Мінфін - Курси валют України

Встановити

Про компанію

Рейтинг компанії: 79.97 / 100

Традиція — кредитний сервіс компанії ТОВ «Фінансова компанія «Традиція» (код ЄДРПОУ: 43509084), дозволяє отримати позикові кошти на більш м'яких і простих умовах, ніж у банку.

Свідоцтво про реєстрацію: ФК № 1382 від 06.04.2020 р.

Директор: Кальченко Роман Вікторович.

Переваги компанії Традиція:

 • знижена відсоткова ставка за позикою більш тривалий термін;
 • гнучкий вибір графіка погашення позики;
 • можливість отримання позики за наявності поганої кредитної історії;
 • швидке прийняття рішення щодо видачі позики;
 • отримання коштів у будь-який час доби, без необхідності відвідування відділення;
 • для отримання позики не є обов'язковим підтвердження доходів;
 • низька ймовірність отримання відмови.

Мінімальні вимоги до позичальників

 • громадянство України, наявність паспорта та ІПН,
 • вік від 21 року,
 • наявність пристрою для оформлення позики (мобільний телефон/комп'ютер),
 • банківська картка української банківської установи.

Як взяти позику в Традиція

 1. Заповніть форму реєстрації на сайті, так що ви отримаєте доступ до Особистого кабінету — це ваш центр управління кредитами.
 2. Виберіть суму та термін кредиту за допомогою калькулятора в Особовому кабінеті, ознайомтеся з Правилами надання коштів у кредит ТОВ «Традиція». Заповніть заявку на кредит. Уважно введіть усю необхідну інформацію у поля, обов'язкові для заповнення. У деяких випадках компанія може попросити додатково відповісти на кілька запитань або надати документи, але найчастіше досить простої процедури.
 3. Вже протягом 10 хвилин заявку на отримання кредиту схвалюють та позичальник отримує кошти на вказану картку.

Як погасити кредит:

 • у Особовому кабінеті можна сплатити кредит будь-якою банківською карткою;
 • за реквізитами, через інтернет-банкінг;
 • через термінали Сіті24; готівкою, у касі будь-якого банку;
 • у терміналах самообслуговування, за реквізитами.

Програма лояльності.

Ні.

