АлексКредит

Оформлення на сторінці недоступне

Відгук про АлексКредит

Показати інші кредити

Непонятные и ничем не обоснованные смс сообщения

1/5
natali14112020-04-22 20:49:58
Сегодня пришло смс сообщение мне и, какое совпадение, моей маме. С таким текстом: По закону Ваш долг вне карантина. 2020-04-27 планируется выездное взыскание имущества по месту Вашего проживания. Справки по телефону 0678802774; 0500289484; 0634839415. Отправитель-Алеаскредит… НИКАКОЙ КРЕДИТ В АЛЕКСКРЕДИТ НИ Я НИ МОЯ МАМА НИКОГДА НЕ БРАЛИ!!!

Коментарі до відгуку - 1

ІринаІрина2020-05-22 12:01:59
Доброго дня! Таке саме смс і мені прихолило. Я взагалі вперше чую про таку компанію . Потім, через тиждень, прийшло смс де вони зверталися до мене не за моїм ім'ям , а ім'я іншої особи взаналі мені невідомої, зміст смс , що вони планують виїзд із взисканням майна, щось таке. Потім звонили питали чи мені відома та особа . Кажу ні. Через тиждень знову смс від них: Підтвердіть відмову від претензій за фактом заміни кредитора за Вашим кредитом у ТОВ«Алекскредит». У випадку Ваших конклюдентних дій заміна кредитора здійснюється без Вашої згоди та ТОВ«Алекскредит» не нестиме ризик настання несприятливих для Вас та Вашої родини наслідків. 0968897346,0668453351,0635609865 І що з цим робити? Як це таке може бути і чому на мій номер таке відсилають. І чому коли дають кредити , то неперевіряють номери телефонів і не перепитують взагалі чи ця особа відома
Відгук успішно відредаговано
Показати інші кредити