Умови отримання кредиту Cashberry

СтавкаТермінСума
Перший0.01% в деньвід 7 до 30 днів до 5000 грн
Повторний1.71% в деньдо 30 днів до 15000 грн
Отримати кредитВсі умови

Про компанію

Рейтинг компанії: 89.5 / 100

Cashberry — простий і зручний сервіс мікро онлайн кредитування для населення. Компанія успішно працює на ринку України з 2016 року. Кредити надаються ТОВ «Інвест Фінанс».

Свідоцтво про реєстрацію та ліцензії. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК № 756 від 07.06.2016, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Ліцензія видана Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг 16.05.2017 (безстрокова).

Директор: Купріянов Максим Сергійович.

Переваги та недоліки в компанії Cashberry

 • швидкий розгляд заявок,

 • оформлення онлайн,

 • миттєвий переказ на карту,

 • прозорі умови кредитування,

 • оформлення позик в будь-який зручний час і місце, не виходячи з дому,

 • можливість продовження терміну позики,

 • безпеку угоди і конфіденційність отриманої інформації,

 • безпеку особистих даних,

 • наявність зручного калькулятора для визначення вартості мікрокредиту в онлайн режимі.

До недоліків можна віднести:

 • при простроченні різко зростає відсоткова ставка,

 • компанія може передати заборгованість колекторської службі.

Основні умови кредитування

Вся процедура оформлення здійснюється в онлайн режимі. Через Кешбері онлайн можна взяти до 8000 гривень.

Під час першого звернення до CashBerry максимальна сума становить 1000 гривень, а термін — до 30 календарних днів. Слід зазначити, що отримати максимальну суму можуть тільки позичальники з гарною кредитною історією і високим кредитним рейтингом.

Що ж стосується зареєстрованих користувачів — процентна ставка, термін і кредитний ліміт будуть залежати від їх внутрісистемного рейтингу і рівня в рамках програми лояльності. Побачити всі умови кредитування кожен клієнт може в особистому кабінеті.

Мінімальні вимоги до позичальників

 • вік — від 18 років,

 • мати українське громадянство,

 • наявність ідентифікаційного номера та паспорта громадянина країни,

 • наявність мобільного телефону і банківської карти будь-якого банку.

Як взяти позику

 • Вибрати термін і суму кредиту на головній сторінці сайту,

 • Пройти простий процес реєстрації,

 • Дочекатися рішення компанії,

 • Отримати гроші на карту.

Як погасити кредит

Фінансова організація пропонує кілька варіантів:

 • внесення оплати через термінали,

 • персональний кабінет,

 • відділення та каси банків.

Програма лояльності

Для постійних клієнтів діє програма бонусів. Компанія видає клієнтам спеціальні промокоди, вони дають право на знижку від діючої процентної ставки.

Також можна отримати додаткові заохочення — знижку на процентну ставку і збільшення доступної суми кредиту на банківську карту. Користувач самостійно може вибрати тип бонуса.

Позичальники, які своєчасно виконують свої зобов'язання, можуть накопичити бонусні бали, які допоможуть перейти на більш високий рівень довіри компанії. Кредитний ліміт з часом збільшується, а ставка падає.

Головний офіс:01021, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7, оф. 103
Графік роботи:
Вхід в особистий кабінет

Відгуки про компанію — 43

Жахлива контора
1/5
777Oksana7772021-04-16 13:04:05
Незаконно отримали номер телефона мами і тепер тероризують її дзвінками з погрозами з приводу боргу сусіда. Тепер питання, а звідки номер? Сусід його не знає. От тепер давай свої особисті данні комусь. Повний неадектват. Тюрьма за ними плаче.
ШАРАШКИНА КОНТОРА. БАРЫГИ ЗЕКИ
1/5
onegine2932021-02-21 17:27:29
Компания занимающаяся збором персональных данных, для дальнейшего вымогательства погасить несуществующий долг якобы вашего знакомого, или человека из «вашего окружения», деятельностью этих барыг являются угрозы, шантаж, психологическое давление, словом вакханалия полнейшая, просто игнорьте этих мошенников!
Застерігаю від співпраці з цією МФО !!!
1/5
Valentine20202021-02-12 16:25:52
В житті була складна ситуація в листопаді 2020р., оформив позику в Кешбері, потім ще одну — душе швидко, за це вдячний компанії. Обидві позики достроково погасив.

