Не могу поверить

Evgenia23 24 лютого 2015, 0:29
Я не могу поверить, что доллар отдают по курсу 15,1…
Это же в голове не укладывается, это же узаконеный грабеж граждан государством Украина!!!
Надо подавать наверно в Европейский суд именно на государство Украина.
И еще возмутило: по ICTV сегодня сюжет, что бахматюк купил мельницу за 10 млн. долларов.
Ох и паскуда. Ограбил людей, и для своей агрофирмы мельницы по 10 млн. покупает…
И все молчат.
Вот интересно, если я завтра банк открою, граждан ограблю, рефинанс солью в офшоры, и накуплю себе мельниц — это нормально будет??
так давайте все тогда банки а-ля Бахматюк открывать, выгодно же!
Ничего не будет хорошего в этой стране, пока воры не будут сидеть в тюрьме.

sacha Chorik
sacha Chorik
24 лютого 2015, 9:19
У них надо спарашивать — Где деньги наши?
Державні чиновники, які працювали в ICU[ред. • ред. код]В Investment Capital Ukraine працювали наступні люди, які з 2014 року працювали на державних посадах в Україні[1]:

Гонтарева Валерія Олексіївна — голова Національного банку України.
Демчишин Володимир Васильович — Міністр енергетики та вугільної промисловості України у другому уряді Арсенія Яценюка.
Вовк Дмитро Володимирович — тимчасово виконуючий обов’язки Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
Животовський Олександр Миколайович — голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації.
Барах Євгеній Вікторович — перший заступник голови Укравтодору.
serhio999
serhio999
24 лютого 2015, 9:59
Бахматюк -это мошенник, в такой стране всегда будет жить отлично
24 лютого 2015, 10:27
Фонд теж не бажає розібратися з крадіжками Бахматого!
Департамент врегулювання
неплатоспроможності банків
від 10.02.2015 № 21-4155/15
Про результати розгляду електронного повідомлення
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) розглянув Ваш запит від 04.05.2015 та повідомляє, що інформація про діяльність Фонду, його правовий статус, функції та нормативно-правові акти, розміщена на офіційному веб-сайті Фонду.
Із текстом Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» та нормативно-правовими актами Фонду можна також ознайомитись на офіційному сайті веб-сайті Верховної Ради України.
Безпосередньо з приводу Вашого запиту маємо відзначити, що запитувана інформація за приписами статті 21 Закону України «Про інформацію» відноситься до інформації з обмеженим доступом та становить банківську таємницю у визначенні статті 60 Закону України «Про банки і банківську діяльність».
Згідно частини десятої статті 62 Закону України
24 лютого 2015, 10:28
«Про банки і банківську діяльність» при здійсненні тимчасової адміністрації або ліквідації неплатоспроможного банку Фонд гарантування вкладів фізичних осіб має право розкривати інформацію, що містить банківську таємницю, приймаючому банку, перехідному банку, інвестору, що придбаває неплатоспроможний або перехідний банк, іншим особам, які задіяні у процесі здійснення тимчасової адміністрації і ліквідації банку.
Враховуючи вищезазначене надання Фондом запитуваної інформації не вбачається можливим.
Більш детальну інформацію, може бути надано за письмовим зверненням особи в порядку, визначеному Законом України «Про звернення громадян».
Заступник директора-розпорядника А.Я. Оленчик
deposithelp
deposithelp
24 лютого 2015, 10:56
Ситуация очень веселая еще тем, что те кто должен ВАБу доллары — отдают им по НБУ, а не по 15,1

Развод красивый :(
Vitalfox
Vitalfox
24 лютого 2015, 13:27
Меня и нас всех кинули и будут кидать, у меня договор пролангировали при временной администрации и отдадут по курсу 15 при реальном 35 грн что копил на квартиру хватит на бу Ланос. Если через месяц два ещё отдадут.
irynashep
irynashep
25 лютого 2015, 9:03
Все копили на кватиры! Пускай квартирами и выдают раз баксов у них нет!