Просрочка кредита.

4/5
axen2021-03-25 07:35:53
погашал долги всегда досрочно, и все было хорошо, заболел сын потратил много денег на лечение и на работе сократили дни и зарплату, с 12 тыс сверху процентов18 тыс, долг общий 30 тыс грн на почту написал, просил реструктуризации долга, угрозы, звонки родственникам, хотя сейчас по закону не имеют право вот что написали Компанія Манівео, є 2 варіанти вирішення питання по кредиту
1 — списання, при оплаті 24000 грн до 26.03 кредит буде повністю закритий
2 — реструктуризація на всю сумму боргу 30355,9 грн, при оплаті 13000 грн до 26.03 и других вариантов нет? ні, в мене немає таких коштів мені лиш написали до побачення хорошо суд и все такое нервы и Вам и мне.Думаю что все таки есть решение и чтоб и я вернул кредит.
Манівео
25 марта 2021, 8:38
Доброго дня!

Нам шкода, що ви потрапили у неприємну ситуацію з грошовими надходженнями. Ми завжди готові піти назустріч у разі фінансових труднощів: пропонуємо нашим клієнтам пролонгацію кредиту або зміну графіка погашення заборгованості.

Зауважимо, що, нараховуючи проценти і штрафні санкції, ми керуємося кредитним договором, з яким ви ознайомилися перед отриманням кредиту та на який погодилися, підписавши його електронним підписом і поставивши відповідну відмітку на нашому сайті. У цьому документі детально описані всі умови співпраці та процентні ставки зокрема.

Звертаємо вашу увагу, що згідно з чинним законодавством, компанія-кредитор має право подати позов до суду у разі повної або часткової несплати кредиту. Закон не визначає мінімальної суми заборгованості, яка може стати приводом для звернення. Крім того, саме боржник буде зобов'язаний покрити судовий збір, сплачений кредитором (мінімальна сума – один прожитковий мінімум, який зараз становить 2270 грн).

З повагою,
moneyveo.ua

Коментарі до відгуку - 3

axenaxen2021-03-25 10:37:19
Так є вирішення моєї проблеми ?
Andrey1107Andrey11072021-06-04 23:12:50
Подали в су