Про компанію

Рейтинг компанії: 74.86 / 100

Cashberry — простий і зручний сервіс мікро онлайн кредитування для населення. Компанія успішно працює на ринку України з 2016 року. Кредити надаються ТОВ «Інвест Фінанс».

Свідоцтво про реєстрацію та ліцензії. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №756 від 07.06.2016, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Ліцензія видана Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг 16.05.2017 (безстрокова).

Директор: Купріянов Максим Сергійович.

Переваги та недоліки в компанії Cashberry

 • швидкий розгляд заявок,

 • оформлення онлайн,

 • миттєвий переказ на карту,

 • прозорі умови кредитування,

 • оформлення позик в будь-який зручний час і місце, не виходячи з дому,

 • можливість продовження терміну позики,

 • безпеку угоди і конфіденційність отриманої інформації,

 • безпеку особистих даних,

 • наявність зручного калькулятора для визначення вартості мікрокредиту в онлайн режимі.

До недоліків можна віднести:

 • при простроченні різко зростає відсоткова ставка,

 • компанія може передати заборгованість колекторської службі.

Основні умови кредитування

Вся процедура оформлення здійснюється в онлайн режимі. Через Кешбері онлайн можна взяти до 8000 гривень.

Під час першого звернення до CashBerry максимальна сума становить 1000 гривень, а термін — до 30 календарних днів. Слід зазначити, що отримати максимальну суму можуть тільки позичальники з гарною кредитною історією і високим кредитним рейтингом.

Що ж стосується зареєстрованих користувачів — процентна ставка, термін і кредитний ліміт будуть залежати від їх внутрісистемного рейтингу і рівня в рамках програми лояльності. Побачити всі умови кредитування кожен клієнт може в особистому кабінеті.

Мінімальні вимоги до позичальників

 • вік — від 18 років,

 • мати українське громадянство,

 • наявність ідентифікаційного номера та паспорта громадянина країни,

 • наявність мобільного телефону і банківської карти будь-якого банку.

Як взяти позику

 • Вибрати термін і суму кредиту на головній сторінці сайту,

 • Пройти простий процес реєстрації,

 • Дочекатися рішення компанії,

 • Отримати гроші на карту.

Як погасити кредит

Фінансова організація пропонує кілька варіантів:

 • внесення оплати через термінали,

 • персональний кабінет,

 • відділення та каси банків.

Програма лояльності

Для постійних клієнтів діє програма бонусів. Компанія видає клієнтам спеціальні промокоди, вони дають право на знижку від діючої процентної ставки.

Також можна отримати додаткові заохочення — знижку на процентну ставку і збільшення доступної суми кредиту на банківську карту. Користувач самостійно може вибрати тип бонуса.

Позичальники, які своєчасно виконують свої зобов'язання, можуть накопичити бонусні бали, які допоможуть перейти на більш високий рівень довіри компанії. Кредитний ліміт з часом збільшується, а ставка падає.

Головний офіс:01021, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7, оф. 103
Графік роботи:

