Мінфін - Курси валют України

Встановити
КошельОК

Оформлення на сторінці недоступне

Кредит в КошельОК

Показати інші кредити

Про компанію

Сервіс на даний час не надає послуг з кредитування.

ТОВ «КошельОК» надає послуги швидких онлайн кредитів на карту на споживчі потреби. З'явившись на ринку в 2018 році на етапі стартапу з нуля, швидко завоювала довіру ринку і продовжує набирати обертів.

Юридична назва: ТОВ «Кошельок» (код ЕДРПОУ: 40842831)

Свідоцтво про реєстрацію: ФК № 814 від 01.11.2016 р.

Засновник: Крилов Сергій Анатолійович

Бенефіціар: Крилов Сергій Анатолійович

Директор: Крилов Сергій Сергійович

Головний офіс:08135, Київська обл., Києво-Святошинський р-н,c. Чайки вул. Антонова 8а
Графік роботи:

Відгуки про компанію — 12

1/5
Fbhshx2023-02-23 16:20:46
Хамы, Воры, обманщики. Взяла до войны 2000 грн, не было как оплатить, номер к которому привязан кредит потеряла, случайно проверила свою кредитную историю, узнала, что есть долг. Созвонилась с ними из другого номера, попросила сделать скидку и поменять номер для доступа в аккаунт. Сделали все. Но сумму не поменяли, итого 9000грн. Сошлись на 4100грн, я оплатила, кредит висит. Трубку не берет, когда брал кормил завтраками. Кстати там всего один сотрудник, видимо он и есть владелец. Сказал что я сбежала за границу, хотя моей дочери три года, а в моем городе обстрелы каждый день, хоть это и не важно, просто обидно.
1/5
09381828782022-02-06 18:30:14
5500 сума кредиту, в день просрочки не можеш ні з ким зв'язатись, відповідь одна «Вам передзвонять через 10-15 хв», протягом 3 днів така історія. Сума росте… Дзвонить працівник, говорить якось не адекватно (враження, що під кайфом). Сума до закриття близько 9000грн.
Хочеш продовжити сплати ще за послуги 1100грн.
Це яма!!!
1/5
Ana082021-05-11 16:30:53
Протермінувала з оплатою (моя помилка і це розумію). Перед вихідним зробила пролонгацію, але кошти вночі повернулися назад. В суботу зробила декілька спроб ще раз зробити оплату, але банк не проводив платіж і в результаті заблокував мою картку. Отримала картку лише у вівторок, так як були святкові дні і відділення не працювало, не змогла вирішити це питання.
Почали телефонувати і говорити, що будуть дзвонити родичами і всім хто є в моїй телефонній книзі. На питання: що це є порушенням законодавства + політика конфідеційності — зі сміхом відповіли, що у договорі є пункт: дозвіл надання контактної книги, галочку на що я не прибрала

