Мінфін - Курси валют України

Встановити
Традиція

Оформлення на сторінці недоступне

Кредит в Традиція

Показати інші кредити

Про компанію

Традиція — кредитний сервіс, який дозволяє отримати позикові кошти на м'якіших і простіших умовах, ніж у банку.

Юридична назва: ТОВ «Фінансова компанія «Традиція» (код ЄДРПОУ 43509084)

Свідоцтво про реєстрацію: ФК № 1382 від 06.04.2020

Акціонери:

  • ТОВ «ТР-Оунер» — 99%
  • Полянська Віолета Григорівна — 1%

Бенефіціари: Полянська Віолета Григорівна

Директор: Кальченко Роман Вікторович.

Головний офіс:м. Дніпро, вул. Барнаульська, 2-А, оф. 133
Графік роботи:

Відгуки про компанію — 9

1/5
tvcregion2022-12-01 14:39:24
Дзвонять з погрозами, вимагають оплати у грубій формі. Самі оператори не представляються, щоб була можливість відмазатись від суду та скарги. Надсилають СМС з кодами реєстрації на інших сервісах. Залякують людей, погрожують у вайбері розправою над рідними чи близькими людьми.
Нараховують відсотки у військовий час.
На пропозицію надати повний перелік документів з калькуляцією відсотків та виписку по оплатам проігнорували. Хамлять…
Може надати скріншоти погроз та записи розмов з так званим «ХАРД ВІДДІЛОМ» цієї шараги.
1/5
manifest2022-07-15 14:40:19
хочу отметить оператора забужко алину, как хамку!!! звонит и пишет угрозы!!! никакой субординации, нормального решения вопроса человек не предлагает, а только хамит! неуважаемая алина, если вы не умеете вести диалог с клиентами, возможно вам стоит этому поучиться у более компетентных коллег?? в других мфо вежливыми операторами, заинтересоваными в погашении задолжености, были предложены условия на которых мы с ними работаем, кредиты закрываются, никто никому не делает нервы!!! а из-за вас, алина, кредит в вашем мфо будет закрыт в последнюю очередь!! именно из-за вас!!! надеюсь вас уволят или оштрафуют!
1/5
Julan2022-07-15 10:24:00
Я так понимаю, что данной компании плевать на законы, видимо к ним давно не заходил Регулятор с проверкой! Я молчу уже про то, что они списывают деньги с карты, так их звонки и сообщения- как отдельный вид искусства! В открытом письме четко сказанно, что нельзя унижать честь и достоинство заемщика, но что, вы — селючки, которые сидят у них в колл-центре, слыхом о таком не слышали? Они считают, что имеют право повышать свой тон, оскорблять, уточнять «на чьей шее я сижу», угрожать, унижать. Звонить и писать смс родственникам, доводя их до вызова скорой помощи.Угрожать юристами. Зато амебные создания даже не потрудились перечитать законы и свои Договора, которыми они аппелируют. На вопрос о том, что сказано у них в пункте Договора про «форс-мажор», коим является война, никто ответа не дал, так же ответа на вопрос «знакомы ли они с открытым письмом от НБУ», а так же изменении в Законе Украины «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» від 15.03.2022 р. №2120-IX.
А что еще не менее интересно, так это то, что брался кредит на 12000 грн, а они почему-то озвучивают тело кредита как 18000 + накидывают 10000 % Просто интересно, это с какого такого перепугу меняется тело кредита по чьему-то«хотению»?
Установите на телефон программу, записывающую звонки, делайте скриншоты переписок и пишите жалобу в НБУ.По другому эти особи не понимают!
Забужко Алина +380506743588 большой тебе привет! Жди жалобу и юриста в гости!
1/5
OlgaChepur2022-06-30 18:25:48
Хочу написати скаргу з власного досвіду з цією компанією. Одним словом не рекомендую мати з ними справу, бо люди для них бидло та джерело наживи. Дізнаються номери третіх осіб і шантажують їх. А зроблені оплати проводять 3 дні і заводять таким чином користувачів в просрочку і вмикають колекторів. Що клієнт волонтер 24/7 і слухати не хотіли. Немає рестроктуризації боргу, а відсотки скажені. Не рекомендую, бо порушує їх діяльність всі норми роботи у війсковий стан.
1/5
Cornuell2022-06-16 13:31:21
Кредит оформлен в довоенное время. Без предупреждений начали начислять проценты во время войны. Сумма в кабинете постоянно скачет вверх/вниз без причины. Пытаются списать деньги с карты через FONDY, вопиюще нарушая конфиденциальность личных данных. Ни в коем случае не оформляйте реструктуризацию! Обратитесь к адвокату.
1/5
look198312022-04-01 12:17:01
Начали начислять проценты в военное время… козлы.нужно на них подавать в суд и в нбу писать