Відгуки про компанію — 31

Мошенники
1/5
784948402020-10-21 10:52:15
Очень интересно от куда у этой организации доступ к личным данным
Этот пункт у на охраняется законом
Почему их никто не проверяет?
Они звонят мне уже больше месяца, робот говорит, что я нарушила закон.
Но никакого отношения я к ним не имею, никогда не оформляла кредит и никогда не давала согласие на обработку своих данных
Говорят, сто я контактное лицо человека, которого я не знаю и никогда не слышала.
Как с точки зрения закона возможно сократить это безобразие с звонками?
Мошенники
1/5
JulzAmera2020-10-19 11:47:11
Никому не рекомендую пользоваться услугами данной компании. Занимаются откровенным мошенничеством, выманивают у людей деньги. Используют дешевые уловки со звонками от роботов с угрозами, что я якобы нарушила закон и будут последствия. Ни разу мне не поступал звонок от реального менеджера, который бы объяснил мне ситуацию, кто им должен, сколько должен. Мне пришло сообщение от них, что я являюсь контактным лицом таких-то должников, двух лиц. Имен этих людей я не знаю, никогда с ними не встречалась. Я позвонила в компанию с попыткой выяснить ситуацию, и удалить мои данные, так как я не давала им своего письменного согласия на их обработку, хранение, использование, на что мне просто ответили, что приняли мою заявку и рассмотрят. Звонки продолжались, потом пришло еще одно сообщение о том, что я контактное лицо таких-то двоих должников, где одно из имен уже было совсем другое. В сообщении были указаны контактные номера этих людей. Я с ними связалась, по одному номеру был человек с тем же именем, что в сообщении было указано, но никакой кредит он в этой компании не брал, меня знать не знает и живет в другой стране совсем. По второму номеру не оказалось человека ни с одним из имен, которые были указаны в сообщениях, меня он тоже не знает и ни о каком кредите также. В сообщении они также не указывали сумму задолженности, что тоже странно, так как в сообщении они предлагают мне помочь этим должникам погасить свой долг, указывают номер договора и способы оплаты.
Очень дешевая и старая как мир схема, не ведитесь это.
Я задоволен
5/5
OlegBorisov2020-10-03 11:44:16
І мене тут не так давно виручили. У самий невідповідний момент поламалася машину, на роботу їжджу на ній кожен день, і як на зло грошей не було. Тут мою заявку швидко схвалили і гроші в той же день прийшли. Все виявилося дійсно легко і інтуїтивно зрозуміло. Також, і особистий кабінет зручний, відсотки адекватні. Так що цілком можна сюди і в майбутньому сміливо звертатися.
Выдают быстро
5/5
alexardeev2020-09-27 13:13:04
Занимаю тут не в первый раз, иногда реально выручает. Сейчас почти нет заказов на работе из-за этого коронавируса, поэтому даже за квартиру деньги отдать — это проблема. Деньги выдают быстро, все по интернету оформляется, приходит все на карточку. Сейчас вроде как могу брать больше, если нужно. Проценты раздражают, но, а где взять денег, чтобы и без процентов. Короче, нормально это еще.
Отличный сервис
5/5
987202012020-09-21 00:58:02
Очень выручили в прошлом месяце, когда срочно нужны были деньги на лечение зубов. Потребовали минимум документов, одобрили займ буквально в течении получаса, деньги сразу же получил. Сервис крутой, для тех, кто экономит свое время. В первый раз дали всего 5 тысяч, зато теперь можно брать до 15! Проценты небольшие, если отдать как можно быстрей.
23 вересня 2020, 17:19
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 23.09.2020).
Пользователь не предоставил доказательств по запросу администрации сайта, подтверждающих, что он является клиентом или пользовался услугами данной компании.
Непогана компанія
5/5
DianaMak2020-09-16 18:59:02
Не люблю брати позик, але іноді доводиться. Позичала в Cashberry гроші вже три рази. Нічого поганого про цю компанію сказати не можу. Працюють чесно. Добре, що кредит можна оформити через сайт компанії. Реєстрація нескладна, все зрозуміло. Платила також через кабінет. Схвалюють заявку швидко. Шкода, що першого разу дали лише 5000 грн., мені потрібно було трохи більше, але мене влаштували відсотки.
Задоволений послугами сервісу.
5/5
Dmitriy362020-09-13 13:48:26
Звернувся вперше тижні 2 тому. Терміново знадобилися гроші на покупку матеріалу для ремонту. Не хотілося щоб робота простоювала, а на роботі як зазвичай затримали з/п.Тут мені швидко схвалили кредит, звичайно хотілося взяти більше 5 тис. грн., але для нових клієнтів у них обмеження стоять. Але навіть тієї суми цілком вистачило. Суму з відсотком потім протягом 10 днів повернув, до речі не так вже й багато переплатив в результаті. Дуже зручно, особливо коли потрібно швидше взяти кредит.
Ужасная организация!
1/5
ElinaP15102020-09-01 17:38:25
Хотела написать злостный отзыв об этой конторке, но поняла, что Я тут им никого не удивлю!
Никогда не являлась их клиентом, и, вроде как, даже не собиралась. В воскресенье, 30.08.20, приходит смс о том, что Я являюсь контактным лицом какого-то там Олега, которого Я и близко не знаю. После чего начинается террор звонками, звонит автоответчик, страшным голосом сообщает, что «Порушено закон...» или даже говорит «Ви порушили закон!».
Дозвониться в службу поддержки можно. Но те, извините за выражение, овцы, что там работают, ничем помочь не могут. Номер мой они удалить со списка не имеют права! Обещают со специалистом соединить, на этом моменте просто звонок обрывается. Заблокировала уже два десятка номеров, но они все равно продолжают звонить с других.
Написала на Фейсбуке отзыв на их странице. Реакции, конечно же, ноль!
Отличная контора! Отличный сервис!
різко знадобилися гроші
5/5
592214232020-08-29 07:30:07
У cashberry звернувся вперше, різко знадобилися гроші, а взяти і зайняти було ніде. Раніше не користувався подібними послугами і завжди скептично був налаштований. Умови вийшли цілком адекватні, спочатку побоювався космічних відсотків, але мені все пояснили і детально розписали. До кінця обговореного терміну все віддав, підводних каменів не було.
Никому не рекомендую
1/5
EvaDomnich2020-08-15 15:12:42
Мой знакомый взял кредит в 500 грн, компания не проверила кредитоспособность. Мне не звонили и не спрашивали могу ли я поручится. При выходе на просрочку, т.к. Зарплату обещали но не выдали начались звонки всем знакомым и родственникам, сотрудникам, компаньонам, за день по 20 и более звонков. Даже когда платеж был внесен звонки продолжались. Никому не рекомендую пользоваться услугами данной компании. Для того, чтоб получить справку о закрытии кредита нужно писать письмо и отправлять почтой, на электронный адрес не отправляют.

