Мінфін - Курси валют України

Встановити

Гаряча лінія CreditPlus — 5

alekspol14 ноября 2023, 9:28
Добрий день,
хочу повторити своє запитання, трохи його розширивши:

Ваша компанія входить до Авентус груп, яка купила через Авентус-фінанс у рф дві російські компанії під назвою «Вітомек» із сумарним обсягом активів понад 35 млн. дол.
Скажіть, в якому обсязі ваша компанія брала участь у фінансуванні цієї угоди?

Відповідь, що ви не маєте стосунків із рашистами, не підійде: фіндир Авентус групи щодня спілкується з фіндиром Авентус Капіталу, власник Авентус Групи особисто вів переговори щодо купівлі «Вітомек».
CreditPlus
24 ноября 2023, 16:03
Добрий день! Компанія «Авентус Україна» не має жодного відношення до будь-яких компаній, які зареєстровані на території рф.

Окрім того, компанія Авентус Україна вважає своїм обов'язком регулярну допомогу підрозділам ЗСУ, а усі без виключення працівники компанії CreditPlus як і усі звичайні українці щиро радіють кожного разу коли у рашистів палають ср@ки 🔥 Дякуємо за проявлену зацікавленість до нашої компанії. Слава Україні!
Daxto21 мая 2022, 15:10
Пришлось письмо от вашей компании с текстом «Ви отримали цей лист, оскільки оформляли позику в CreditPlus — сервісі простого кредитування.» Я ничего нигде не оформлял и напишу сразу заявление в полицию
Skorp267 февраля 2022, 16:06
Почему как ‘выбивать’ деньги из людей так у Вас все методы хороши, и звонки постоянные и террор близких и соседей и лексика соответствует ( а как вернуть проценты по Закону Украины так года нужны и Ваши просьбы подождать, и перекидывать документы из отдела на отдел?!
CreditPlus
21 февраля 2022, 11:28
Доброго дня, Skorp26.

З вашого відгуку не зовсім зрозуміло, питання в неетичній поведінці нашого фахівця, що недопустимо, чи в поверненні відсотків за кредитом. Наша компанія діє в рамках чинного законодавства, та не допускає згадані вами порушення. Для перевірки зв'яжіться, будь ласка, з нами за безкоштовним номером 0 800 753 363 або за електронною поштою info@creditplus.ua.

Дякуємо за ваш відгук. Ваш зворотний зв'язок допомагає нам удосконалювати сервіс!
Oxana5556625 января 2021, 21:12
Прошу надати інформацію, дані, які є у вашій спілці на Келюшко Оксану Богданівну.
EA6520 мая 2020, 15:29
Когда сотрудников вашей конторы, которые занимаются сбором информации по соц.сетям, а потом лепят дебильные фотки и угрожают опозорить из-за невовремя погашённого кредита, приструнят?! Надеяться на увольнение или отсидку, понимаю, смешно. Но Ваши методы — ГАНЬБА!!!
Отримати кредит