цьому свідчить той факт, що багато клієнтів звертаються за кредитом повторно. Також відзначені позичальниками вигідні умови надання кредиту. Для нових клієнтів надаються гроші в борг без переплат при своєчасному погашенні.

Заявки схвалюються в більшості випадків, не дивлячись на офіційне працевлаштування, наявність попередніх заборгованостей. Ознайомившись з відгуками клієнтів на сайті організації можна прийняти рішення щодо того, чи варто брати позику в цієї організації.