Як отримати кредит в Cashberry

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Cashberry: відгуки, переваги компанії

Cashberry – це онлайн-сервіс з мікрокредитування, що працює з 2016 року. У компанії є офіційний сайт, телефон (+380984151818), електронна пошта (info@cashberry.com.ua), юридична адреса.

Компанія володіє всіма необхідними документами для осущетсвленія фінансової діяльності: ліцензія видана Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг 16.05.2017 (безстрокова).

Сервіс працює цілодобово, без свят та вихідних.

Переваги кредиту в Cashberry

Cashberry – це київська МФО, яка входить в топ кращих мікрофінансових організацій столиці. Свої рейтинги і репутацію компанія заробляє великою кількістю звернень громадян, успішними поверненнями з боку клієнтів, швидкістю видачі грошових коштів.

Менеджери компанії розглядають всі кредити в онлайн режимі.

Клієнти компанії оцінили високий рівень:

 • обслуговування;
 • швидкості видачі;
 • прозорості умов;
 • зручності повернення коштів.

Брати кредит в Cashberry зручно, так як сервіс забезпечує:

 • перерахування приходять навіть у свята і вихідні;
 • якісний сайт, адаптований під мобільний телефон, смартфон;
 • швидко розглядається і схвалюється протягом 15 хвилин.

Дійсні процентні ставки. Кредитний онлайн калькулятор з Cashberry

Згідно дійсних відсоткових ставок, сума кредиту становить від 500 до 15 000 гривень (в залежності від статусу клієнта), видається під 1-1,5%.

При цьому строки надання позики вибираються самим позичальником і складають від 7 до 30 днів.

Максимальна сума видачі не перевищує 15 000 гривень. На самому сайті в режимі онлайн можна порахувати суму відсотка, терміни і загальну суму повернення, з урахуванням процентних нарахувань.

Хто може взяти кредит?

Щоб отримати позику в Cashberry досить звернутися в МФО особисто, або заповнити електронну заяву на сайті. Кредит видається громадянам України при дотриманні наступних умов:

 • наявність паспорта та ідентифікаційного коду;
 • наявність дійсної банківської карти;
 • вік від 18 до 70 років;
 • підтвердження особи шляхом надання контактних даних будь-якого знайомого обличчя позичальника.

Хто може взяти кредит?

