Як команія працює з просрочкою

1/5
karina19552021-03-10 13:33:37
Маю негативний досвід з Манівео. Був третій рівень лояльності. Втратив роботу і не зміг вчасно повернути кредит. Від повернення кредиту ніколи не відмовлявся.
АЛЕ прострочці немає й місяця, а йдуть погрози працівників компанії, які можуть підпасти під ст. 383 КК України. Домовитись про реструктуризацію нереально. Їх працівники спілкуються по скриптах і як роботи говорять про повернення суми позики і космічні штрафи.
Манівео
11 марта 2021, 12:36
Доброго дня!

Дякуємо за відгук! Нам шкода, що ви потрапили в неприємну ситуацію з грошовими надходженнями. Ми завжди готові піти назустріч у разі фінансових труднощів: пропонуємо нашим клієнтам пролонгацію кредиту або зміну графіка погашення заборгованості, якшо клієнт звертається до нас до настання прострочки. В майбутньому у разі виникнення фінансових труднощів рекомендуємо не чекати прострочення й одразу звертатися до контакт-центру.

Напишіть, будь ласка, на quality@moneyveo.ua, ми обов'язково знайдемо рішення, яке задовольнить обидві сторони.

З повагою,
moneyveo.ua

Коментарі до відгуку - 3

karina1955karina19552021-03-10 13:43:41
Саме обурливе - компанія самовільно без попередження списала певну суму з кредитки (кредитних коштів) іншого банку.
karina1955karina19552021-03-14 10:32:16
Компанія Манівео не йде на спілкування по реструкуризації боргу. Скинули повідомлення в ультимативній формі. Написав кілька листів на пошту - відповіді не отримав. Натомість СМС, що справа буде передаватись до суду прийшла. Компанія не працює в правовому полі. Я не отримав жодної грунтовноґ відповіді на свої питання. Готую позовну заяву.
karina1955karina19552021-03-14 10:47:04
Відгук успішно відредаговано