Гіршого банку як VAB немає

leve 18 серпня 2014, 23:45
Настільки вже обнагліли, що заставляють людей кожний день ходити у відділення банку (м.Львів) і перекидати по 1тис.грн на карточку і йти в інший банк щоб зняти цю тисячу.Розказують казки, що в них система вже кілька тижнів не працює тому всю суму не можуть відразу перекинути на карточку. Тобто люди ходять в банк кожний день -для чого тоді ці карточки виробляти???? Цей банк сам собі вирив могилу і всі тепер будуть знати, що цьому банку вірити не можна… не думаю що навіть якщо він вирулить з цієї ситуації хтось з його колишніх клієнтів захоче ще хоч раз з ним мати справи- це не банк, а шарашкіна кантора, де начальник відделення- хлопчик який ще донедавна оформляв сам кредити і депозити… всі нормальні працівники вже повтікали звідти… ПОЗОР БАНКУ,,, принаймі всі мої знайомі вже знаю про це і поширюють інформацію про них… як брехунів і тих хто не відповідає за свої слова!

19 серпня 2014, 0:13
Поверьте есть и ещё более худшие («Еврогазбанк», «Финростбанк», «Старокиевский банк», «АвтоКразБанк», «Захидинкомбанк», «Пивденкомбанк», «Промэкономбанк», «Интербанк», «Форум», «Меркурий», «Брокбизнесбанк», «Реал Банк», «Даниэль» и банк «Золотые Ворота»)! Вас там только нет! А так везде хорошо где нас нет!
19 серпня 2014, 7:00
Многие мечтают пополнить этот список) у кого вклад тыщ 20.
19 серпня 2014, 12:27
С таким депозитным портфелем как у ВАБ, они будут ждать возврата вкладов неизвестно сколько! И получат всё равно не валютой а гривной, я просто логики непойму. В НБУ тоже не дураки сидят они понимают это! А с возвратом вкладов там столько «подводных камней», особенно если вклад валютный.
19 серпня 2014, 12:53
Я точно того ж мнения, но основная масса то… непробиваемая…
serjantik
serjantik
19 серпня 2014, 16:55
«Розказують казки, що в них система вже кілька тижнів не працює тому всю суму не можуть відразу перекинути на карточку.» С точки зрения программирования и инженерии системы — они тупо народ разводят, это же не сантехника, что прослужила два года и нужно менять. Либо же они уволили программистов и наняли фрилансера за еду. Зато у них работают новостные блоки на сайте, ежемесячные обновления по лимитам, и даже иногда есть новые буклеты при входе в отделения — не банк, а песня, где вы еще такое найдете? Нигде :)