Тому прохання: якщо читаєте уважно, то перечитайте ще раз, щоб не вляпатися…
Не робіть моїх помилок!
1/5
name88002021-03-05 11:52:40
Телефонує № тел.: 0665274341, представився Гєною, назвав назву компанії «Кошельок». Не являюсь їхнім клієнтом і ніколи ним не був. Погрожує фізичною розправою, погрожує в мережі розмістити особисті дані, бидляча манера спілкування. Декілька тижнів назад телефонувала його колега Олеся, розмову розпочала відразу з нецензурною лайкою, а потім в цій же розмові повідомила назву компанії «Кошельок». Всі розмови записані, зі скаргою буду звертатись до ВАФК і до нац. регулятора з наданням всіх записів розмов.
1/5
680553112021-02-09 11:20:41
Доброго дня, 17.01.2021 десь в 11:41, я отримав на свій фінансовий номер телефону повідомлення від мікрофінансової компанії ТОВ «Кошельок» наступного змісту (Заявка погоджена. Підтвердіть договір в особистому кабінеті), через 2 хвилини, в 11:43 я звязався з гарячою лінією даної компанії, щоб повідомити про отримання даного смс і що ніякого кредиту я у них не оформляв, на що мені відповіли, що це просто реклама, не зважайте. Раніше я вже один раз звертався за невеликою сумою в дану компанію, а саме 25.10.2020 я оформив кредит на суму 4000 грн терміном на 21 день і погасив його вчасно 14.11.2020 року (без відсотків). Відповідь співробітника компанії мене не запевнила і я вирішив зайти в особистий кабінет і перевірити, що там відбувається, на що я побачив, що у моєму особистому кабінеті був оформлений кредит на суму 5200 грн, я тут же перенабрав у компанію, на що мені відповіли, що в Неділю у них ніхто не працює, телефонуйте в Понеділок, а саме 18.01.2021. В особистому кабінеті я побачив, що мій фінансовий номер телефону був не змінений, а карта була додана, яка мені не належить, з номера карти на яку перевели гроші я знаю тільки останні 4 цифри, та те, що карта належить ОТП Банку, які я дізнався з особистого кабінету ТОВ Кошельок. При цьому номер телефону особи причетної до протиправних дій мені теж не відомий, так як мені ніхто не телефонував, паролі з смс для підтвердження я теж НЕ НАЗИВАВ. Як вияснив я при власному рослідуванні, що у даній компанії саме цього дня, зламався сайт ( в особистий кабінет можна було зайти без пароля, а 4 значний код підтвердження, який приходив на мій фінансовий номер, можна було легко підібрати ввівши у всі поля цифри від 0 до 9, тобто коли ти вводив цифри 0000, система писала, що поле 1 2 і 3 невірно введено, відповідно ми вже знали, що поле чотири це цифра 0 і так далі, цей пароль можна було вводити безкінечно і система не блокувала Шахрая)! При повідомленні цих даних у компанію ТОВ «Кошельок» співробітники технічного відділу компанії мене уважно слухали і уточняли всю інформацію, потім все виправили і через пару годин зателефонувавши мені повідомили, що я Шахрай і це я оформив у них кредит і не хочу платити, говорили дуже по Хамські.
1/5
680553112021-01-28 20:45:57
У мій особистий кабінет зайшли шахраї і оформили кредит на свою карту, тому що у них зламався сайт і не запитувало пароля входу, а смс з кодом, яке відправлялось на телефон клієнта можна було підібрати ввівши в усі поля цифри від 0 до 9. Після цього Ваші дані внесуть в БКІ та будуть вимагати з Вас гроші кажучи, що це Ви оформили кредит, хоча є Заява в Поліцію і вони знають, що це трапилося через їхню некомпетентність, жах, відправлю їх в ліс по гриби
1/5
Tanl19852021-01-26 22:15:12
Ваша компанія порушує закон України займаючись шантажем, погрозами в розповсюдженні неправдивої інформації. Згідно ст..155 ,156 УК України це карається строком позбавлення волі на 2 роки.Завдяки збереженним скріншотам це легко буде довести. Чекайте.
1/5
JustCherry2020-12-17 16:53:14
За тиждень прострочки зателефонували на роботу і всю інформацію детально виклали! кредит в той самий день оплатили але через їх дзвінок приходиться звільнятись з роботи!
1/5
aleksandrita922020-11-20 16:43:57
Ужасная компания! Пишут на вайбер со скрытого номера. Разные угрозы. Делают порноколлажи и уверяют, что разошлют их всем знакомым.
4/5
Cinderella22020-10-25 23:35:15
Серед плюсів назвала б високий відсоток схвалення позик, але сервіс не цілодобовий. Після 20:00 «мертві бджоли не гудуть», чекайте до ранку, поки оператори прокинуться. Хоч і кажуть, що режим роботи 24/7. Сайт жахливий: тексти примітивні до нудоти, з граматичними помилками, зображення страшні, кольорова гама в стилі «вирви око» Де ви таких дизайнерів з контент-менеджерами знайшли? Порадував перший кредит під 0% і можливість продовжити навіть протерміновану позику.

Як отримати кредит в КошельОК

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Мікрокредитна організація КошельОК — як взяти онлайн-займ в Україні

МФО КошельОК одна з найпопулярніших кредитних компаній України. KoshelOK.net схвалює більше 95% вхідних заявок — отримати гроші можна навіть без офіційного доходу — просто, швидко і зручно. Кредити видаються на іменну банківську карту позичальника — вам буде потрібно тільки кілька хвилин вільного часу і доступ в інтернет.

Переваги та недоліки компанії

Більшість звернулися в МФО КошельОК задоволені умовами надання кредиту. Клієнти відзначають привабливі відсоткові ставки, а також швидкий розгляд заявки. Чому взяти онлайн-займ вигідно? У числі основних переваг компанії:

 1. Взяти кредит можна в будь-який час доби і без вихідних. Все, що потрібно клієнту — заповнити анкету і дочекатися розгляду заявки. Остаточне рішення буде винесено протягом 10−15 хвилин. Якщо запит схвалений, гроші надійдуть за вказаними реквізитами протягом декількох хвилин. Вам більше не потрібно відвідувати офіси банку і чекати довгого розгляду — отримати позику на карту можна, не виходячи з дому.
 2. Різноманіття способів оплати — повернути онлайн-займ можна як в особистому кабінеті, так і через термінали оплати, за банківськими реквізитами.

Єдиний недолік — неможливість отримання великих сум при першому зверненні. Якщо ви подаєте заявку вперше і не маєте інших кредитів, компанія схвалить невелику суму.

