банк -аферист

catia9 8 листопада 2014, 13:02
Здравствуйте! Закончился депозит в гривне.Не отдают.Хочу узнать, правомерно то, что они взимают комиссию, за снятие каждой тысячи, и будет ли эта комиссия постоянной или это временно? Получается, положил свои деньги одной суммой, а получаешь частями, да еще с комиссией, даже на тело депозита.Если подавать на банк в суд, в положительном случае, банк должен возместить материальные и моральные убытки? И сколько стоит подача заявление в суд? Спасибо.

8 листопада 2014, 14:13
Як показує практика тимчасових комісій в цьому банку не буває, і там паче вони ніколи не зменшуються, тільки збільшуються.
До суду подавати можна, але якщо ви почитаєте цю гілку форума багато чого цікавого знайдете, по факту судові справи виграло багато людей, але гроші отримали вони чи ні так і не відомо, може в гривні так а в валюті так точно ні, але відгуків все одно не має, і ще важливий момент банк хитрий лис, і якщо ви подасте до суду вам повністю заблокують всі рахунки, а отже ви зовсім не будите мати доступу до своїх грошей, навіть 1 тис не знімете — палка в двох кінцях. Цей банк «крашує» наша влада, правди не добитись.
Про матеріальні і моральні збитки я промовчу.
На даний момент у вас один вихід: ходити бити поклони банку кожний день і забирати по тисячі.
Ми всі так тут вляпались.
Toriya
Toriya
8 листопада 2014, 15:21
Если ситуация не изменится в лучшую сторону в течении месяца… т.к депозит заканчивается через месяц, я буду к ним ходить в отделение, только не поклоны бить… а выбивать свои деньги… для начала напишу на плакате все что думаю об этом банке… будет им анти реклама!!!
8 листопада 2014, 15:28
Вже такий неодноразовий досвід є в учасників форума. Банку вже начхати на все, наші транспоранти викликають лише посмішку, якщо масовий збір людей то виштовхують дурника накшталт Язовицього щоб той розрядив напруженність і розігнав людей мирними методами а саме обіцянками які потім не виконуються.