Кредит може взяти:

 • клієнт з поганою кредитною історією;
 • клієнт з чистою кредитною історією (коли котрі брали ніколи позики);
 • студент, який не має офіційної роботи;
 • той, хто не має поручителя;
 • громадянин пенсійного віку (до 70 років);
 • громадянин, який не має роботи.

Умови видачі коштів

Визначившись з тим, яким способом ви хочете отримати грошові кошти (перекладом на карту, на електронний гаманець, рахунок в банку або готівкою купюрами) – заповніть заяву, вказавши при цьому свій контактний номер мобільного телефону.

Cashberry допоможе вирішити грошове питання на нетривалий період:

 • для нових клієнтів відсоткова ставка складе 1,5%, термін кредитування від 7 до 30 календарних днів, максимальна сума - 5000 гривень.
 • постійним клієнтам компанія Cashberry готова допомогти на термін від 7 до 30 днів під 1%, при цьому сума не повинна перевищувати 15 000 гривень.

Переваги роботи з Cashberry

На ринку фінансових послуг компанія має ряд переваг перед іншими МФО, оскільки:

 • оперативно розглядає кожну подану заявку;
 • має індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • дає можливість продовжити термін виплати позики (не більше ніж на 3 дні);
 • не приховує своїх умов і не зобов'язує надалі виплачувати ніякі додаткові внески і платежі;
 • дає можливість оформити позику в режимі онлайн, не покидаючи стін своєї квартири.

Також завдяки кредитному калькулятору на сайті компанії ви зможете розрахувати точну суму і дату повернення позики.

Як оформити кредит

Щоб отримати кредит потрібно визначитися з сумою і термінами кредитування (розрахувавши відсотки і терміни погашення на кредитному калькуляторі на сайті).

Потім необхідно перейти до етапу отримання грошових коштів. Заповнити форму, внісши дані про себе, паспортні відомості, номер банківської карти, ІПН і т.п.

Після цього слід пройти верифікацію (іншими словами, підтвердити факт приналежності банківської карти позичальникові). Останній крок – підтвердження згоди своєї співпраці з МФО Cashberry.

Прострочення і штрафи

Тут пені нараховуються тільки на четвертий день прострочення. При цьому всі дані передаються в бюро кредитних історій, де пені нараховуватимуться до тих пір, поки покупець не зробить реструктуризацію свого боргу.

Як погасити заборгованість

У Cashberry, як і в будь-якому якому другому МФО, погасити кредит можна легко і швидко. Для цього можна скористатися різними способами, наприклад:

 • через особистий кабінет Cashberry;
 • через термінал самообслуговування;
 • в будь-якому відділенні банку;
 • за допомогою банківського онлайн додатки.

Особистий кабінет позичальника зручний тим, що, заповнивши анкету і ідентифікувавши свою карту, ви можете списувати з неї грошові кошти для погашення позики в будь-який час, не виходячи з дому.

При цьому варто відзначити, що оплачуючи позику в відділенні банку, важливо не допустити в номері  розрахунку помилок, оскільки точність внесення даних безпосередньо впливає на швидке і своєчасне погашення кредиту.

Акції та бонуси від компанії

Для тих, хто не вперше звертається за кредитом в МФО, пропонується знижена відсоткова ставка і підвищується максимальний поріг кредиту.

Так само звертаємо увагу, що у Cashberry є бонусна програма для постійних клієнтів, що допомагає підвищувати свій рівень за допомогою балів. А бали, в свою чергу, набираються і множаться при своєчасному погашенні кредиту. Чим вище рівень, тим нижче процентна ставка.

Реструктуризація боргу

Компанія має вагому перевагу перед іншими, так як проводить процедуру реструктуризації боргу. Це означає, що при наявності прострочення (понад 30 днів) клієнт має можливість зайти в свій особистий кабінет і замовити таку послугу.

У цьому випадку заборгованість розбивається на кілька етапів, перестають нараховуватися відсотки і розраховується індивідуальний графік погашення кожної частини, за яким надалі будуть погашатися залишки кредиту.

У цьому випадку варто врахувати, що кожен день прострочення передбачає підвищення процентної ставки.

Відгуки

Розкажіть про свої враження від співпраці з компанією у коментарях на Minfin.com.ua.