Підкажіть, хто в курсі...

SRW 5 грудня 2014, 12:54
Підкажіть, хто в курсі, чи нараховуються нам відсотки на наші депозитні кошти під час адміністарації? Чи то ми будемо чекати 3 місяці в кращому випадку, грошима нашими хтось буде користуватися, а нам нічого не нарахують. Щось не можу з цим ще розібратися? Дякую.
І ще головне, щоб нам ці гроші віддали раніше, а не по курсу 20+… Злодії такі. Як кажуть: «нема слів — одні емоціїї».

abrakadabra123
abrakadabra123
5 грудня 2014, 14:11
%% начисляются во время ВА согласно договора, но под гарантии фонда не попадают
претендовать на них можете согласно ЗУ Про систему гарантування вкладів фізичних осіб в 4 очередь после ликвидации банка
Кошти, одержані в результаті ліквідації та реалізації майна банку, спрямовуються
уповноваженою особою Фонду на задоволення вимог кредиторів у такій черговості:
4) вимоги вкладників — фізичних осіб у частині, що перевищує суму, виплачену Фондом (ст.52)
Sergey62
Sergey62
5 грудня 2014, 14:23
Если верить тому, что выложено на сайте ФГВФО, тогда вот ответ:

" Чи нараховуються під час дії тимчасової адміністрації відсотки на мій депозит? Чи гарантуються вони Фондом?

Так, відсотки нараховуються, але не гарантуються Фондом. Зобов'язання з виплати відсотків за вкладами, нарахованих під час здійснення тимчасової адміністрації, задовольняються за рахунок коштів, одержаних в результаті ліквідації та реалізації майна банку у четверту чергу, встановлену статтею 52 Закону. "
fotina
fotina
5 грудня 2014, 14:39
НЕ НАЧИСЛЯЮТСЯ.Проверено на себе по БББАНКу.
SRW
SRW
5 грудня 2014, 14:47
Всім дякую, за відповіді.
Отже, що виходить, кинули нас і тут…
Проста математика, майже 15 мільярдів за 3 місяці під 25% річних (в середньому), можна жити нормально…
Це ще добре буде, як віддадуть за 3 місяці.
Люди, доки ці гади нам кров будуть пити, ми ж ці гроші заробляли, і заробляли в не такий спосіб як вони заробляють, а заробляли своєю працею.
Скоро в людей терпець може увірватися, в тому числі і за себе говорю.
Виктор Малиновський
Виктор Малиновський
5 грудня 2014, 20:28
Особисто я збираюсь звертатись до Фонду про виплату мені відсотків за час ТА. І чим більше буде таких вкладників тим вища ймовірність. Тут все буде залежати хто викупить кредити на 18 млрд. і за яку ціну. Адже депозитів менше 10 млрд. Тому при чесній продажі коштів мало б стати, але якщо домовляться і ніхто не буде піднімати це питання тоді так вкладників кинуть. Однак Бахматюк зацікавлений викупити, адже кредити його фірм, якщо хтось купить його кредити тоді він втратить. Тобто повинен буде комусь вернути гривню, коли той за неї заплатить лише 20 копійок. Тому тут головне не дати купити йому свої ж кредити через підставні фірми — якщо це відбудеться тоді нас дійсно кинуть. А так шанси є.