Відписки ВАБу.

ecnbvtyrj1947 21 травня 2014, 22:28
Писав 19,05,14; 20,05,14, пишу і сьогодні. Протягом двох днів середньозваженій людині можна зробити дуже багато різних справ. З допомогою технічних засобів продуктивність ручої праці збільшується не в рази, а в десятки, а то і сотні разів. Так чому-ж працівники ВАБу, озброєні високопродуктивною компютерною і не лише нею технікою, не змогли на протязі двох днів вирішити питання повернення залишку мого депозиту, термін дії якого закінчився 18,04,14р??? Друкуєте лише заспокійливі відписки. Тим більше, 18,04,14р., розуміючи проблеми з готівкою в касі банку, та йдучи назустріч ВАБу, я більшу частину депозиту пролонгував. Чому-ж ВАБ так безпардонно поступає із своїми лояльними вкладниками і не хоче віддати ту невелику частину депозиту, що залишилася. Я, пенсіонер. За свій вік заробив важку форму діабету, та ту кількість грошей, що поклав на депозит у ВАБ. Тепер ви мене безпідставно лишаєте права забрати свої гроші. Краще-б лишили діабету. Доречі, сьогодні вже 21,05,14, а проценти на пролонгований депозит не нараховані?
ВіЕйБі Банк (VAB Банк)
22 травня 2014, 10:15
Уважаемый клиент! Указывайте, пожалуйста, правильно свои контактные данные (ФИО, номер договора, номер отделения, телефон), чтобы мы могли проверить информацию и помочь решить Ваш вопрос. С уважением VAB.