FinX

Показати інші кредити

Відгуки про компанію — 36

3/5
MiroslavaG0lyb2024-04-17 12:34:09
Прийшло смс про акцію, що буде 0.01 відсоток за користування, я подала заявку, а в результаті погодили суму під відсоток 0.2, що за фігня взагалі?
Yulia12309872024-03-29 07:39:22
Була у відділенні в місті Полтава,  співробітник Катерина була дуже привітна відповіла на всі задані запитання, відразу видно її компетентність, підібрала вигідний відсоток  змогла пояснити їхню перевагу над іншими МФО, розповіла як економити на відсотках  з  віділення вийшла щаслива  і з коштами для своїх потреб, обовʼязково повернусь знову з цією людиною приємно працювати.
OlgaChepur2024-03-28 08:50:47
Працівники данної організації хами, чинять телефонний терор, принижують честь і гідність, обзивають, чинять психологічний тиск і психологічне насилля. Працівники не знають, що після оплати по реквізитам кошти на їх рахунок можуть поступити протягом 3-х банківських днів. Також нараховують шалені відсотки і хоч спочатку кажуть, що достатньо закрити тіло кредиту і вони все спишуть потім інший фахівець каже, що такого ніколи не буде. Дзвінками і погрозами спричинили гіпертонічний криз з АТ 210/100 але не визнають свою провину і не хочуть компенсувати завдану моральну та матеріальну шкоду здоров'ю. Надаю розголос в соціалтних мережах та ЗМІ та записи розмов оприлюднюю.
dekef352024-03-25 11:59:39
Користуюся послугами FinX вже давно. Завжди погашаю позики вчасно. Подобається, що є можливість продовження терміну користування. Ввічливі співробітники. Рекомендую до співпраці.
kacainna502024-02-27 18:25:17
Непогана кантора але великий процент ну ви бачене самі на що підписуетесь
4/5
Олександр2024-02-01 11:45:02
Взяв тут кредит вже вдруге. Компанія як і більшість інших, але мені сподобалося, що при повторному кредиті вони мені кращі умови запропонували, термін довший ніж у більшості фінок. Думаю що буду і далі звертатися.
Lili12345672024-01-20 11:38:42
Працівники підтримки хамовиті, не етичні, не знають відповіді на питання, кидають трубки.Було нараховано 1 грн боргу хоча я сплатила 2 суми по графіку платежів, на 10 раз сказали що за смс інформування. Питаю чого тоді в мене на наступний період переплата 2 грн, відповіді не має. Кажуть так сплатіть 1 грн( це для них так смішно) Я то сплачу але в чому проблема адекватно пояснити і не переносити ті 2 грн на наступний період, а не вказувати борг? Спочатку 1 грн, а потім 1000 грн звідкись візьметься? Не розумію я такого. В мене є скріни що я сплатила і що нараховано в їхньому кабінеті, але толку якщо люди не можуть адекватно пояснити навіщо 2 грн переносити на наступний період і не вказувати борг
OlyaKatsarska2024-01-17 11:02:44
Доброго дня. Відгуки пишу не часто, але хочу подякувати Ярославу, мені дуже сподобалася підтримка на всіх етапах. Я замучала його купою запитань ще при заповненні анкети, бо не хочу потрапити на кота в мішку. Він все розповів, допоміг подати заяву по телефону і потім ще й перезвонив і розповів, що далі робити. Дуже привітний та веселий, аж настрій підняв. По умовам теж все сподобалося, кредит на пів року, не треба переживати, як його швидко закрити.
OlgaChepur2024-01-11 17:09:01
Добрий день, я Чепур Ольга Сергіївна, 23.03.1984р.н. переконливо прошу припинити телефонний терор, психологічне насилля, психологічний тиск та порушення законодавства вашими працівниками. Та дотриматися вимог нацбанку стосовно закриття кредиту за тіло позики і сплатити те, що мені залишилося, щоб закрити за тіло позики та чекаю від вас відшкодування завданої мені моральної шкоди за те, що ви порушили чинне законодавство. Також про те, що не виконуєте припис нацбанку змушена написати чергове звернення в нацбанк. Згідно звернення в нацбанк погрожувати залучати виїздом служби безпеки до додому та на роботу без рішення суду- це порушення чинного законодавства. Та колег, взагалі згідно чинного законодавства як і місце роботи не маєте права турбувати. 15.01.2024 сплачу повністю борг. Чекаю вибачення від вашого працівника та компенсації за його незаконні дії. Телефонні дзвінки з погрозами, залякуванням, психологічним тиском і насиллям надходять з номера 0675557534, 0675557248. Зараз вимагають сплатити борг протягом години, або буде відправка служби безпеки за місцем проживання та роботи, хоч це є порушення законожавства, як і шукати номери телефонів, які не вказані в договорі і на них телефонувати.
olexandr122023-12-18 12:29:12
Давно беру кредити онлайн і ніколи не понімав для чого взагалі потрібні відділення. Але коли на цей раз не зміг підписати договір в особистому кабінеті, бо у мене Київстар і не приходили смски з кодом, подзвонив на гарячу лінію і там мені розказали, що у відділенні можна підписати договір від руки. Це було для мене спасіння, бо гроші треба вже, а ждать, коли смс почнуть приходити, зовсім не варіант. Менеджер на Гагаріна в Києві була привітна, все зробила бистро. Короче я залишився задоволений.
FinX
21 декабря 2023, 11:12
Доброго дня, Олександр!
Ми цінуємо кожного клієнта. Дякую, що приділили свій час щоб поділилися враженнями від використання наших кредитних послуг. Звертаємо увагу, що для постійних клієнтів у нас діють більш вигідні умови кредитування та знижки.
З повагою, команда FinX.