КредитМаркет

Показати інші кредити

Обман

1/5
Oksana30212020-08-22 05:29:20
Хотела взять кредит ,, Легко,(на упрощённых условиях),, на сумму :30000 тис.грн., Заполнила заявку на сайте, мне перезвонили, так как я работаю неофициально, и стаж работы менее 4-х месяцев, мне предложили сумму :20000 тис, я ответила на все вопросы в телефонном режиме, и мне сказали ждать результат в смс.Через минут 20, пришло смс в котором было написано:,, ваша заявка попередньо схвалена,,і адреса відділення куди потрібно підійти (м.Буча, Київська обл.)з паспортом і кодом.Потім мені ще зателефонувала менеджер з того відділення,і сказала підійти з паспортом і кодом для оформлення кредиту.Результат: Я туди приїхала, відділення працює з 10:00, кредитного менеджера в цей час на робочому місці не було… Телефон не відповідав, я вже хотіла їхати як нарешті взяли трубку(10:30)., далі в мене взяли паспорт і код, ввели данні, потім спитали, а де довідка про доходи???? Без довідки ми зараз кредитів не даємо… Питання: Навіщо ви морочите людям голову?! Навіщо вся ця брехня зі спрощеними умовами?! Я потратила кошти на дорогу,і потратила пів дня свого часу і нерви! Коли вже такі шарашкіни контори почнуть відповідати за нанесені матеріальні та моральні збитки, та брехню!!!

Коментарі до відгуку - 0

Відгук успішно відредаговано