Проте у Кешбері (ТОВ ФК «Інвест Фінанс») є ВЕЛИЧЕЗНІ проблеми з безпекою особистих даних клієнтів. Невідома особа у грудні 2020р., використавши мої особисті дані, оформила позику на моє ім«я. Те, що я не отримував на свої картки грошей, свідчать виписки за грудень місяць по всіх карткових рахунках.

Невстановлена особа змінила мій номер телефону та банківську картку на свої. Решту даних (мої П.І.Б., ідент. код і.д.) використали мої.

Після виявлення цього факту, я звернувся до поліції з відповідною заявою, надіслав на ТОВ » ФК Інвест Фінанс" лист з описом ситуації, що склалася, проте вже майже 2 місяці, а від Кешбері немає жодної відповіді, натомість на сайті продовжують нараховувати відсотки.

Тому додатково я звернувся зі скаргою до Нацбанку та із заявою — до Кіберполіції. Чекаю від них результаів розслідування. Також планую звертатися до суду на цю компанію про визнання договору недійсним, адже не бачу іншого виходу.

Припускаю, що крадіжкою особистих даних може займатися хтось із праціваників компанії, хто має доступ до цих даних.

Дана МФО просто ігнорить ваші листи.

Ще й до того, ця МФО надає ваші особисті дані своїм партнерам: потім чекайте шквал дзвінків від інших МФО з пропозицією кредиту.
Нормальная организация
5/5
Ekateryna862021-02-11 17:56:52
Брала кредит, так как молодому бизнесу банки дают совсем мало и то не всегда. Обратилась сюда. Заявку приняли быстро, сумму согласовали нужную. Да, проценты. Да, нельзя допускать просрочек. Но это не банк, это частная организация. Но сервис работает чисто, правдиво и если четко знаешь, на какие условия идешь и выполняешь — проблем нет. Ребятам хочу сказать спасибо.
Звенья одной цепи
1/5
cher2ser2021-01-31 10:18:05
Никогда не брал кредиты, трезвонят чтобы я отдал долг брата, который и сам мне должен. Вначале кредит7, потом глобалкредит, сейчас эти… пишут моим контактам что я их от своего имени «залучил в кредитну справу боржника» ну не у#@ки? видимо вся эта братия лежит под кем-то довольно влиятельным, иначе не понятно как до сих пор не прикрыли этот беспредел. Але, куда полиция смотрит???
Поміняли номер телефону і відправили гроші на карту Шахрая!
1/5
680553112021-01-28 17:41:20
Завів свої дані в даній конторі, але відмовився брати кредит бо не влаштувала сума, на наступний день взяли шахраї, поміняли номер телефону і картку в особистому кабінеті без мого відома, я тільки пізніше отримав на електронну пошту інформацію, що кредит оформлено. Оформлено без мого відома, паролів ніяких не називав. Висновок один, у даній конторі такі випадки часті, так як таких як Я — багато. Вони хоч і розуміють свою тупість, але кредит не анульовують, *** контора, щоб вона закрилась, ШАРАГА!!! Не звертайтеся до них, бо вони не гарантують безпеку Ваших даних і тоді будуть вимагати гроші з Вас.
ШАХРАЇ
1/5
AllaTeresh2021-01-09 15:18:09
Раніше не чула про цю компанію і в послугах кредитування потреби не маю. Вранці на Різдво на мій телефон приходить повідомлення, що якийсь ПІБ боржник (я такого не знаю) залишив мій номер як контактний при оформленні кредиту в цій конторі. Після цього СМС почалися дзвінки. 20 разів на день!!! (сьогодні 3 день) дзвонять з різних номерів і автовідповідач мені говорить, щоб я проконтролювала погашення чийогось кредиту. Це що за терор?!!! Може спочатку треба перевіряти, які телефони вам дають??? При оформленні кредиту зателефонувати і спитати, чи підтверджую, чи знаю таку людину.
Дряни
1/5
ai0992020-12-17 09:52:46
Эту шарашкину в месте с учредителями нужно притянуть к ответственности за угрозы.Звонят чрез каждые 10 минут с разных телефонах.При этом я никаких кредитов не брал а они все равно трезвонят.
все микрокредиты закрыть.
Уроды
1/5
Bera2020-11-18 20:53:55
получила смс от этой шараги, что кто-то взял кредит и меня записали поручителем. перезвонила в эту шарагу, что их клиента не знаю. Мне начали угрожать, вплоть до «найду и прибью», « не мои проблемы что не знаешь», «я знаю, что ты ее знаешь. ты вернешь ей долг». Сейчас продолжаются звонки с 10-15 номеров. Дышат и воют в трубку. Завтра иду писать заявление в полицию. Есть записи всех звонков.
Телефонные террористы
1/5
185790522020-11-13 16:38:38
Постоянные звонки и СМС с угрозами (вы нарушили закон...). На просьбы прекратить, переключают на «специалиста» и сбрасывают. Решения вопроса нет

