Відділення № 65, м. Київ

grapefruit 14 жовтня 2014, 14:32
Відділення № 65, м. Київ, вул. Григоренка, 28. Працює в ньому Максим Виноградов. У багатьох клієнтів викликає обурення своєю поведінкою та манерами. Зрозуміло, що його вже теж «дістали», але замість того щоб якось втихомирювати ситуацію, навпаки грубить клієнтам. Відповідає на кшталт: «А я тут до чого?», на запитання чи э у касі гроші, відповідає: «Йдіть запитайте», хоч знає, що їх там немає, може й кудись «направити», часто до начальника відділення, а може й в інше місце, добре що поки не на 3 букви. До цього, як помічено, отримує від цього задоволення (усюди треба знаходити позитивні моменти:)). Вочевидь що людина не на своєму місці, але сьогоднішнє положення банку дозволяє йому це робити, ніхто йому нічого не скаже, не звільнить та не покарає. Нормальні працівники вже давно пішли з цього банку, залишилися такі нездари.

alechka
alechka
14 жовтня 2014, 18:34
Максим, по- моему, самый адекватный работник этого отделения.Он начал работать, кажется, в январе.И весь груз нервных злых и недовольных клиентов он нес на себе все эти 9 месяцев.Нужно понимать, что он не присвоил деньги клиентов, требовать от него что-либо бесполезно, потому что он-простой работник отделения.Мне его жалко