Оформлення на сторінці недоступне

Показати інші кредити

Відгуки про компанію — 93

3/5
Ket2024-03-23 23:40:08
Взяла первый раз кредит, в сумме 6000 грн под 0,01%. Сумма к оплате составляла: 6016 грн. При погашении кредита меня перебросило на их страницу оплаты, и там комиссия была уже 180 грн. А при оплате, списали еще какие-то деньги. В итоге вместо 16 грн я заплатила больше 200.
alen1a42024-02-06 12:43:35
Дуже сподобалось що сам процес подачі заявки відбувся дуже швидко. Немає великої кількості полів для заповлення. За 5 хвилин все заповнила, і майже одразу надіслали рішення. Доречі ще й без дзвінків.
06670330162024-01-23 13:29:34
Взяла кредит 4500грн
Виникли проблеми з роботою,і не змогла вчасно оплатити. То ці консультанти подзвонили всіх. Через них не могла встроїтись на іншу роботу. Є набагато кращі кредити де брала на більшу суму і де лояльно відносились. А консультанти Slona відносяться як до би** якогось, принижують людей. НЕ рекомендую!!!
darinav2023-12-22 18:37:10
Занять третім особам!
Чхати їм на закони, в них свої закони!
А ще присилають смс з погрозами виїзду бригади до дому!!!
Вони ще в 90х залишилися!
Цікаво приїжджати будуть чоловіки?
Думаю можна організувати зустріч з ТЦК їм )))
OlgaChepur2023-12-21 09:47:32
Працівники данної контори порушують чинне законодаство, чинять психологічний тиск, психологічне насилля, залякують, принижують честь та гідність. До рішень по зверненню до нацбанку відносяться халатно і байдуже і не дотримуються його виконання. Вони царі і боги і нацбанк не вказівка, бо буде так як вони вирішили, а це терор, погрози, тиск, образи, приниження, залякування і жодного бажання йти на зустріч клієнту. Не рекомендую і бажаю, щоб нацбанк прийняв міри та звернув увагу на діяльність данної компанії.
Ls62023-12-20 19:37:49
Компанія яка дурить нових клієнтів і старих. Вносиш гроші на закриття та вони ще списують конську комісію за те що ти перевів їм гроші та скористався сервісом проплати який вони привʼязали на своєму сайті. Контакт центр ідіоти які нічого не розуміють і відписуються підготовленими реченнями. Нікому не рекомендую і сам більше користуватись не буду!!!
darinav2023-12-08 05:47:37
Ця компанія порушує закон 170 від 4 серпня 2022 року спихаючись на свій внутрішній договір, де вказали, що будуть дзвонити третім лицям! Навіть якщо ви не вказували контакти, вони їх знайдуть!
Так ось любі слони, почитайте закон ще раз! Де вказано, що третім лицям можна дзвонити тільки з письмового дозволу позичальника! А ваш договір, то ваш внутрішній документ!

У кого такі ж проблеми з цією фін компанією, записуйте аудіо розмову і пишіть скарги до НБУ, штрафи ві 50 тисяч до 135 тисяч!
Не давайте їм зіпсувати відносини з вашими родичами тільки тому, що ви влізли в борги і не можете прям зараз відати їх хотілки!
IgorVichev912023-08-29 16:13:09
Завдяки постійним знижкам через промо коди, кредити получаються по процентам недорогі. Всьо прозоро і чесно
29 августа 2023, 16:18
Вітаємо.
Дякуємо за відгук! Задоволений клієнт — найкраща мотивація!
Viktor19862023-08-29 16:06:09
Анкета заповнилась миттєво, просто пройшов все через свій банк!
5 хвилин і гроші на картці
Рекомендую!
29 августа 2023, 16:21
Дуже дякуємо Вам за високу оцінку і відгук!
Yraboshuk2023-08-29 10:44:05
дякую, сайт чітко працює, зареєструватись вийшло за пару хвилин, швиденько одобрили і я маю гроші. Ще й повезло в них в акції виграти навушники, мінусів поки нема👍🏻
29 августа 2023, 16:30
Дякуємо за зворотний зв'язок!
Вітаємо з виграшом!