Неможливість зняти з картки долари

loralora 19 листопада 2014, 19:56
Не можу зняти долари із картки МастерКард. Хтось може мені пояснити, чому я клала на картковий рахунок долари, а зняти можу тільки гривнями, і то не більше 1000 грн.? Якісь безглузді пояснення, що в зв«язку із ситуацією в фінансовій системі банк не може купити долари, щоб видати мені та іншим клієнтам в касі. Але ж я клала на рахунок ДОЛАРИ!!! Чи є якісь законні підстави у банку нав»язувати мені конвертацію доларів в гривню та ще й по невигідному курсу, який встановлює цей банк? Друге. При розрахунку карткою через термінал в магазинах курс долар/гривня, по якому іде зняття коштів із моєї картки якийсь нахабно низький, такого ніде немає! От, наприклад, курс Нацбанку 15,5, а курс VAB-банку 14,5 для карткових розрахунків. Це грабунок. Я вже мовчу, що комерційний курс іще вищий.

19 листопада 2014, 21:03
Тому що ви живети в гівняній країні і банки там ще гівняніші… В жодній нормальній країні жодний банк так ніколиб непоступив…
zimbik
zimbik
20 листопада 2014, 7:13
Не хвилюйтесь, при розрахунку карткою в торгівельній мережі, в відмінній від валюти платежу, перерахунок йде по крос-курсу МастерКард, там нормальний вигідний курс. Може вас лякає те що дивлячись ІБ там сума списується більша аніж якою ви розраховувались, це теж нормально банк блокує на 3-4 дні 15(а тепер частіше 20%) від суми розрахунку я які вам повернуть.
20 листопада 2014, 8:37
Если конвертация евро-доллар или наоборот, то используется кросс-курс. и он неплох.
если долларовой картой расплачиваться в Украине — то курс доллар-гривна банковский карточный www.vab.ua/rus/personal/payment_cards/general/limits/ сегодня он 15.
20 листопада 2014, 11:09
Тільки мені готівка також потрібнаб, невсюди розрахуєшся по терміналу… 1000 з яких 15% процентів блок це 850 з яких 1.5% комісія +25 гривень. Якщоб знімав еквівалент хочаб 10000 тоді цих 25 гривень понти а від такої крихітної суми це 2.94% і загалом зняття мене стої 4.5% від суми… Супер грабунок. Цей… бахматюк тілки на комісіях заробить собі міліони…
20 листопада 2014, 11:18
Все так. чем ниже лимит, тем больше уходит на эти комиссии. каждый выбирает сам — снимать или нет.
20 листопада 2014, 12:15
Трохи не так. Якщо я була б за кордоном — то дійсно, використовується курс платіжної системи (начебто, ще не перевірила). Але тут, в Україні, — на третій день, коли вже списуються кошти, то використовується курс ВАБ-банку! Не курс МастерКард, а саме ВАБ-банку! От в чому проблема. І саме цей курс грабіжний, суттєво занижений. Це вже перевірено, в банку підтверджено, роздруківки переглянуті.
AN2011
AN2011
20 листопада 2014, 11:11
Какая страна, такие и бахматюки, а доживем до дефолта, и того не получим
20 листопада 2014, 11:24
Цілком підтримаю і стараюся хочаб щось забрати. Я вобше жалію що літом незїздив на україну і досрочно нерозірвав всі депозити. Тоді там втрачалося при цйому 10% но зараз як гривня в жопі то втратилося більше і ще доки всі гроші вибереться то ще втратиться дофіга гривню неспішать вкріплювати…
20 листопада 2014, 12:13