Умови отримання кредиту Cashberry

Сума при першому кредитідо 5000 грн
Сума при повторних кредитахдо 15000 грн
Термін кредитування при першій позицівід 7 до 30 днів
Термін кредитування при повторній позицідо 30 днів
Відсоткова ставка при першому кредиті0.01% в день
Відсоткова ставка при повторних кредитах1.71% в день
Комісії, повторний кредитЧим частіше ви отримуєте позику/кредиту від Cashberry і виконуєте дії (у т.ч. погашення кредиту) в системі, тим нижче процентна ставка за кредитом: Рівень лояльності клієнта 1 – 1,71% / 2 – 1,60% / 3 – 1,48% / 4 – 1,37% / 5 – 1,25% / 6 – 1,14%
Термін розгляду заявкивід 3 хв.
Необхідні документипаспорт, ІПН
Вікові обмеження18-70 років
Додаткова комісія за дострокове розірвання, перший кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Додаткова комісія за дострокове розірвання, повторний кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Типи працевлаштуваннятимчасово не працюючим, неофіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим менше 6 місяців, офіційно працевлаштованим більше 6 місяців, офіційно працюють в фірмі через СПД/ФОП, СПД/ФОП, декретна відпустка, пенсіонерам

Переваги кредиту від Cashberry

Перераховуємо гроші навіть у свята і у вихідні дні
Три додаткових дні на оплату кредиту
3 хвилини для автоматичної видачі і 15 хвилин на індивідуальний розгляд заявки

Як отримати кредит в Cashberry

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Як погасити кредит Cashberry

 1. Оплата на розрахунковий рахунок
 2. Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)
 3. Через термінали самообслуговування

Cashberry: відгуки, переваги компанії

Cashberry – це онлайн-сервіс з мікрокредитування, що працює з 2016 року. У компанії є офіційний сайт, телефон (+380984151818), електронна пошта (info@cashberry.com.ua), юридична адреса.

Компанія володіє всіма необхідними документами для осущетсвленія фінансової діяльності: ліцензія видана Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг 16.05.2017 (безстрокова).

Сервіс працює цілодобово, без свят та вихідних.

Переваги кредиту в Cashberry

Cashberry – це київська МФО, яка входить в топ кращих мікрофінансових організацій столиці. Свої рейтинги і репутацію компанія заробляє великою кількістю звернень громадян, успішними поверненнями з боку клієнтів, швидкістю видачі грошових коштів.

Менеджери компанії розглядають всі кредити в онлайн режимі.

Клієнти компанії оцінили високий рівень:

 • обслуговування;
 • швидкості видачі;
 • прозорості умов;
 • зручності повернення коштів.

Брати кредит в Cashberry зручно, так як сервіс забезпечує:

 • перерахування приходять навіть у свята і вихідні;
 • якісний сайт, адаптований під мобільний телефон, смартфон;
 • швидко розглядається і схвалюється протягом 15 хвилин.

Дійсні процентні ставки. Кредитний онлайн калькулятор з Cashberry

Згідно дійсних відсоткових ставок, сума кредиту становить від 500 до 15 000 гривень (в залежності від статусу клієнта), видається під 1-1,5%.

При цьому строки надання позики вибираються самим позичальником і складають від 7 до 30 днів.

Максимальна сума видачі не перевищує 15 000 гривень. На самому сайті в режимі онлайн можна порахувати суму відсотка, терміни і загальну суму повернення, з урахуванням процентних нарахувань.

Хто може взяти кредит?

Щоб отримати позику в Cashberry досить звернутися в МФО особисто, або заповнити електронну заяву на сайті. Кредит видається громадянам України при дотриманні наступних умов:

 • наявність паспорта та ідентифікаційного коду;
 • наявність дійсної банківської карти;
 • вік від 18 до 70 років;
 • підтвердження особи шляхом надання контактних даних будь-якого знайомого обличчя позичальника.

