Про компанію

Компанія «UniGroup» працює на ринку кредитування з 2007 року приділяючи всю увагу професіоналізму співробітників, побудові довгострокових відносин з клієнтами і розвитку якості своїх послуг.

Переваги компанії:

 1. Доступна процентна ставка

 2. Відсутність необхідності надання довідки про доходи, що особливо зручно для людей, які не мають постійного місця роботи

 3. Можливість швидкого отримання великих грошових сум під заставу нерухомості в Україні

 4. Нецільове використання коштів, що означає можливість витратити отримані кошти на будь-які цілі, що не звітуючи перед кредитором

 5. Спрощений та прискорений процес збору документації

 6. Можливість отримати консультацію наших фахівців і підібрати максимально зручну програму погашення кредиту

 7. Можливість дострокового погашення кредиту під заставу нерухомості в Києві (Київської області, Львові, Одесі) без додаткових комісій

 8. Повна ясність за умовами кредитування, відсотковими ставками і термінами

Оформляючи договір на кредит під заставу нерухомості в Києві або іншому місті України, ви отримаєте від нас не тільки необхідні гроші, а й юридичний супровід на весь термін дії договору.

Дострокове погашення завжди можливо без будь-яких штрафів. Так само, у разі якщо немає можливості виплатити всю суму по кредиту в термін, зазначений в договорі — у Вас є право продовжити договір, на період, який Вам вкрай необхідний.

Умови кредитування:

В якості заставного майна для отримання кредиту повинна виступати нерухомість, а саме квартира, будинок, комерційна нерухомість в будь-якому стані, також автомобіль.

 • сума кредиту до 7 млн ​​грн

 • термін кредитування від 3 місяців до 10 років

 • вік позичальника від 18 до 75 років

 • територія — місто Київ та Київська область до 35 км, Львів, Одеса

Після підписання відповідного договору та отримання грошей під заставу нерухомості, позичальник продовжує залишатися власником закладеного об'єкта нерухомості і може використовувати його за призначенням. Єдиним обмеженням є неможливість продати об'єкт нерухомості без згоди кредитної установи або до виконання умов за договором позики.

Щомісяця необхідно оплачувати відсоток від суми позики, а в кінці терміну дії договору необхідно виплатити тіло кредиту.

Як взяти позику:

Для оформлення кредиту на покупку нерухомості від вас буде потрібно тільки паспорт, ІПН, Форма-3 з ЖЕКу та правовстановлюючі документи. Ми приймаємо до розгляду заявки, не вимагаючи довідки про доходи, і працюємо навіть з клієнтами, що мають несприятливу кредитну історію.

Рішення приймається протягом декількох годин після подачі заявки на нашому сайті або по телефону. При особистій зустрічі наш фахівець проведе огляд об'єкта нерухомості, перевірить надані документи і підготує договір, після підписання якого ви отримаєте всю суму. Мінімальна процентна ставка і тривалий термін погашення кредиту на покупку нерухомості дозволить вам в найкоротші терміни переїхати в свою квартиру. Наші фахівці допоможуть вам спланувати графік платежів, виходячи з ваших можливостей і без прив'язки до курсу долара.

Попередньо ви можете самостійно оцінити свої фінансові можливості, скориставшись нашим онлайн калькулятором.

 • Кредит під заставу квартири

 • Кредит під заставу будинку

 • Кредит під заставу земельної ділянки

 • Кредит під заставу нежитлового приміщення

 • Рефінансування заставного кредиту

 • Кредит на купівлю нерухомості

 • Терміновий викуп нерухомості

Прості кроки отримання кредиту:

 • Заявка. Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання.
 • Оцінка. При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов.
 • Видача. Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою

Програма лояльності:

Ми надаємо можливість погашення кредиту на покупку нерухомості достроково без штрафів і комісій.

