ЛЬВІВ ,НАУКОВА ,32 відділення

marana 6 червня 2014, 17:34
Хочу подякувати Адміністрації Банку.Щойно повернулася з банку, після обіду спілкувалась і знайшла спільну мову з Мартинів Наталією.Ви дійсно допомагаєте в кофліктних ситуаціях.Тому дякую, думаю неправа була і я і вона.Банк мене приємно здивував.

Igor1980
Igor1980
6 червня 2014, 18:53
Подработаю :)
Уважаемый клиент! Мы благодарны, что Вы работали с нами и надеемся на сотрудничество с Вами и в будущем. С уважением, VAВ.
6 червня 2014, 21:22
Я написала тут правду, після мого звернення на сайт, в другій половині дня поїхала в банк, охоронець мене не чіпав, домовились якщо будуть гроші в касі, спочатку йдуть песіонери, потім ті хто за відсотками, потім в кого закінчився депозит, я знов буду приходити в банк, спілкувались вже без емоцій, тому впевнена що Адміністрація Банку спілкувалась з працівниками відділення.Мені нема чого Вас обманювати. Зранку я сиділа і плакала,і виписувала сюди, можете нижче прочитати.Можете мені передзвонити, я сама дуже здивована.
rjnktjy15
rjnktjy15
6 червня 2014, 22:37
Неужели? Банк с вами рассчитался.?
7 червня 2014, 0:25
Я таке навіть не вимагаю, це нереально, але ходила собі в касі знімала ліміт і три карточки для банкоматів маю, деколи в магазинах розраховуюсь, потім я їх стала сильно роздражати, особливо охоронця, та мене там стало всюди повно, але не по моїй вині, потім почались сварки і т.д.