1/5
Savcha2022-03-31 18:38:23
Не рекомендую!!!
Користувався послугами компанії перший і останній раз. Оформляв займ, ще до початку воєнних дій, але ситуація змінилась.Зараз немає змоги заробити і повернути позику бо перебуваю в територіальній обороні.Усі люди з сім'ї роблять також допомогу нашим військовим і жителям держави, усі без роботи.
Дана компанія починаючи з 09.03 робить регулярні списання (кожного дня) з картки, тільки за один день вони зробили 10 списань, залишивши лише 7 грн.Суми були різні, починаючи з 10 грн.,і закінчуючи 1021 грн.Після цього вони не зупинилися і почали кожного дня пробувати списувати по 10 грн.так як на картці було лише 7 грн.,їхні спроби були марними.
Також хочеться ще трішечки добавити за їхні смс і дзвінки.Кожного дня приходять повідомлення і телефонують по декілька раз.Вимагаючи повернути то всю сумму то проценти і погрожують нарахування процентів кожного дня в розмірі 1.4% від суми. Сьогодні прийшло смс про те що не зважаючи на воєнний стан вони працюють і з 01.04 буде нараховання процентів в повному обсязі.
1/5
ViktoriaSd2022-03-31 14:32:06
Брала кредит до початку війни, термін погашення припав на 1березня, проте війна змінила життя докорінно, чоловіка мобілізували до ЗСУ, робота звичних днів змінилась на щоденні походи до волонтерської установи щоб хоч якось допомогти солдатам та людям які опинилися у складних життєвих обставинах. Заробітна платня надходить 2/3 від окладу ледве вистачає щоб оплатити комунальні послуги та залишити щось на їжу, при цьому довелося хоч якусь суму кидати на кредит. Спочатку почалися дзвінки про нагадування по кредиту, потім щоденно почали надходити смс від банку про списання з карти, проте списати було нічого оскільки на карті одні нулі. В перших числах березня перерахувала 220 грн а в кінці місяця 270 грн. Сьогодні заходжу на сайт і бачу що Традиція відновлює свою роботу з 1 квітня, видає кредити та поновлює нарахування відсотків по діючих кредитах у військових умовах. В мене лише одне питання: Хто зараз збирається брати у вас кредит??? Люди з Маріуполя, Ірпеня, Харківа!? Чим людям зараз віддати вам кредит? Сльозами, консервацією, волонтерською допомогою? Ми живемо зараз в умовах постійного страху. В перервах між повітряними тривогами ми прості люди які ще вчора були впевненими у завтрашньому дні щодня чекаємо своїх чоловіків, батьків, синів живими додому. Збираємо гуманітарну допомогу, печемо пироги, виносимо з дому останнє- консервації, подушки, ковдри, одяг та передаємо своїм захисникам та людям які голодують. А все що робите ви, це заганяєте людей у ще більший відчай.
Ніхто не відмовляється виплачувати вам борг, адже коли людина бере кредит вона добре розраховує свої сили та можливості. Але так підло душити свій український народ це просто жахливо, ви нічим не кращі за рашистів які проливають нашу кров.
Дочекайтеся закінчення війни і отримаєте свої борги! Як ви не можете зрозуміти, що немає зараз що брати з людей!!!
Будь ласка, дослухайтесь до народу, не губіть свою людську гідність, ви маєте бути з народом а не проти нього! Впевнено можна сказати, що якщо так і далі будете продовжувати, то лишитесь без клієнтів, без репутації, без совісті!

Слава Україні 🇺🇦
1/5
Dim1442022-03-30 16:19:41
В країні війна, а дана компанія без відома списувала кошти із карти, у військовий час. Не один раз домовлялись, що буду частково по можливості сплачувати кредит, що і робила, і оператори це підтвердили. Так як кредит брала в мирний час, була робота, і мала можливість все повертати чітко без просрочки. Ніхто не знав, що буде війна, люди лишились без роботи, якщо і є де трошки заробити, то на проживання та частково закривати кредит.
Без відома, на сайті написано, що з 01.04 будуть нараховуватися великі відсотки у розмірі 1.4 за кожен день.
На це звернення, оператор компанії запропонував знайти роботу, так як багато компаній вже працює, і що вони і так такі молодці дали змогу у війну погасити кредит. Прочитали мені указ де чітко сказали, штрафів не буде, але ПОТРІБНО нараховувати відсотки.
«Подякувала», що тисячи людей загнали в «боржникову яму».
Традиція та Є-гроші мародери та нелюди.

Як отримати кредит в Традиція

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.