Розуміння!!!

Максим Максим 16 травня 2014, 7:09
Потрібно розуміння! Залишити депозит, не забирати відсотки? Можливо. Але без рефінансування ЧЕРГОВОГО з на нацбанку ви не отримуєте нічого! А якщо вже мова іде про діалог то банк повинен надати інформацію чому так трапилось, хто точніше яка людина чи люди, топ менеджери наприклад несуть безпосередню відповідальність перед людьми. Яка динаміка виходу із кризової ситуації. І коли на думку експертів банк зможе працювати у стабільному нормальному режимі почавши видавати гроші. А все те що я читав на форумі про заяви що до довіри банку ще на рік. Що він такий чудовий і т.д. Маячня. Ми не банкіри і не повинні питати як вони вирішать свої проблеми, але ми люди які повинні знати чого чекати.
ВіЕйБі Банк (VAB Банк)
16 травня 2014, 10:45
Уважаемый клиент! VAB Банк готов ответить на любые Ваши вопросы и всячески поддерживать Вашу информированность по текущей ситуации. Мы готовы рассматривать Ваши предложения по урегулированию ситуации и, по возможности индивидуально реагировать на Ваши потребности. Обращаем Ваше внимании на временный характер принятых мер. С уважением VAB.

stranik
stranik
16 травня 2014, 7:18
Повторюсь, наверное, банк сначала повел жесткую линию, когда курс полез безконтрольно, это можно было понять, но теперь не оправдать жесть по отношению к вкладчикам. Это после полученного транша и криков о том.что денег хватит на всех, похоже прошла афера по прокачке денег из казны в офшоры.А все отмазки только чтобы тянуть время, может остатки выводят из под удара, если все же решат валить банк.
Максим  Максим
Максим Максим
16 травня 2014, 7:34
Згоден, мені теж розповідали казки про мільярди і те що грошей вистачить усім. Цікаво що електронні платежі не йдуть навіть у юр. Осіб. Це ж фактично електронні гроші. Виходить що ситуація на стільки погна що вже навіть не в готівці проблема?
И И
И И
16 травня 2014, 8:55
Якщо в них такі проблеми то нехай вводять тимчасову адміністрацію і не морочять людям голову та ще з таким нахабством, що ви від нас хочете!!! такому ненадійному банку не потрібно існувати взагалі!