Як взяти кредит

Для того щоб взяти КошельОК кредит, перейдіть на офіційний сайт компанії, розташований за адресою KoshelOK.net. Процес оформлення заявки і отримання позики займе у клієнта не більше 15 хвилин. Все просто:

 1. Зверніться до калькулятору «Миттєвий кредит» — вкажіть суму і термін позики. Система автоматично розрахує процентну ставку, а також суму переплат. Якщо умови влаштовують, переходите до наступного етапу, клікнувши опцію «Отримати кредит». Якщо у вас є промокод, що дає право на знижку, введіть його у відповідному полі.
 2. Приступите до заповнення онлайн-анкети. У формі вкажіть особисті дані - прізвище та ім'я, ІПН, номер мобільного телефону, електронну пошту. Задайте пароль для входу в особистий кабінет і вкажіть його 2 рази. Погодьтеся з умовами угоди і натисніть кнопку «Далі».
 3. Підтвердіть номер мобільного телефону. Протягом декількох хвилин система відправить на зазначеній номер код, що складається з чотирьох знаків. Введіть його в формі і переходите до наступного етапу.
 4. Почніть вводити детальну інформацію про себе. МФО КошельОК запросить дані про місце реєстрації, роботи, щомісячний дохід. Крім того, необхідно вказати серію та номер паспорта, а також найменування органу, яким він був виданий. Заповніть форму інформацією про сімейний стан, освіту, кількості дітей. Зверніть увагу — обов’язково потрібно ввести контактні дані двох осіб, які готові підтвердити дану інформацію.
 5. Завантажте чіткі фотографії паспорта та ІПН. Пам’ятайте, що нечіткі або розмиті знімки можуть стати підставою для відмови в позиці. Крім того, клієнту потрібно надати своє фото з розворотом паспорта. Ваші дані ніколи не будуть передані третім особам — ідентифікація — обов’язкова процедура з точки зору безпеки.
 6. Підтвердіть банківську карту. МФО КошельОК кредити автоматично перевірить зазначену інформацію і спише, а потім поверне незначну суму коштів. Все просто — вкажіть номер карти, власника, термін дії, а також CVV (розташований на зворотному боці), а потім клацніть на опцію «Перевірити».

Після того як карта перевірена, відправте заявку на розгляд. Відповідь буде представлений на екрані і продубльований в СМС-повідомленні.

Зверніть увагу: в ході обробки заявки на кредит співробітники МФО КошельОК можуть передзвонити за вказаним номером для уточнення деталей. Дзвінки можуть надходити і контактним особам.

Якщо компанія винесла позитивне рішення, позичальникові залишиться лише прийняти умови договору. Вкажіть код з СМС повідомлення — кошти надійдуть за вказаними реквізитами протягом декількох хвилин.

Як повернути кредит

Повернути позику в МФО КошельОК кредит можна кількома способами:

 • через особистий кабінет. Перейдіть на офіційний сайт компанії, введіть дані від аккаунта і зверніться до опції «Погасити займ». Далі введіть суму переказу і підтвердіть платіж за допомогою коду з СМС повідомлення. Кошти надійдуть на рахунок МФО протягом декількох хвилин — заборгованість буде погашена.
 • через термінали самообслуговування. Звернись до одного їх електронних терміналів, перейдіть в розділ «Платежі» і виберіть компанію КошельОК. Важливо — якщо компанія не представлена в списку, можна виконати переказ за реквізитами. Після того як реквізити будуть введені, вкажіть суму і підтвердіть платіж. Обов’язково зберігайте квитанцію про оплату.
 • в одному з банків. Вкажіть в квитанції реквізити МФО КошельОК, в пункті «Призначення платежу» — номер кредитного договору. Платіжне доручення можна зробити як в банку, так і попередньо роздрукувати з особистого кабінету. Зверніть увагу, що банківські перекази можуть оброблятися до трьох днів — подбайте про погашення заборгованості заздалегідь.

Зверніть увагу: оформлення пролонгації позики в МФО КошельОК недоступно. Якщо клієнт не виконує свої зобов’язання протягом 24 годин після закінчення терміну кредитного договору, компанія встановить підвищену процентну ставку. Якщо борг не буде погашений протягом 30 календарних днів, МФО вправі нарахувати пені.

Що робити, якщо КошельОК відмовили в кредиті?

Якщо кредитна компанія КошельОК відмовила в позиці, це може бути викликано:

 • зіпсованої кредитної історією. Якщо ви маєте діючі кредити з великою кількістю прострочень і на великі суми, компанія має право відмовити за заявкою. Поліпшити кредитну історію можна, внісши невеликі платежі за поточними зобов’язаннями.
 • помилками і некоректними відомостями, зазначеними в анкеті. Навіть найменша помилка може стати підставою для винесення негативного рішення. Обов’язково перевіряйте зазначені дані і ні в якому разі не вводьте неправдиві відомості - вся інформація ретельно перевіряється.
 • низьким доходом. Незважаючи на те, що кредитна компанія КошельОК вважається однією з найбільш лояльних на території України, в наданні позики може бути відмовлено через нульового доходу. Однак, в 95% випадків МФО пропонує оформити позики на менші суми.

Відгуки

Компанія КошельОК кредит на карту успішно працює на українському ринку більше 5 років. В цілому, відгуки про кредитної організації позитивні - позичальники зазначають лояльні умови і високий відсоток схвалення заявок. Якщо ви брали онлайн-займ в даній МФО, поділіться своїм досвідом з іншими читачами Minfin.com.ua.