Головний офіс:49044 м. Дніпро, вул. Крутогірний узвіз, 1

Відгуки про компанію — 6

1/5
OlgaChepur2022-06-30 18:25:48
Хочу написати скаргу з власного досвіду з цією компанією. Одним словом не рекомендую мати з ними справу, бо люди для них бидло та джерело наживи. Дізнаються номери третіх осіб і шантажують їх. А зроблені оплати проводять 3 дні і заводять таким чином користувачів в просрочку і вмикають колекторів. Що клієнт волонтер 24/7 і слухати не хотіли. Немає рестроктуризації боргу, а відсотки скажені. Не рекомендую, бо порушує їх діяльність всі норми роботи у війсковий стан.
1/5
Cornuell2022-06-16 13:31:21
Кредит оформлен в довоенное время. Без предупреждений начали начислять проценты во время войны. Сумма в кабинете постоянно скачет вверх/вниз без причины. Пытаются списать деньги с карты через FONDY, вопиюще нарушая конфиденциальность личных данных. Ни в коем случае не оформляйте реструктуризацию! Обратитесь к адвокату.
1/5
look198312022-04-01 12:17:01
Начали начислять проценты в военное время… козлы.нужно на них подавать в суд и в нбу писать
1/5
Savcha2022-03-31 18:38:23
Не рекомендую!!!
Користувався послугами компанії перший і останній раз. Оформляв займ, ще до початку воєнних дій, але ситуація змінилась.Зараз немає змоги заробити і повернути позику бо перебуваю в територіальній обороні.Усі люди з сім'ї роблять також допомогу нашим військовим і жителям держави, усі без роботи.
Дана компанія починаючи з 09.03 робить регулярні списання (кожного дня) з картки, тільки за один день вони зробили 10 списань, залишивши лише 7 грн.Суми були різні, починаючи з 10 грн.,і закінчуючи 1021 грн.Після цього вони не зупинилися і почали кожного дня пробувати списувати по 10 грн.так як на картці було лише 7 грн.,їхні спроби були марними.
Також хочеться ще трішечки добавити за їхні смс і дзвінки.Кожного дня приходять повідомлення і телефонують по декілька раз.Вимагаючи повернути то всю сумму то проценти і погрожують нарахування процентів кожного дня в розмірі 1.4% від суми. Сьогодні прийшло смс про те що не зважаючи на воєнний стан вони працюють і з 01.04 буде нараховання процентів в повному обсязі.
1/5
ViktoriaSd2022-03-31 14:32:06
Брала кредит до початку війни, термін погашення припав на 1березня, проте війна змінила життя докорінно, чоловіка мобілізували до ЗСУ, робота звичних днів змінилась на щоденні походи до волонтерської установи щоб хоч якось допомогти солдатам та людям які опинилися у складних життєвих обставинах. Заробітна платня надходить 2/3 від окладу ледве вистачає щоб оплатити комунальні послуги та залишити щось на їжу, при цьому довелося хоч якусь суму кидати на кредит. Спочатку почалися дзвінки про нагадування по кредиту, потім щоденно почали надходити смс від банку про списання з карти, проте списати було нічого оскільки на карті одні нулі. В перших числах березня перерахувала 220 грн а в кінці місяця 270 грн. Сьогодні заходжу на сайт і бачу що Традиція відновлює свою роботу з 1 квітня, видає кредити та поновлює нарахування відсотків по діючих кредитах у військових умовах. В мене лише одне питання: Хто зараз збирається брати у вас кредит??? Люди з Маріуполя, Ірпеня, Харківа!? Чим людям зараз віддати вам кредит? Сльозами, консервацією, волонтерською допомогою? Ми живемо зараз в умовах постійного страху. В перервах між повітряними тривогами ми прості люди які ще вчора були впевненими у завтрашньому дні щодня чекаємо своїх чоловіків, батьків, синів живими додому. Збираємо гуманітарну допомогу, печемо пироги, виносимо з дому останнє- консервації, подушки, ковдри, одяг та передаємо своїм захисникам та людям які голодують. А все що робите ви, це заганяєте людей у ще більший відчай.
Ніхто не відмовляється виплачувати вам борг, адже коли людина бере кредит вона добре розраховує свої сили та можливості. Але так підло душити свій український народ це просто жахливо, ви нічим не кращі за рашистів які проливають нашу кров.
Дочекайтеся закінчення війни і отримаєте свої борги! Як ви не можете зрозуміти, що немає зараз що брати з людей!!!
Будь ласка, дослухайтесь до народу, не губіть свою людську гідність, ви маєте бути з народом а не проти нього! Впевнено можна сказати, що якщо так і далі будете продовжувати, то лишитесь без клієнтів, без репутації, без совісті!

Слава Україні 🇺🇦
1/5
Dim1442022-03-30 16:19:41
В країні війна, а дана компанія без відома списувала кошти із карти, у військовий час. Не один раз домовлялись, що буду частково по можливості сплачувати кредит, що і робила, і оператори це підтвердили. Так як кредит брала в мирний час, була робота, і мала можливість все повертати чітко без просрочки. Ніхто не знав, що буде війна, люди лишились без роботи, якщо і є де трошки заробити, то на проживання та частково закривати кредит.
Без відома, на сайті написано, що з 01.04 будуть нараховуватися великі відсотки у розмірі 1.4 за кожен день.
На це звернення, оператор компанії запропонував знайти роботу, так як багато компаній вже працює, і що вони і так такі молодці дали змогу у війну погасити кредит. Прочитали мені указ де чітко сказали, штрафів не буде, але ПОТРІБНО нараховувати відсотки.
«Подякувала», що тисячи людей загнали в «боржникову яму».
Традиція та Є-гроші мародери та нелюди.

Як отримати кредит в Традиція

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.