Головний офіс:м. Київ, вул. Саксаганського, 15
Графік роботи:

Відгуки про компанію — 10

Брала кредит под залог. Осталась довольная
5/5
kim1neirais2020-09-28 20:32:07
Брала срочный кредит под залог дома, осталась очень довольна. Мою заявку одобрили за 1 день, на следующий оформили кредит и выдали наличку. Всем рекомендую. Если нужно очень срочно и под адекватный процент вам к ним
30 вересня 2020, 15:54
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 30.09.2020).
Пользователь не предоставил доказательств по запросу администрации сайта, подтверждающих, что он является клиентом или пользовался услугами данной компании.
Выкуп квартиры
5/5
pamelastewart2020-09-17 21:25:02
Пользовалась услугой выкупа квартиры в городе Киев. Квартиру мне оценили примерно на 10-15% ниже рынка что приятно порадовало и деньги(в других компаниях предлагали на 25-30%) я смогла получить на второй день после того как дала согласие на проведение сделки по выкупу недвижимости. Осталась очень довольна оперативностью компании. Большое вам спасибо, процветания.
Пользовались услугой выкупа квартиры.
5/5
igorevichInna2020-08-24 14:17:47
В связи с переездом нужно было очень срочно продать квартиру, продавала около 2х месяцев но так и не смогла, обратилась в данную компанию для того чтобы получить их услугу по срочному выкупу недвижимости, мне предложили 85% рыночной стоимости так как я продавала дешевле рынка и не смогла, меня вполне устроили эти условия. Очень благодарна за то что они есть, спасибо. Всем рекомендую.
Кредит под залог Дома.
5/5
kravchenko0petr2020-08-18 16:48:21
Всем здравствуйте. Нужны были деньги для развития бизнеса и расширения ассортимента, для этого понадобилась крупная сумма денег, кредит брался под залог собственного дома в пригороде Киева. По сотрудничеству с этой компанией могу сказать следующее, если не будете иметь просроченных платежей тогда у вас никогда не возникнет никаких вопросов. Очень лояльные и приятные менеджеры. Ведут вас до самого конца сотрудничества. Всем рекомендую.
Кредит под залог квартиры!
5/5
tkachykura2020-08-06 18:11:09
Брали кредит с женой под коммерческие нужды в донной компании. Оформлением и всем процессом до получение кредита занимался менеджер, мы остались очень довольны так как у нас не было времени заниматься бюрократией. Компания работает строго по договору, скрытых платежей нету. Можете смело обращаться.
Ипотечный Кредит!
5/5
EvaTomish2020-07-23 19:50:54
Обращалась к данной компании за помощью в получении Ипотечного кредита. Кредит одобрили на второй день как мы вступили в диалог. Менеджер полностью компетентен в своем деле. Кредит погасила раньше времени, никаких проблем за всё время сотрудничества не было, работали сугубо в рамках договора. По погашению кредита осталась довольна!
Выдали кредит за несколько дней. Процедура одобрение не сложная.
5/5
svetlanakoc2020-07-02 12:01:52
Брала ипотечный кредит. Осталась вполне довольная всеми этапами сотрудничества. Если выплачивать кредит вовремя и без задержек никаких проблем у вас не возникнет. Менеджера отзывчивые люди, всегда помогу и подскажут.
Кредит за 2 дня.
5/5
ali98zaazmr2020-06-10 20:44:44
Брала кредит под залог Квартиры. Процентная ставка составила 1.5% в месяц. Деньги смогла получить на второй день после обращения. Если вам нужны деньги очень срочно то данная компания вам поможет.
Продавала Дом в пригороде.
5/5
DariyaVoloshina2020-06-02 19:04:19
Продавала дачу в пригороде Киева, сотрудники компании провели для меня бесплатную оценку, по моей просьбе выплатили мне средства в той валюте которую запросила. Очень благодарна, прекрасный сервис и качество.
Всё круто!
5/5
Anna11212020-05-26 20:45:00
Имела возможность работать с данной компанией порядка двух лет пока выплачивала кредит. Могу сказать что всё супер, работа шла строго по договору, никаких отклонений. Оформили кредит примерно за пару дней(сейчас уже точно не помню). Всем рекомендую, не пожалеете.

Як отримати кредит в Унігруп

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.