ві ей бі не повертає депозити, але когось таємно кредитує

move move 18 листопада 2014, 20:51
КРЕДИТНО-ДЕПОЗИТНИЙ «ФЕНОМЕН» VAB БАНКУ

18.11.2014, 16:23

Як і чимало учасників банківського ринку, VAB (ВіЕйБі Банк) має труднощі з поверненням депозитів. Це визнавав і мажоритарний акціонер банку – агромагнат Олег Бахматюк, який публічно закликав державу взяти участь у рекапіталізації фінустанови.
Водночас виклики, які супроводжують роботу банку, принаймні, кілька місяців, не заважають йому дивним чином (до підозрілості) продовжувати кредитувати, на відміну інших банків.
Згідно з фінзвітністю VAB, в липні-вересні його портфель гривневих кредитів, виданих юрособам, збільшився на 1 млрд грн. (+8,3%), а за 9 місяців-2014 – на 5 млрд грн (+62,6%). При цьому обсяг валютних позик юрособам у доларовому еквіваленті з урахуванням динаміки офіційного курсу гривні в ІІІ кварталі міг збільшитися на суму біля 16,16 млн дол (+4,3%), а за три квартали поточного року – на 35,7 млн дол (+10%).ь частина статті в фінбалансі:

Головна / Банки України 🏦 / ВіЕйБі Банк (VAB Банк) 💰 / Відгуки про ВіЕйБі Банку 📝 / ві ей бі не повертає депозити, але когось таємно кредитує