Dinero

Змінюють умови кредитування.

1/5
pavlikyuriy2020-04-03 22:59:09
Привіт.
Читаю відгуки і складається враження, що всіх все влаштовує та всі в шоколаді — так?
А тепер до реальної ситуації.
Зараз в Україні карантин і щоб хоч якось «бути з людьми та чути їх» — це, на жаль, не про Dinero.
Пишу від себе та свою власну думку та реальну оцінку даної компанії.
Ще на початку Березня в власному кабінеті в мене була можливість пролонгувати займ на 7, 14 та 30 днів, настав термін або погашення або пролонгація де я вибрав пролонгацію. Та не склалось — компанія заднім числом та в односторонньому порядку змінила умови пролонгації в варіант лише один — на 30 днів.
Телефоную оператору на що отримав відповідь бла бла бла і що вони не вважають за потрібне інформувати всіх своїх клієнтів про зміни і мають право їх змінювати так, як вважають за потрібне.
Хтось з користувачів вживав слово диб...?
З 1 по 30 Квітня копманія запропонувала всім своїм користувачам мега Акцію — 14 на 30 та 30 на 60…
але вона чомусь зовсім не Акція, а обман до того ж відкритий на підлий під назвою «канікули».
Математика проста — пролонгацію на 14 днів стала дорожчою ніж раніше на 30 днів (1600 грн./1160 грн.).
Як Вам проста арифметика???
Так що панове, ось такі помідори.
На жаль, я розчарований компанією та їхнім підходом та розумінням.
Зайдіть кожен в свій кабінет Dinero і порахуйте прості речі та переконайтесь «хто є хто».
Тому, на жаль, не рекомендую.
Але в кожного є вибір та власна думка.
Всім гарного настрою та не хворійте )
Dinero
6 апреля 2020, 17:15
Дякуємо за Ваш відгук! Просимо вибачення за завдані незручності! Для виправлення ситуації по Вашому зверненню прохання надати на електронну адресу info@dinero.ua або телеграм канал @FKDineroBot Ваші ПІП, контактний номер телефону та коротко суть звернення.

Коментарі до відгуку - 1

PlatelshikPlatelshik2020-04-03 23:30:41
Хорошие отзывы пишут наверное операторы динеро. При обращении в их поддержку из меня пытались сделать дибила, который не знает что такое проценты по кредиту, вопрос мой не решили, внятных объяснений не было. И оператор после каждой моей фразы пытается закончить разговор, кидая фразу "могу я ещё чем то помочь?"
Відгук успішно відредаговано