Хто може взяти кредит?

Кредит може взяти:

 • клієнт з поганою кредитною історією;
 • клієнт з чистою кредитною історією (коли котрі брали ніколи позики);
 • студент, який не має офіційної роботи;
 • той, хто не має поручителя;
 • громадянин пенсійного віку (до 70 років);
 • громадянин, який не має роботи.

Умови видачі коштів

Визначившись з тим, яким способом ви хочете отримати грошові кошти (перекладом на карту, на електронний гаманець, рахунок в банку або готівкою купюрами) – заповніть заяву, вказавши при цьому свій контактний номер мобільного телефону.

Cashberry допоможе вирішити грошове питання на нетривалий період:

 • для нових клієнтів відсоткова ставка складе 1,5%, термін кредитування від 7 до 30 календарних днів, максимальна сума - 5000 гривень.
 • постійним клієнтам компанія Cashberry готова допомогти на термін від 7 до 30 днів під 1%, при цьому сума не повинна перевищувати 15 000 гривень.

Переваги роботи з Cashberry

На ринку фінансових послуг компанія має ряд переваг перед іншими МФО, оскільки:

 • оперативно розглядає кожну подану заявку;
 • має індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • дає можливість продовжити термін виплати позики (не більше ніж на 3 дні);
 • не приховує своїх умов і не зобов'язує надалі виплачувати ніякі додаткові внески і платежі;
 • дає можливість оформити позику в режимі онлайн, не покидаючи стін своєї квартири.

Також завдяки кредитному калькулятору на сайті компанії ви зможете розрахувати точну суму і дату повернення позики.

Як оформити кредит

Щоб отримати кредит потрібно визначитися з сумою і термінами кредитування (розрахувавши відсотки і терміни погашення на кредитному калькуляторі на сайті).

Потім необхідно перейти до етапу отримання грошових коштів. Заповнити форму, внісши дані про себе, паспортні відомості, номер банківської карти, ІПН і т.п.

Після цього слід пройти верифікацію (іншими словами, підтвердити факт приналежності банківської карти позичальникові). Останній крок – підтвердження згоди своєї співпраці з МФО Cashberry.

Прострочення і штрафи

Тут пені нараховуються тільки на четвертий день прострочення. При цьому всі дані передаються в бюро кредитних історій, де пені нараховуватимуться до тих пір, поки покупець не зробить реструктуризацію свого боргу.

Як погасити заборгованість

У Cashberry, як і в будь-якому якому другому МФО, погасити кредит можна легко і швидко. Для цього можна скористатися різними способами, наприклад:

 • через особистий кабінет Cashberry;
 • через термінал самообслуговування;
 • в будь-якому відділенні банку;
 • за допомогою банківського онлайн додатки.

Особистий кабінет позичальника зручний тим, що, заповнивши анкету і ідентифікувавши свою карту, ви можете списувати з неї грошові кошти для погашення позики в будь-який час, не виходячи з дому.

При цьому варто відзначити, що оплачуючи позику в відділенні банку, важливо не допустити в номері  розрахунку помилок, оскільки точність внесення даних безпосередньо впливає на швидке і своєчасне погашення кредиту.

Акції та бонуси від компанії

Для тих, хто не вперше звертається за кредитом в МФО, пропонується знижена відсоткова ставка і підвищується максимальний поріг кредиту.

Так само звертаємо увагу, що у Cashberry є бонусна програма для постійних клієнтів, що допомагає підвищувати свій рівень за допомогою балів. А бали, в свою чергу, набираються і множаться при своєчасному погашенні кредиту. Чим вище рівень, тим нижче процентна ставка.

Реструктуризація боргу

Компанія має вагому перевагу перед іншими, так як проводить процедуру реструктуризації боргу. Це означає, що при наявності прострочення (понад 30 днів) клієнт має можливість зайти в свій особистий кабінет і замовити таку послугу.

У цьому випадку заборгованість розбивається на кілька етапів, перестають нараховуватися відсотки і розраховується індивідуальний графік погашення кожної частини, за яким надалі будуть погашатися залишки кредиту.

У цьому випадку варто врахувати, що кожен день прострочення передбачає підвищення процентної ставки.

Відгуки

Розкажіть про свої враження від співпраці з компанією у коментарях на Minfin.com.ua.